Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
30. jún 2009

a ja som si chcela typnut ze 10 dkg 😀

ale len uplnou naaaaahodou, ze vani??? 😀

juliett99
30. jún 2009

teda vani , 2 kilecka,, super este minimale raz tolko,, 😀 😀 😀 😀

tigi
30. jún 2009

vani videla som tam take olivkovo zelene, tusim mali aj opasok. 🙂 ja som si vybrala take broskynovo pomarancove, tiez kratke, hodlam sa vytasit nohy v tomto teple. 😀

piki ty zavislak, mala si uz abstak cooo??? 😀 😀 😀

vierka - v pohode, uz som hovorila aj petouchovi, vozi ma do prace, ale zajtra pojdeme mojim. 🙂

vanilkka
30. jún 2009

vierka tigi ,,, vy si dohovarate nejaku tajnu misiu vy mrsky 😀

a 2kg su tiez dost,,,lebo mi nejako zareagovali hlavne v podprsenke,,,wauuuuuuuuuuu 😀

pikino
30. jún 2009

vani a moje kilecka nesces aspon 5?

tigi aaano mala som strasny abstak ja viem ze tie kabelky su mi teraz na nic ale to sa nedaaaaa.

pockaj vam ju odfotim.

pikino
30. jún 2009

ok je v albume vsetko moje. 🙂

vierka
30. jún 2009

vanilka - ved to ked ta zajtra zbadam, tak tusim aj oslepnem, aky dekolt budes mat 😀

tigi - sak mozme ist v pohode aj tym jeho 😝 ved ja ti este vecer zavolam ze co a ako 😀

piki - ze jakaaaaaa kabelecka 😀

pikino
30. jún 2009

dobraaaa ze 😀

ajascem vidiet tie maxi kozy 😀

vanilkka
30. jún 2009

baby ale noooo,,,,,,nic zarazajuce pre vas pamely,,,,,ale pre mna je to dost 😀 😀 😀 😀 okom vasim neviditelne kozliatka avsak mojim okom su to silikony jak sa patri 😀 😀 😀

siouxie
30. jún 2009

ahojte, nehnevajte sa, že sa vám sem montujem, do takej intímnej témy 😀 😀 😀 . Ale ma to zaujalo a potrebujem recept ako pribrať. Vanilkka?? Najlepšie práve tvoj, nech sa to intenzívne prejaví na dekolte. Vopred ďakujem 😀 😀 😀

pikino
30. jún 2009

ale vani az take neviditelne ich nemas. 😀

lucul
30. jún 2009

dobry debat baby 😀 😀 😀

vierka - nenasla 😅

piki - dobra kabelka, ja zhanam bielu ale taku specificku, ze asi sa este nahladam a kupim milion dalsich medzi tym 😀

a baby, prave som sa dozvedela, ze v piatok idem kupovat botyyyyyyyyyyyy, chcela som cierne zabky a mam povolene aj ine farby a to od mojho stareho, co vzdy pinda ked kupujem botky a kabelky 😎

a vanilka - ja tie tiez supnem nejake to kilecko 😀

vierka
30. jún 2009

lucul - no lebo tam uz tusim take neni... hned som to overovala 😠
a ja mam dnes dobre tricko, je na nom napis "All natural" 😀 😀 😀

vanilka - tak to som zajtra zvedava na tie tvoje silikonove kozenky 😀 kuuuzlatka 😀

aj ja by som potrebovala cierne slapky a tym padom k nim aj kabelku, ani som si povolenie od stareho nepytala, len skoda, ze som na ziadne normalne slapky este nenatrafila 😅

lucul
30. jún 2009

ja som si tiez nepytala, on mi to navrhol, lebo jeho kamos ma obchod a dosli mu vraj krasne, tak nabehnem 🙂

vierka
30. jún 2009

no ten moj by mi to nenavrhol ani keby som mu ten navrh zaplatila 😀 ale ja si vzdy kupim co chcem, len on o tom nemusi vzdy vediet, ze som si kupila 😝

dobre babuchy, pre dnesok sa lucim... idem do obchodu kupit nieco na jedenie - zajtra chcem experimentovat a spravit cinu s rezancami 😀 no prinajhorsom sa povraciam, aj tak som este toto tehotenstvo nevracala 😀
tak prajem pekny dnicek, pa pa pa 😀

lucul
30. jún 2009

maj sa vierka

ja som dnes konikovaniu vela nedala, ale aj ja uz idem, papa 🙂

perla200
autor
30. jún 2009

no čaute, hlási sa vám umordovaná perla:((((
tak bola som na tých slávnych prietokoch, najprv som hodinu čakala v 30stupnovom teple, potom ma takál " milá sestrička" zavolala dovnútra a kázala mi vytiahnuť knižku z obalu lebo ona to nebude robiť, a dala mi také divné "to" na bruško, vo vedlajšej plachte riešili nejakú babu v 34tt a zrazu doktor sa pýta druhého doktora že či to je na sálu alebo nie? a ten doktor že "ja neviem, asi áno a inak mam nový paušál na O2". a začali o paušáloch, ako byť na mieste tej baby tak som posratá od strachu. a oni normalne o paušáloch 5 minút a medzi rečou že ale vyzerá to na 29tt.... no a samozrejme sa smiali na niečom a tak.... ja som tam ležala 15 minút asi a oni nič neporiešili. potom neviem ako to skončilo, ale ked nas doktorka merala a robila to CTG tak samozrejme, že nevedela malú zamerať, lebo Simonka skákala hore dole a doktorka čakala kedy sa jej to podarí.... len si frflala pod nos, že "stále sa hýbe" no vie simonka čo sa patrí pred pani doktorkou.....

a mame hodnotu 0,62...čo je to ????

vanilkka
30. jún 2009

siouxie....monika???

siouxie
30. jún 2009

eee 😕 Ale tú radu potrebujem aj tak 😉 . Mne sa horko-ťažko podarilo nabrať kilo po dvoch mesiacoch veľmi intenzívneho snaženia. Ale potrebovala by som také dve-tri ešte a samozrejme najradšej tam hore 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

no to malo byt ze ,,, monica bellucci alebo monica levinsky atd.....to je podla mna tym menom tie kozy 😀 😀 😀 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

siouxie a aku mas vahu a vysku ked je to take zle?

siouxie
30. jún 2009

ahá 😀 ta niečo také... 😀 😀 Ale fakt, ako sa ti podarilo pribrať? Mne fungujú iba mliečne plnotučné výrobky a zase že by som ich práve zbožňovala. Teda aspoň nie v takom množstve, v akom by to asi malo efekt. Možno ešte pivo, ale to tiež nemusím mať denne.

pikino
30. jún 2009

perlus to si mala okolo brucha tie pasy? meraju sa tym dve hodnoty jedna meria srdiecko babatka a druha vysku kontrakcii. myslim ze az nad 1,0 su hodnoty na porod.
inak mila lekarka. 😀 nakopat do zadku.

a co sa tyka tychlekarov tak sa netreba cudovat pre nich je to robota ako kazda ina. vobec ich netrapi, ze niekto pri nich trpi a stresuje.

ja som mala ten isty problem ked som rodila. som mala tie pasy na bruchu asi hodinu a mala tam robila take rosambo ze sa to ozyvalo po celej vzdycharni a sestricky nadavali, ze co tam ten krpec tak vyvadza. 😀

siouxie
30. jún 2009

ja mám okolo 169 a 53-54 kíl, ale som stavaná asi na viac kíl, lebo stačí kilo dole a vyzerám hranato 😀 . Hlavne som mávala kedysi trochu viac a aj obvod hrudníka sa mi páčil. Ale posledné roky sa mi váha nie a nie pohnúť zase hore...

vanilkka
30. jún 2009

siouxie gratulujem to mas fajn,,,,ja som na jesen mala pri vyske 172cm 49kilov 😀 teraz je to tak 53 😉 a podprsenky mi pripadali neskutocne az fascinujuce ze som ich kedysi nosila oblecene bez ponoziek 😀 😀 😀
nerobim nic mozno z toho 😀 😀 😀

siouxie
30. jún 2009

uff, tak toľko som nemala. 😀 😀 Najmenej tuším 50, ale tých 53 mám už asi 7 rokov. Ale napriek tomu by som brala tak o tri kilá viac. Lebo kostru nemám takú klasicky úzku ako mávajú tieto váhové kategórie, takže by zniesla bujnejšie tvary 🙂 . A čo si teda robila, aby si pribrala?

pikino
30. jún 2009

vani mozes si zobrat jedno cislo koz odo mna. ja sa tak neskutocne na ne pajedim, kvoli tym kozam musim kupovat o cislo vacsie tricka. 😠 sa modlim aby splasli ked psrestanem kojit. lebo do nich asi pichnem spendlikom. 😀

vanilkka
30. jún 2009

normalne ta dopichame celu piki 😀 😀 😀

siouxie naozaj nic zvlastne nerobim,,,,len mozno viac jem

siouxie
30. jún 2009

vanilkka, tak dík ☹ a ja že aký recept to bude! 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

skusala si Bkomplex?