Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
12. aug 2009

ja sa nehadam kamoska ma tiez za frajera policajta, teda teraz uz byvaleho, radsej odisiel lebo to tam uz nevedel vydrzat. on bol ten dobry polis, zato jeho mama tiez policajtka ma tazky polda syndrom. taku drezuru mali doma
ze sa az rozum zastavoval. uplne za vsetko staci povedat, ze ked nebola doma, nesmeli si oprat, ani chytat mikrovlnku a jedlo mali na pridel ako v base. 😅

bambi7
12. aug 2009

no piki pri nasej by si vstala ta sa nenecha len tak oblbnut 😀 no idem uz je hore cafteeee a pekny dnik

pikino
12. aug 2009

caaaf bambi

vierka
12. aug 2009

vanilka - a preco ma tvoj muz este nezastavil 😀 ja by som bola mila.. ani by mu moje cislo nedavala, vsak ja mam to jeho - he he he 😅 😀

pikuska - ty si si ju teda riadne vycvicila... cela mamina 😀

bambi - pekny dnik aj tebe 😀

vanilkka
12. aug 2009

baby ale to je tak vsade nie len medzi policajtami,,,,doktori, ucitelia, uradnici...atd. su magori a su dobri nerada takto udrziavam predsudky pred skupinou ked kazdy je samostatna osobnost. v podstate kym som sa s tym blizsie nestretla s touto oblastou policajnou tiez som nerozumela ale nie je to vobec take jednoduche a lahke ako si bezni ludia myslia. ja by som si na to netrufla vobec hlavne mat v hlave vsetky tie zakony nad ktorymi musia rozmyslat skor ako vobec nieco urobia lebo su to vazne veci a vzdy sa riesia najprv oni. a az tak sprosti nemozu byt ked robia psychologicke testy stvorhodinove a o tom viem zasa ja ze ich neoklamete tie testy 🙂

pikino
12. aug 2009

to vies s deckom to je ustavicny boj kto z koho. ono sa hovori ze dieta do jedneho roka sa neda pokazit ale nie je to pravda. oni uz od narodenia skusaju co si mozu dovolit a maskuju to za tu tu tu fejsik. 😀

tigi
12. aug 2009

vierka - v poho, ja som potom este mala telefonat o tristvrte na devat od kolegu 😲 a kedze to bolo ohladom toho daaarku pre petoucha, tak som musela vysypat doma, ze nieco chystam, ale nepoviem co. ale vsecko o.k. 😀

piki boze ja ked kuknem na tu tvoju fotku, normalne sa zlaknem a v prvom momente ma napadne, ci ta zenska neutiela z nejakeho ustavu. 😅 😀 ale inak je bohova. 😀 😀 😀

vanilkka
12. aug 2009

vierka ale sak mala si robit zlobu ked mal na starosti to a teraz zasa musis jazdit nepovolenou rychlostou. alebo mu rovno zavolaj nech ta volakde pocka. inac sak ta volal na pizzu mohli ste byt zastaveni spolu 😀

pikino
12. aug 2009

vani vsak ja sa nehadam, ze su blbi, ale ze si ich strasne vela taha tu policajnu diagnozu domov. a mas pravdu ze to iste aj ucitelia a aj vojaci. to su vsetko tazke diagnozy.

lucul
12. aug 2009

vani a to sa kedy robia tie psychologicke testy, lebo na tej skole v pezinku nic moc teda, ale to je tam odvtedy co skratili vyucbu z 2rokov na 10 mesiacov

a jasne, nejsu vsetci rovnaki, len proste su tam taki co im robia zle meno a hlavne sa navonok prezentuju viac ako ti normalni 😠

vanilkka
12. aug 2009

to je o cloveku nie o povolani podla mna a pikiiiiiii vojaka mam zasa brata 😀 😀 😀 😀

lucul
12. aug 2009

ucitel je samostatna diagnoza, to viem hlavne skvele porovnat, mamina ucitelka v MS a macocha slovencinarka a vytvarnicka - ale u macochy je to horsia diagnoza, mamina ma len tendenciu vycikat umyt a spat 😀

vanilkka
12. aug 2009

no a ja som uradnik zasa 😀 o tych sa hovori ze su neochotni a neprijemni,,,,a ja nie som,,,som hotova dobrota 😀

lucul
12. aug 2009

ako vies, zijes sama so sebou 😀 😀 😀
ja som ekonom, a vraj som prehnane setrna a vsetko preratavam na ine veci 😀 😀 😀

a co zabijeme sa ked sme krasne 😀

vierka
12. aug 2009

presne tak, je to skor o ludoch nez o tom co robia... chvalabohu ze ste nevytiahli nieco na archivarom, ale ja som pocula ze su dost perverzny 😀 😀 😀 😝

tigi - takze som este v norme, tak potom v pohode... mne to napadlo az ked som docitala knihu ze zajtra - akoze dnes, nebudem mat co citat 😅

vanilka - tak ale on nevolal len mna ako mna, ale sak sme mali ist spolu vsetci 😀

juliett99
12. aug 2009

hmm vidim ze moju otazlku ste odignorovali ale neva este raz sa pytam kto ma chut a cas v piatok na kavicku so mnou v TT 😀 aj s dadom

vierka
12. aug 2009

juli - pokial si si nevsimla, tak jaaaaaa sa pytam, ze kedy tam v piatok ides??? teda o kolkej??? 😀 - vid strana cislo 59 😵

lucul
12. aug 2009

aaaaa archivar sa ozval 😀 😀 😀 , vid strana c. .... prispevok o .... h 😀

vierka
12. aug 2009

ten prispevok typu o...h... znamena ze prispevok "o hovne"??? 😀 😀 😀

juliett99
12. aug 2009

sorry vierocka nevsimla,,
idem rano ale nieje problem zostat v TT aj s dadom lebo ako som spominla tak tatik uz pracuje 🙂
kedy by ti to vyhovovalo??

lucul
12. aug 2009

aj tak sa to da povedat 😀

vierka
12. aug 2009

no ja mozem v piatok koncit o 13.00 🙂

juliett99
12. aug 2009

no kludne moja,, aj nam to vyhovuje,,
a kde by sme sa stretli??? 🙂 🙂 🙂
konecne ta uvidim tehulka,, 😵 😵 😵

lucul
12. aug 2009

taka otazka, v TT maju dobru zmrzku? zeby som dobehla, ked sa bude dat 🙂

vanilkka
12. aug 2009

akoze toto ma uz serete,,,ja idem v piatok prec a vy si date spicha zasa ked ja nemozem!!!! 😠 za toto odoberam oficialne vasmu konikovi cikulku 😀 modru 😀

vierkosusno no o archivaroch sa hovori ze to maju radi v ponozkach 😀

juliett99
12. aug 2009

no pokial viem ze maju dobru tam sme mali nase prve stretko vsak cosmosky,,, 🙂 🙂 🙂

pikino
12. aug 2009

myslim, ze natemu pracovna diagnoza uz stacilo, lebo sa tu este pobijeme 😝

vanilkka
12. aug 2009

ale kdeze pobijeme pikik,,,,to bude rychly proces ved zabudla si? brutalna nikita? 😀

juliett99
12. aug 2009

vani,,, juj skoda rada by so ta videla,, myslela som ze ta pridem piatok mrknut do robotky na chvilku.. 😠

vanilkka
12. aug 2009

podla toho o kolkej julik,,,,do takej jedenastej som v robote 🙂 to mas asi skoro ☹

a ja vas zvu ist zajtra so mnou na skolenie do BA 😀