Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
11. feb 2010

maminka moze byt kludne na nervy, ale hlavne nech si ostatne o mne myslia len to najlepsie 😀 😀 😀
ved uz ma zase dve nove frajerky na kurze, nabuduce ho s nimi musim pofotit 😝 😀

bambi7
11. feb 2010

cafte babulky ahoj vierocka ako?

bambi7
11. feb 2010

no ja som doupratovala rychlo navarila povysavala umyla parkety a periem teda pracka.....domi je u svokrovcov tak makammmmmm 😉

lucul
11. feb 2010

bambi ty sikovna, nejak vela energie mas s tym zaseknutym nervom 😅

vierka a co, my vieme svoje a ostatne nech si trhnu nohou, ked nebudu chciet do rodiny takeho fesaka 😀

perla200
autor
11. feb 2010

no vierka - fajn že sa to trošku polepsilo....no my pre istotu nespávame vôbec kedže idú nam zuby:(((( ale dnes som sa nasrala a kedže choroba, očkovanie a zuby nam narušili režim prisla tvrdá ruka zákona(moja) a ideme zavádzat krutý a tvrdý režim.....to bude revuuuuuuuuuuuuu držte mi palce

tigi - som rada že sa ti nič nestalo...ja nikdy nezabudnem ako som tehotná v 5 mesiaci isla ráno o piatej do práce bol február a poladovica na tom sneh a hmla taká že som nevidel stredovú čiaru a len som držala volant a plakala...aj som sa chcela otočiť domov ale nevedela som kde som.....brrr nikdy viac 😢

lucul
11. feb 2010

perli drzim paste nech tvrda ruka zakona je pevna, spravodliva a uspesna 😉

dobre idem ja, zas ma boli hlava tak snad mi vecerne coro moro coro moro pomoze 😀
papa koceny 🙂

bambi7
11. feb 2010

lucul pa no dala som si lieky a idemmmmmmmmmmmmm makam 😀

perla200
autor
11. feb 2010

lucul dakujem....no mala sa mi akurát tak vyskasle na to🙂))) ako ju poznam🙂

lucul
12. feb 2010

dobre rano zabulky
dnes som prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaa 😀

pikino
12. feb 2010

cafte micuse.

lucul apson ty tu drzis moralku.

ja mam dnes den na prd. v podstate uz cely tyzden a dnes to len pokracuje. na streche je tolko snehu ze mi zacalo tiect do spalne. 😠 takze moja jedina moznost je zobrat opatu a ist odhadzovat sneh zo strechy a do toho este tereza ktoru dnes nemozem ani zlozit z ruk lebo v momente reve ako pavian. a to pokracuje uz od vcera
v noci hodinu revala kym uz nezacal aj mm revat nech si ju zoberiem k sebe do postele lebo on chce spat.
takze do rana spala spokojne v mojej posteli.

no a este sa mi tu aj pes vygrcal. wot e nais dej. 😠 😠 😠 😠

ja to dneska serem.

lucul
12. feb 2010

piki drz saaaaaaaa, to prejde 😉
kebyze nesnezi a su posypane cesty tak dobehnem, ale nechce sa mi ist auto na tie uzasne cesty, drahy mi volal, ze chytal smyk na kazdej krizovatke rano 😠
a to mam dnes ist na nechtiky, hroza, asi idem mhd 😅

tigi
12. feb 2010

cafte babule. 🙂

vierka to bude to nase "spojenie" ked si mala citak ze mi mas zavolat. 😵 aj ja ta lubim zlatko a toho maleho nezbednika tiez. 😵

luci no na tvojom mieste by som sa z postele tak neponahlala. mas nejake domace ulohy predsa. 😝 😀

pikusi nazdar, no fantazia, kukam tyzden na paradu. inak tiez som vcera vstala a cakalo ma prekvapko s grckou nasej mice na koberci. 🙄 😠 keby aspon na dlazku... 😅 posli na strechu manza, co si mas terez uviazat na chrbat a ist tam??? 😠

inak dievcata vcera ma este trklo poobede, ze mne sa noc pred tym snivalo o blesku a videla som v tom sne ako zabil troch ludi, tak som potom kukla do snara a tam same nestastie a neviem co a na druhy den rano sa mi stane hento s autom? 😕 😅 🙄

lucul
12. feb 2010

tigi neboj, vcera sme mali tutu mutu vecer a rano este predtym ako odisiel som ho preventivne znasilnila 😀 a spinkala dalej, a teraz mi volal ci ma prist domov este predtym ako niekto dorazi domov 😀 bere to vazne chlapec

vyklad snov nemam rada, lebo vela veci sa splni ☹

pikino
12. feb 2010

vidis tigi sny neklamu.

mne sa tak snivalo tusim v pondelok a vode a to znamena problemy a mas ich mat.
vcera sa mi snivalo ze sa mi tereza skoro utopila vo vani. tak to radsej ani nejdem hladat co znamena.

mm neni doma a povedal ze to mam ist spravit ja. musim pockat kym terez zaspi a potom to nejako vymyslim.

lucul len bud pekne doma vonku je hnus hnusovaty.

no aky svedomity chlapec. 😀 plni domace ulohy na jednicku. 😀

lucul
12. feb 2010

piki hej, co sa mu hodi plni do bodky 😀
ale najviac sa mi paci, ked pouziva vyrazy ako keby chodil na kona 😅, vraj "macko este by sme to mali preventivne poistit" 😀

piki tvojho muza je najlepsie nakopat niekam 😠, to mas robit doma este aj chlapsku robotu 😠

lucul
12. feb 2010

dobre babule, idem ja na tie nechty, ked pridem tak sa ozvem
pa zatial 🙂

pikino
12. feb 2010

ano mam. zevraj ci budem nanho desat hodin cakat aby to zatieklo este viac. nemam chut sa s nim hadat uplne staci ze ked pride domov tak sa zas bude ksychtit ako keby zjedol kilo citronov a nadavat na cely svet a zasa si vypocujem kecy o zlatej heyducke.

vierka
12. feb 2010

caute baby 😀

ako tak citam dneska su tu same grcky a zle sny 😅

pikuska - tak to mas veru nezavideniahodny tyzden 😔 a este vsetko to dneska, no amen gloria... a snezit neprestava - teda aspon u nas neviem ako u vas... aj som chcela ist s malym von, ale asi sa na to dnes vyprdneme 😅

tigi - tak sabla na koberci??? no pekne... dufam ze to nesmrdelo ako vyvratena konzerva pre macky 😅 😝

perluska - my ako tak spime, ale tiez sa uz neviem "dockat" zubneho obdobia a ako budem vo dne v noci sama...
tak drim palce k tej tvrdej ruke a verim ze si malinka z toho zase az taky dobry den robit nebude 😉

lucul - tak ty budes dnes zase za paradnicu 😝 😀

pikino
12. feb 2010

tu tiez padaju biele hovinka. uz napadlo slusne snehu. vyzera ze certica uz zachrnela tak idem teda s panom bohom odhrnat sneh. keby som sa za hodinu neozvala padla na mna stresna lavina volajte 112 diky. 😝

zubne obdobie je hruuuza uz nech je to prec. ja som uz na nervy cez den nespi v noci nespi len na rukach a reve a reve a hadze sa o zem ked jej nieco nie je po voli. som na prasky.

vierka
12. feb 2010

pikuska tak vela zdaru pri odhrnani, sledujem ti tu hodinu 😀

no ja som zvedva ako toto cele budu znasat chlapy ked pre nich uz je najzakernejsia choroba uz kaslicek 😀 😀 😀

perla200
autor
12. feb 2010

čaute kočky....piki - súcitím s tebou....

no ako mna tuším fakt zaveje a zafúka v tomto dome🙂))))))))))))) to už druhý den som tu zavretá a vonku sneží ako drbnuté.....ja asi začnem vyšívat či čo????

vierka - no tvrdá ruka pomohla hoci mala vstala ráno o pol6 akoby isla do kravína kravy dojiť:(((( ale pán boh zaplat aj za to 🙂

vierka
12. feb 2010

perluska - asi treba sanky z povaly vytiahnut 😉
som rada ze pomohlo aspon ako tak a nabuduce nech podoji trochu mlieka aj pre nas, aspon nebudem musiet rano na krmenie vstavat a mliecko prinesie tvoja mala 😝 😀

tigi
12. feb 2010

perlus aj strikovanie je dobre 😝 😀

vierka neviem, ja som tu grcku zdaleka obisla a upratal to mangel 😝 😀

pikusi davaj si pozor ked uz tam musis ist, zajtra uz nech to robi mangel (bodaj by mu cez noc poriadne nasnezilo chlapcovi 😠 )

luci jeee, nechtiky... tiez by som zas brala, ale uz by som potom nebrala tie moje nechty potom ked som si dala umele dole. 😖

zenuchy moje dneska nestiham, odchadzam o 12:00 tak sa snazim vsetko porobit popredu aby som mohla vyrazit na chatu. rozlucim sa uz teraz, mozno, ked bude dlha cesta pripojim sa s mangelovho booku po ceste a budem vam podavat dopravne informacie o slovensku. 😀 papa babuchy. 😵

pikino
12. feb 2010

mna drbne pod tym snehom je trojcentimetrova vrstva ladu a pod tym ladom je voda. kurna co mam robit?
ked chcem osekat ten lad idu dole aj skridle. dieru v streche neriskujem pomoc.
asi zavolam hasicov aebo ja uz neviem.

perla200
autor
12. feb 2010

piki volaj!!!!!!🙂))))))))))))))

pikino
12. feb 2010

zavolam rovno ku vam 😀

a najlepsie je ze poistovna to nepreplati zevraj to nie je zivel zmrdi 😠 😠 😠 😠

lucul
12. feb 2010

som spat a mam konece nechtose a aj som sa pohrala s drobcom, aj ja chcem take babulo 😵 😵 😵

piki to je nafigu, som zvedava co na toto povie ten tvoj manzo 😠

perli pokroky sa robia od zakladu, ale super aspon za malinke 😉 😵

vierka hej snaha je byt za kocku 😀

tigi krasny vikend a davajte si pozor na cestach 🙂, ja som mala prvykrat stastie, nemala som vobec znicene nechty tak dufam ze ani teraz nebudu 😉

zuzlienka
13. feb 2010

ahojte babule, ja len na skok ... nemala som na vas cas byt s vami cez tyzden tak sa vam hlboko ospravedlnujem , dufam ze mi to prepacite 😀 😀 😀 😀

A ako sa mate inac...mi valame sunky v hotelik, uzivame si saunovanie , plavanie, papanie a hlavne odpocinok 😀 😝 ..je tu super , romantika ako vysita 😵 dokonca som sa odvazila ja na tobogan 😀

Neskorsie si precitam, co tu nove..konci my baterka tak musimmm offf a net je len v bare ☹ tak papa a dufam, ze je tu vsetko okkkaaa a prajem vam krasny zbytok vikendu, papa 😉

tigi
15. feb 2010

ahojte babulky 🙂 hlasim stastlivy prichod domov,"hore" nemaju tolko snehu ako u nas, ale ja tak som si celkom dobre zalyzovala. vecer sme sa potom cvachtali v termale, to bolo tiez super. 😵 🙂

pikusi ako ste dopadli s tou strechou?

pikino
15. feb 2010

ajoj lucul dopadli sme tak, ze typek skonstatoval ze je to tazkym snehom na streche a bolo vybavene nieco sme odhrnuli a .zasa mrznut takze to netecie teraz.

si si aspon trochu oddychla mojo.

ja mam zasa choreho mm 😠 a zas tu cey vikend obsmrdal dole namiesto toho aby sa liecil v posteli.