Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
12. mar 2010

Nespomynajte plavky 😀 dufam, ze nejake tehotenske zozenieme 😝

Luci ja ti iluzie iba pridam 🙂 ok 🙂 ja som pribrala pri Samkovi 11 kg ... nejakych 7 som nechala v porodnici, zvysok isiel dole za dva roky kojenia ... mala som super postavicku ... no a ked som dokojila supp tri ci styri kg naspat 😠 svinuchy jedny 😠

Viki tie spravy som nevidela, ale videla som take ... kde zanedbali babatko, jeho vyzivu a babatko na to doplatilo ☹

lucul
12. mar 2010

kati zozenieme, teraz vraj maju akciu na plavky v mothercare za 9evry 🙂, len nech take akcie aj ostanu 😀

krasne si to napisala, ale ten koniec si nemusela, ze 4kg naspat 😀

kasami
12. mar 2010

Luci 😉 ideme na nakup ?

a ten koniec som napisala iba preto ... lebo ty sa tomu mozes vyhnut, ked vies, ze sa take moze stat 😀 mna prekvapili veci, e ich neviem zapnut 😠

lucul
12. mar 2010

este nie, ale casom budeme musiet ist na nakup 😉
nastastie zatial su my vsetky veci dobre a ku podivu rifle volne 😅, drahy mi vcera oznamil, ze zaciname fotit a komentar bude "uz si tam, ale maminka este stale nosi svoje veci" 😀

baby idem off, nezlaknite sa, ale pride svagrina na pokec 😵

vikinka81
12. mar 2010

No a ja sa intenzivne venujem netei v praci..boze to je pracovna moralka, ze 😀 😀 😀 ideme na hlanolky 😀 😀

Takze tiez budem tusim chvilu offf 😵

A plavky...leto je pre mna katastrofa..stehna samy hrbolec, brucho ani nehovorim..normalne sa cudujme muzovi ze sa nehambi za mna 😀 😀 a baby tie kila idu aj rokmi takze...malokto ma cely zivot postavicku ako lux a nemusi sa kontrolovat..darmo my sa menine a snim aj nase tela... 😖 😢

kasami
12. mar 2010

Pa baby,

ja uz mam maleho doma ... a potom trielime na hokej 😉 tak sa majte a uzite si vikend
pa

vierka
12. mar 2010

caute baby...

mladik opat spi - dneska ma nejaky spavi den, aj navarit pre tatinka co pride dnes domov som stihla 😀

co sa tyka vahy, tak ja som si povedala, ze mam vytuzene dieta a co bude po porode ma netrapi... ked tak bude viacej "podusiek" v posteli no a co... a manzovi som to tiez pekne vysvetlila... ale teraz to vyzera tak, ze mi maly taha to sadelko asi az z paty, pretoze mam uz o pol kila menej nez pred otehu 😕 ked to pojde takto dalej, tak si zachvilu maminku celu zje 😅 😝 😀
tak ale maminka sa neda - dva krat som si teraz nalozila masko s knedlou - mnamky 😀 😀 😀 😝

no a co sa tyka vahy, tak mi mame taku digitalnu, ze si na nej nadstavis ci si zena, alebo muz, nadstavis si svoj vek a vysku a ked sa odvazis, tak ti potom este napise kolko vody a tuku mas v tele a ze ci si podvyzivena, normal, alebo obezna 😅 to by ste mali vidiet kolko krat jej mangel vysvetluje ze on obezny nie je 😀 😀 😀 sa na nom musim smiat 😀

tigi - video som videlaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 skoda, ze tych kozenie nie je viacej 😔 😝 😀
a uz dnes zacnem mangela chystat na to, ze prveho jula idem do kina 😀 😀 😀 ze sa o maleho pekne postara on 😉

perla200
autor
13. mar 2010

čaute kočeny....vierka to fakt sa môžte snažiť po cisaraku tak skoro????? mne doktorka vyslovene zakazala otehotniet dva roky....každý doktor iné hovorí....čo už...ale sesterničke sa zadarilo...tá 5 mesiacov po cisarskom otehotnela....

no naša sajmonelka ide dnes plávat....to bude srandy kopec....som zvedavá na nu...paradne plavky má neoprénové ani michael phelps také nema určite....teraz chrní nech je čerstvá.....

juliett99
15. mar 2010

bre ranko ale to tu flakate babule. 😠

perli ako bolo na plavarni fotecky som videla,,, 😝 asi super a Simi sa lubilo ze? kolko u vas stoji to plavanie?
u nas v *HC to stoji 100 ecek 😒

lucul
15. mar 2010

dobre ranko babulky

perli skvele foto aj z plavania 🙂

vikinka81
15. mar 2010

Caute zaby , tak som druha ... teda cely vikend nic 😉 🙂 😖 😕

No a ja som dnes pacient, rano sme mali pred dverami peknu vrstvu ladu a pekne som sa skotulala na zem..manzo povedal, ze som bola korytnacka padala som na rit a dopadla som ako ta korytnacka teda pekne na brucho a vysledok.... moja prava ruka, doudierana strasne boliiiiiiiii, a na lavej ruke vyklbeny palecc uz ho mam aj naspat, teda ty chirurgovia no katastrofa..ale aspon to Dr. robil s citom, ked ma videl bledu z potom na cele a zo slzami v ociach...takze dnes som riadny maroddddd a co je dobre na bolest, auuuuu

Juliatko ahoj....aky ste mali vikend 😉

To plavanie je fakt take drahe? 😉 😕 😅

tigi
15. mar 2010

ahojte babulky 🙂

luci ako sa mas? oddychovala si cez vikend?

julatko ahoj 🙂 a vy ako?

lucul
15. mar 2010

viki si az tretia 😀
auuuuu, no nezavidim ti 😒, tak sa pekne liec a hlavne si to nenamahaj, a na bolest neviem, ibuprofen, v takomto sa nevyznam 😅

baby, potrebujem radu, co pomaha aby som sa vyblinkala (prsty nezaberaju), to je jedina vec co si myslim, ze zabere, fuj hrozne mi je 🤐

vikinka81
15. mar 2010

Caute Lucuulik a Tigi,

Lucuulik prsty si nedavaj, skus ten caj zazvorovy, alebo matovy ten je ukludnujuci a skus si dat obycajny roztek, cisty a ked ani toto nie, tak sa nadychaj niakej somariny co ti vadi hadam pomoze a jaj zabudla som, kup si v lekarni coculline homeopatika-vrelo doporucam 😵 😅 😕

Teraz pijem kafcooo... a potom si hodim ruzovy sen..baby ale strasna bolest ☹

lucul
15. mar 2010

viki zazvorak nepomaha, smrdi mi a je mi z toho zle, uz som myslela, ze umyvanie zubov zaberie a nist, asi si budem umyvat castejsie 🙄

vikinka81
15. mar 2010

Lucik ked ti je zle zo zazvoroveho caju , tak skus ten matovy a viac neviem, no musis to predychat, alebo skus ten rozok ! A inac ako sa citis este spinis 😵

A aky bol vikend 🙂

tigi
15. mar 2010

ahoj vikusik, jeeeezkove oci, ty co si vystrajala. fuuuuuuuu fuuuuuuu fukam na bolavu paprcku. na bolest co ti inak zabera? ak ti nevadi ibuprofen, tak si slahni aj dva. 😒 mne nerobi dobre, vzdy mi je po nom zle.

luci no neviem, je ti zle od zaludka? tazko? ak tazko, tak ten suchy roztek by mohol zabrat, mozno mas prazdny zaludok a horsie to teraz znasas. ak sa chces ale vygrckat a neda sa, tak to nesil. ale ak by si moooc chcela, neviem co by mohlo zabrat ak nezaberaju prsty, mozno nejaka uplne hnusna vona pri ktorej ta napne, chladnicka ti este taketo problemy napriklad nerobi?

lucul
15. mar 2010

skusim, este skusim ten coculine, nic ine mi neostava len predychavat, len dufam, ze to nepotrva dlho 😒
a so spinenim je to na figu - ked sa tesi, ze uz je dobre tak mi to hned dokaze, ze nie 😠, trosku som spinila vcera
vikend bol celkom fajn, hlavne som mala klud od vsetkych, take by mi vyhovovalo 😵

perla200
autor
15. mar 2010

ahojte

juli - v nitre 80 eur....ale páčilo sa nam...teda simi bola nadsená, to inak moja mama trvala na tom aby isla plávat...neviem prečo?🙂 asi moc internetuje🙂))))))))))) stará surferka🙂

bolo úžasne.....mala bola vo vytržení....výskala celý čas....ako super to bolo o týžden ide s nami aj ocinko, lebo som mala dve tasky, autosedačku a simonku a seba a mala som dost teda.....

vierka
15. mar 2010

caute baby 😀

perluska - no doki mi takto povedal, tak asi to vazne nebude problem... ale ja urcte tak skoro druhe riesit nebudem, ak ho vobec riesit budeme 😀
a ako bolo na plavani? my sa chystame v maji zacat chodit 🙂

juli - u nas v TT stoji plavanie 93 ecok 😉

vikuska - no to si mala teda pekne ranecko 😖

lucul - a to sa potrebujes vyvracat??? no ja neviem co na to zabera... mne skoro raz zabralo to, ze som krajala pecienky, ale rozdychala som to nakoniec 🙂

tigusik - no cau, ako??? poslem ti mailik ohladom objednavky 😉

my sme mali vcera krstiny... maly to pekne vsetko zvladol, aj oslavu na ktorej bolo asi 25 ludi a v noci spal ako zarezany 😀 tusim budeme krstit castejsie 😝 😀
no a dnes premyslam ze co, kedze som opat sama a cely den sa mi byt doma nechce... tak asi vybehnem von ked sa napapa... dufam, ze nas neodfukne 😀

lucul
15. mar 2010

tigi toto uz neni len tazko od zaludka, toto je uz zufalstvo od zaludka, suche pojedam stale, nemozem byt hladna ani velmi najedena (na to som uz dosla) a chladnicku neotvaram 😀, ale skusim vsetko co sa da len nech je nam dobre 😵

juliett99
15. mar 2010

vikendik celkom usiel
v sobotu sme zacali maleho prikrmovat bol srandovny ale papal sice trosku pluval ale tak uz vcera pekne otvaral pusku.
Vcera bol dokonca fotomodel uz nejake fotecky mame ale zbytok ma byt vo stvrtok. Babenka co ho fotila sa este len uci tak su neni este take ako by mali byt ale tak nas mlady pozoval jedna radost.
Fotecky mam len na FB.

Luci no veru ja ti neporadim lebo mne nebyvalo spatne. 😉 hadam ti to rychlo prejde 🙂

juliett99
15. mar 2010

vikinka pekne oddychuj 🙂 dufam ze skoro prejde bolest 😉

juj babule ked by som si priratala cestu tak to mozem rovno chodit tu v HC.
Ozaj a kolko krat je to?? tu na 8 😉

lucul
15. mar 2010

juli teba som sa chcela opytat, ty si brala duphaston?

vierka
15. mar 2010

juli - aj u nas je to 8 krat... kurz trva dva mesiace 😉

tigi
15. mar 2010

jeeee perlus, mala musela byt uzasna 😵 podla mna je to super, svagrovej maly chodili tiez od malinka a teraz su jak vodnici, skacu, plavaju, vobec sa vody neboja, uplne ju zboznuju. 🙂

luci ale aj to je dobre znamenie ze ti je zle, podla mna teda. horsie by bolo ak by ti nebolo. hlavne vela oddychuj a bud v pohode. kedy ides k dokinovi? najblizsie az toho 26?

lucul
15. mar 2010

tigi aj ja si hovorim, ze ten smudlik bojuje ked mi je zle (len dufam, ze to nie su tie lieky)
hej az 26., ak by som nezacala viac spinit alebo krvacat

juliett99
15. mar 2010

luci hej aj ja som brala duphaston a potom este aj utrogestan . mne z toho spatne nebolo to je na podporu udrzania tehu

lucul
15. mar 2010

takze mysli, ze to nemam z neho? dokedy si brala 3x denne? ja som uz chcela prejst na 2x ale ten tvor vnutri mi dal najavo, ze este nie 😠

tigi
15. mar 2010

luci papaj radsej 3x, smudlatko bojuje podla mna, treba ho podporit. 🙂

vierka caf cici, celkom dobre dneska. kolaciky boli vyborne, dakujem. 🙂 sme ich este vecer zbastili. 😝

s tym facebookom ma inak serkate 😠 ☹ no neva, mozno ked pojdem v stredu k vierke, tak mi ich poukazuje. 😉