Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
27. júl 2009

perli, juchu juchu, zeby vysiel moj tip? 😀 tesim sa

juli, nepridem ta bacit lopatou, este ta tu chceme 😀 😀 😀

tigi
27. júl 2009

lucul no Ty asi blond nebudes. 😀 ano , bavime sa presne o tomto filme. 😀

juliett99
27. júl 2009

sak jalen tak na chvilu nech uz zaspim lebo som jak chodiaca mrtvola,, ale zaspat sa mi neda.. 😀

inak sa sa k tomu filmu nevyjadrujem lebo tiez nem chapem o akom filmme je rec a nakolko sa ja som blondoska tak cusim.. 😀

tigi
27. júl 2009

juli, zacni ratat ovecky... 😀

juliett99
27. júl 2009

juj tigi,, uz som si aj citat knnihu zacala taku nudnu co pri nej vecne zaspim,, a nic,, len zivam a zivam..

a ten film je akoze o com?? a o kom?? 😎

perla200
autor
27. júl 2009

neviem ako budete dostávať správy? notebook nebudem mať asi so sebou..... ale ozvem sa ked sa malá narodí určite bud vierke alebo leri....na nikoho iného nemam číslo....

juliett99
27. júl 2009

perluska drz sa nam,.. budeme cakat na infosky od teba,, teda od vierocky, alebo leri,, 🙂

lucul
27. júl 2009

tigi ale od piatku na mna nemozte ist filozoficky, idem si dat zas melir a ako sa poznam, tak to bude mat na mna vplyv 😀 😀 😀 , ale najlepsie to bolo so mnou ked som bola total blond 😀

vierka
28. júl 2009

dobre ranko kocky.... 😀

perluska - kludne mozes pisat na moj telefon vo dne v noci, ja mam pristup k netu stale, tak dam babam odkaz a kludne ti aj zavolam, mam vela minut, tak staci ked ma prezvonis ked nebudes mat co robit v nemocke a mozme aj pol hodku pokecat 😵

a leri som tu uz pekne dlho nevidela, asi si naplno "uziva" matersku dovolenku a behanie po uradoch 😅

perla200
autor
28. júl 2009

ok vierka - dobré ránko inak..... určite sa ozvem....tak za chvílu vyrážame pre Simonku🙂 dúfam, že poobede nebudem naspäť🙂)))) cmuk držte sa tu tehulky....ja sa vrátim ako mamina.... 😉

vierka
28. júl 2009

perluska - drz sa a urcite sa ozvi 😀 😉

perla200
autor
28. júl 2009

no dakujem...modlite sa....

lucul
28. júl 2009

dobre ranko babulky

je perli, drzim strasne moc palce, drz sa a tesim sa 😵

vanilkka
28. júl 2009

achojte prasiatka 😀 😀

lucul
28. júl 2009

cavelo vanilocka 😀

vierka
28. júl 2009

caute baby.... 😀

ja som bola strcena v archive a som vybavovala aj poistovnu... takze mi ten pokus na IVF rataju ako platny a stale sa ho mozem do 9.4. 2010 zucastnit - dovtedy mi plati ziadost 😒 no neviem ci to dovtedy stihnem 😅 😀

lucul
28. júl 2009

vierka - to je pekne svinstvo, ved nemuseli ani korunu na teba vynalozit 😠 , mohlo sa to posunut na inu stastnu 🙂 , jasne ze stihas, ved budes to mat narodene len par mesiacov po sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
28. júl 2009

no oni vlastne nieco uz vynalozili, tym ze som si vybrala lieky uhradili toto lekarni - keby som si nevybrala lieky, tak mi to nerataju a po roku sa ta ziadost stornuje...
no ved jasne, budem kojit dva mesiace a potom sa vrhnem nato - stiiiiiiiham 😀

lucul
28. júl 2009

ale prdrlajz, myslela som, sprav si z maternice dvojizbach pre mladsie a starsie dieta, chapes bracho? 😀

pikino
28. júl 2009

nazdar milousi.

jak to dnes dupe sunky?

my dobreeeee od rana, vstali sme o deviatej, napapali sa a teraz vegetime pred telkou.

typujem ze perlusa sa teraz niekde ubytuvava a zajtra budu vymyslat co snou urobia.

lucul ty mas napady 😀

lucul
28. júl 2009

caf piki, dobre nie? 😀 dnes mam taku tvorivu pracu, ze nemam do coho pichnut, tak sa nudim, najradsej by som vypadla, ale este nemozem, ale ono to pride 😎

pikino
28. júl 2009

a kedy mozes vypadnut? 😀

lucul
28. júl 2009

cinknem tatovi ci ma strasne surne potrebuje, stylom aky pouziva kazda dcera na otca 😎 , potom mu poviem, ze mi nedoniesol to co ma drzi a padam 😀

juliett99
28. júl 2009

ahojky zabky,,
tak ja sa hlasim uz ako stavebny dozor,, uz mame strechu dole akurat este maju par kusov dreva zhodit..
a zajtra zacinaju murovat 😉

lucul
28. júl 2009

juli super, hlavne nech vam vyjde pocko, ale vyzera to tak, ze minimalne do buduceho piatku hej, tak tfuj tfuj tfuj a nech ide praca od ruky 🙂

juliett99
28. júl 2009

dakujeme,, aj ja dufam poctivo sa modlime,, 🙂
a vy co robkate?

vierka
28. júl 2009

lucul - tak to som tiez od niekoho pocula, ze ma dvojicky ale jedno je starsie o par dni nez druhe... tak ja by som mala jedno starsie o par mesiacov 🙂

pikuska - no ako tak citam, tak mate pohodovy den 😵

juli - no super, ze uz mate vsetko schvalene a ze uz pekne pracujete na vasom byvanicku... ked to pojde pekne rychlo tak za chvilu aj byvat budete 😀

pikino
28. júl 2009

ahoj juli. super. kedy planujete ze to bude postavene?

lucul hrajes na tata socialku? 😀

my kukame telku

juliett99
28. júl 2009

dakujem koceny,,
hrozne sa z toho tesime,, no murari rataju tak na tyzden roboty a potom asi 2-3 dni krovary a potom Robi zacne robit Priecky,, a hadam to stihneme nacas..
ozaj inak babenky este jedna dobra sprava ,, Robiho vzali do roboty takze od buduceho pondelka uz bude aj on zamestnany 😀

lucul
28. júl 2009

pike neeeeeeeeee, ja len nevinaaaatko, vies ako jedinacik tatov 😀 😀 😀