Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
10. aug 2009

no uz vidim aka by bola na stavbe moralka keby vedeli ze tie love idu, a jaka spravodlivost, ostatni co maju inu banku by nist nemali, pekne nech maju v rovnaky den, uz to mam odsledovane 😀
ale uz sa tesim ked tatkovi zacnu na dovce pipat sms-ky 😀 , a jeho spolocnik co je s nim tak jemu nepipne ze mu dosla vyplata 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

ty im teda davas kapky - ale tak treba 😝 😀

pikino
10. aug 2009

lucul ty si ale zla.

ano stale to ocko aj ked dnes mam pocit ze je to lepsie, vcera ho nevedela aniotvorit take bolo zalepene.
najhorsie je ze sa musim prosit svojmu muzovy aby nas zobral k ocnej lebo je v centre mesta. ochota ako hovado, lebo on ma zajtra tenis 😠

lucul
10. aug 2009

nejsom zla, len oni si myslia, ze sefstvo odislo, tak maju fraj, no nist nebude, makat sa bude 😠

piki, to nemyslis vazne, ze tenis je prednejsi ako vlastna dcera, no to by som mu dala 😠

pikino
10. aug 2009

jeho stve skor to ze musi odist skor z prace. kazdy den mam na taniery preco nesoferujem a ze on mi musi robit taxikara. nechape, ze sa proste bojim ist sama s malou do mesta. uz sa snazim o nic ho neprosit, ale niekedy to proste nejde.

vierka
10. aug 2009

pikuska - a niekedy by sa ani nedalo ist z malou samou v aute, keby mala teplotu a vracala by, alebo ja neviem co, tak by aj tak bolo najlepsie keby ste isli spolu...
a ja by som sa tiez neodvazila po blave jazdit 😒

lucul - no ved jasne, nech za ten tyzden co bude mat sefstvo dovolenku nevychladnu z pracovneho tempa 😀

lucul
10. aug 2009

piki to je jasne, ved jej nieco je, a do centra nerada chodim aj ja, ale nie ze by som sa bala, ale parkovanie hladat, lepsie je ist s dakym a hlavne s babom

pikino
10. aug 2009

lenze moj muz to nechape. on vidi len to ze plati poistku za auto a musi odist z prace. ach no co uz.
zbytocne rozmazavat. uz som si zvykla.

bambi7
10. aug 2009

cafte babulky 😉

ako sa mame? my sa mame dobre uz sa prevalujeme ako profik 😀 drzi hracky hlavku a tak....

co sa tyky vodicaku ani ja nemam ale chcem si spravit ale moj ma zasa zoberie kam chcem nie je problem staci povedat a je 😉

a pridala som fotky kuknite

pikino
10. aug 2009

ahojky bambi.mala je sikulka. nasa je lenoch gulat sa jej nesce. dnes my taky spaci den. nejaka je otapena. to je tym pockom.

moj mi radsej zaplati taxik, ako by ma zobral. co mam na to povedat.

lucul
10. aug 2009

bambi mala je krasnunka 😵 a to je sikula ked tak skoro sa pretaca, ani sa nenazdas a chodi 🙂

piki - na to sa fakt nic neda povedat, len ze strasne, az sa rozum zastavuje 😒

bambi7
10. aug 2009

dakujem babulky ...no a je sikulka boli sme u lekarky a pocuvala ju a chcela ju pterocit a ona sama 😀 a povedala ze je sikulka ze na to ma cas ale ze super 😀

piki jaj 😒 moj je rad ze nas odvezie vzdy povie zavolaj a pridem 😀 nikdy nemal s tm problem aj ked idem k lekarovi a nazad by som mohla ist autobusom pocka na mna a povie no urcite naco mame auto 😉

pikino
10. aug 2009

cela mama 🙂 zlatunka je.

lucul to sa uz neoplati ani stazovat. aj tak s tym nic neurobim.

bambi7
10. aug 2009

piki a ako sa inac mate?

vierka
10. aug 2009

bambi - mala je kraaaaasnucka a aka je uz velika... mojenko kaaaasne 😀

no ja budem odkazana na auto, ked moj bude chodit kade tade po slovensku po tyzdnovkach, tak budem musiet behat sama 😀 ale zase ja rada soferujem, sice sem tam problemy s parkovanim, ale ved plech sa lahko vyklepe 😝 😀

bambi7
10. aug 2009

ahoj vierocka ako?

vierka
10. aug 2009

aaaa dobre, odcitavam minuty v praci 😝 😀

bambi7
10. aug 2009

jaj tak 😀 no coskoro uz budes vediet co je v brusku 😉 boze ze uz 17t ale to ide superrrrr

vierka
10. aug 2009

no ved dufam, ze mi to na poradni 27 uz doki povie a ked nie, tak tam budem lezat dovtedy kym sa k tomu nevyjadri 😠 😀 😀 😀
hej, ide to super chylo... este si pomaly nestihnem ani to tehu uvedomit a uz budem aj koncit 😀

lucul
10. aug 2009

vierka na teba budeme cakat az ked juli porodi, takze ty si uziiiiiiiiiiivaj tehu 🙂

baby idem ja skontrolovat tych nasich chalanov, mam sice strasne vhodnu obuv na stavbu ale co uz 😝 😀
papa

vierka
10. aug 2009

lucul - este stale sa tam mozes vyzut 😀 pa pa pa

pikino
10. aug 2009

no vierka to musis dohovarat tomu mrnusovy nech sa netento a poriadne roztiahne nozicky. 😀

bambi mame sa dobre. strasne to uteka. casto ani neviem aky je den. fakt len na tom decku clovek vidi ako rychlo ide cas. 🙂 zachvilu budeme vnucata kocikovat. 😀

bambi7
10. aug 2009

piki to je pravda ide to a casto ani ja neviem co je za den 😀 no neva 😀

vierocka paaa a pekny den

vierka
10. aug 2009

pikuska - no kto vie po kom bude v chovani s nohami 😀 😀 😀 ved uvidime...

babulky, pre dnesok sa lucim, idem juknut do tehu obchodu, su tam nejake brutal akcie... ked tak zajtra napisem co som ulovila 😀
pa pa pa 😀 😀 😀

pikino
10. aug 2009

ale vyzliekat sa nemusis. 😀

no bambi to je babydemencia. 😀 ja tomu hovorim ruzove klapky na ociach.

pikino
10. aug 2009

caaaf vierka.

juliett99
10. aug 2009

ahojky babulky,.
tak uz som tu zas dnes mam nejaky lenivy den,,a pochody v brusku ale este zatial som nelietala na wcko,,
Vieri no tak toho tvojho svagra sa spytaj ci by nemal cas,, vytiahnut nam vodu zo spodnej kupelne hore,, a to len na Wc a umyvadlo,, dakujem vopred.. 😉

perla200
autor
10. aug 2009

som hotová ☹ ☹ ☹ ☹

materstvo teda nie je žiadna slasť 🙂

lucul
10. aug 2009

perli to je boj, co? ale zase za ten usmev zdraveho drobceka to stoji, ze? 😉 🙂

juliett99
10. aug 2009

perli,, neplas nas,, sak sa uz aj zacinam bat porodu,, 😒 a potom toho boja s drobcom jak si bude s nami robit co chce a kedy chce,, 😕 ale ako pise lucul za to krasne male stvoreniatko to stoji 😵 😵