Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
7. aug 2009

vierka ja som to riesila vzdy sposobom - vies kolko je to tehal, ale kachliciek, ty skus plienky 😀

vierka
7. aug 2009

toto ja na neho nemozem vytiahnut, lebo od odpovie, "ved to nepojde z rozpoctu - pojdem na jednu fusku a mam cln aj s niekym zaplatenim kto bude veslovat" 😀 😀 😀

perla200
autor
7. aug 2009

ano lucul.... aj dnes v noci o pol 4 by sa rozprávala a rozprávala...a mamina by spala a spala...tatino mal dnes imunitu, isiel do práce, niekto musí aj robiť na nás....tak ona si tak rozhadzovala s ručičkami a ja pri nej spala.... ona minimum plače, ona je hore a pozerá na nás.....

lucul
7. aug 2009

vierka ale aj ta fuska pride vhod ked budes poberat matersku, je pravda ze tie tehly a kachlicky zaberaju v pohode, lebo aj on chce co najskor byvat, ale na plienky mi povedal, ved pojdem do ziliny kupim vo vyrobe (ci kde to), takze toto ani u nas nezabere

perli kym kuka pohoda, to mas potom kludne miminko, tuk tuk tuk 🙂

pikino
7. aug 2009

cafte mrcky.

vierka tvoj nakup ti schvalujem, ale nakupuj za jeho prachy. mu povedz ze ked ma na rozhadzovanie nech zaplati aj tebe. 😀

perluska mala je zlata ako mudro uz pozera, sikovne babo.

my sme dnes vstavali o piatej, mlada bola straaasne ale straaasne hladna, ona nejedla ona zrala. 😝
a teraz mi spravila na prse cucflek uplne fialovy bolelo to ako slak. sa nevedela trafit. 😀

tigi
7. aug 2009

caute zaby 😉 doteraz mi nesiel net 😠

vierka - dufam ze to nebude z toho rozpoctu, co chce dat tebe uz minimalne tri mesiace. pripomen mu, ze nabuduci tyzden ideme na nakupy a on este nevysolil tych 100 evry a to este nehovorim o tych narodeninovych 😝 😀

piki dnes rano som sa teda pobavila... "ala hipis" vyzeras fakt uzasne.... 😝 😀 😀 😀

inak mi je dnes nejak blivno... 🤐

lucul
7. aug 2009

piki - mala sa uci robit uz aj cucfleky,ta fakt nezahala 😀 😀 😀

tigi - mne tak bolo vcera, som myslela ze obed vyhodim a veceru ani citit 🤐 to bude asi tou tabulkou ze sme ostali dve a rychlo to musi nase telo dobehnut 😝

vierka
7. aug 2009

lucul - tak teraz mi je fuskove jedno, ale ked bude babo, tak to som si ista, ze pojdu vsetky peniaze len a len na rodinu a ze sa postara a zarobi... nech si kupi, ja nejsom mrcha...

pikuska - no neboj sa, z mojho platu urcite neminam, nemam ho taky velky ako on 😀 a kedze mne pride vyplata prva na spolocny ucet, potrthaju s aplatby, tak potom sa mina uz len ta jeho 😀 😀 😀

tigi - kaslem na jeho rozpocet, ja si urcite nieco kupim, ale nebudem cakat na to kym mi da on peniaze, normalne si vyberiem z uctu a kupim si... a mam to aspon bez reci 😀
inak vcera som si uz jednu tuniku kupila, ale budem potrebovat este minimalne jednu, tak s tebou pocitam do toho mesta... som mu to uz vcera oznamila, ze kedze to zatial s tou sobotou vyzera tak nijako, ze mi ideme buduci tyzden flakat do mesta 🙂

lucul
7. aug 2009

babule ja by som lahla a spala 😔

lucul
7. aug 2009

baby, na dlhe vlasy odporucam combo clips alebo ako sa to vola, vecer kuknem a napisem vam, vcera som si kupila v palaci a perfektne to drzi vlasy v hocijakom tvare, maly akcosku za cenu dvoch - tri kusy, mamina zaplatila jeden a vzala ako darcek a ja mam dva za cenu jedneho 😀

vierka
7. aug 2009

lucul - odfot to potom, ze ako to vyzera 🙂

tigi
7. aug 2009

luculi ja viem asi presne cim to bude a s konom to nema suvis. 😅 😉

vierka - hmm... a tvoj peto ide na ryby sam, alebo s niekym? pretoze nemam zaujem ho do niecoho nutit a nasackovat sa mu tam s grilom, ked on chcel ist na ryby. mozno by bolo predsa len lepsie, keby sme do toho tych nasich chlapov netahali, a isli radsej my dve na tie nakupy.evidentne sa do toho ani jeden echt nehrnie.

lucul
7. aug 2009

vierka to su take dva hrebienky oproti sebe a spojene su takymi roznymi ozdobami, cez vikend odfotim aj s vlasmi a ked tu budete tak to nachvilu supnem sem 😉

tigi - cim to bude, zeby si uz nedostala mrchu 😵

vierka
7. aug 2009

tigi - kasleme na nich... pojdeme si do mesta, bez ohladu na to ci budu doma cakat na nas a dame si na cas, ziadne ponahlacky typu musim nachystat veceru a tak - nech si nieco ulovia a ugriluju 😀 😀 😀

lucul - lebo ja som mala take akoby hrebienky oproti sebe a z toho sa dali robit rozne ucesi, ale mne to vtedy na hlave akosi nedrzalo, mala som vtedy jemne vlasy... ale toto je asi nieco ine 🙂

lucul
7. aug 2009

mne hrebienky nedrzali tiez nikdy, tak som sa bala ze co bude toto, ale ked mi to ta baba skusila, tak super, ale ja si to davam tak jemnejsie a drzi to v pohode tiez, ja mam tiez jemne vlasy, rano som si to zacvakla a mam to pekne az doteraz a to ked mam gumicku (do vlasov) tak ked pridem do roboty tak prerabam cop lebo mi to pada 🙂

vierka
7. aug 2009

tak v tom pripade to chcem jednoznacne vidiet!!! 😀

lucul
7. aug 2009

jednoznacne nafotim a hodim sem, ked tu budes aby si videla 🙂

vierka
7. aug 2009

si zlata, dakujem 😀
a som zvedava ci to v TT potom niekde aj najdem ked to bude dobre vyzerat 😀

lucul
7. aug 2009

to mavaju v takych stankoch, videla som to v palace aj v avione 🙂

tigi
7. aug 2009

vierka - o.k. chlapi teda nech si urobia svoj program podla seba v sobotu a my si urobime svoj podla nas cez tyzden. 🙂

luculi - ale kdeze, este som sa ani nedostala k ovulke. 😉 vcera sme trosku vystrajali 😝 😀 a evidentne som vysla z cviku. 😀 😀 😀

lucul
7. aug 2009

to sa da vyjst z cviku 😀 😀 😀
ozaj, mamina mi minuly tyzden doniesla z obchodu take tricko co mas ty s tym dievcatkom z NY, vraj sa ku mne uplne hodi 😀 😀 😀

pikino
7. aug 2009

no mne by asi tie hrebienky stiahli akurat tak plesinu. 😝
baby uvidite po porode vlasy zbohoooooom. 😠

tigi mala som sa narodit ako hippik bola by som na skole jednicka. 😀

perla200
autor
7. aug 2009

ako vám to tu dobre ide!

leri
7. aug 2009

rupla voda, perla povie viac,idem do nemockyyyyyyyyyyyyy 😀

vierka
7. aug 2009

lucul - no tu u nas avion bohuzial nie je 😀
este ju neodcudzuj, este sa nevyjadrila z coho vysla z cviku 😀

tigi - jasne, rikalo se bez bab, takze ich nechame doma!!! a bude!!! 😀
a my sa poflaaaakame, pokupujeeeeeeme, dame zmrzlinkovy pohaaaaaar 😀 a bude nam proste dobre 😀

lucul
7. aug 2009

leri jupi juchu, drzim pasteeeeeeeeeeeeeee, drz sa 😵 😵 😵

vierka ja ju neodsudzujem, len konstatujem 😀 a aj u vas byva bez bab, ja vzdy na to poviem bez chlapov 😀

vierka
7. aug 2009

leri - tak sa teda drz.. a posli po nej nejake info... 🙂 😵

lucul - no ja ked poviem bez bab, tak pod pojmom baby myslim chlapov 😀 😀 😀

lucul
7. aug 2009

takze aj ty pouzivas formulku bez bab, aha uz pochopila 😅 , no ja bez chlapov poviem pokazde na draheho vetu bez bab 😀
babule skoda ze nemozem ist s vami, by si vierka videla tu sponu na zivo 😒

pikino
7. aug 2009

leri tfujtfuj tfuj, nech vsetko dobre dopadne 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

lucul - ten moj sa neodvazi povedt ze bez bab, ale ja casto hovorim ze bez "bab" 😀 😀 😀
no to veru skoda 😒