Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
14. aug 2009

oki vieri,,
nemusis ponahlat,, pockame 🙂
uf ale mame zas pocasie co?, prsiii brrr ☹

lucul
14. aug 2009

dobre rano sunecky 🙂

vierka ja si nemyslim, ze si divna a iny kocik si neskusala, mozno ked dokupis nadstavec na tu autosedacku, ze to pojde aj inam, ci nie, ja neviem nepoznam to 😅 a musis mat moje t.c. ved si mi pisala ked sa terezka narodila 😉

vanilkka
14. aug 2009

dobre ranko susky 🙂 som vyblavovana a vyskolena a veeelmi spokojna ako sa mi nechcelo tak sa mi to pacilo potom 😉 uplna parada to bola 😀

vierka
14. aug 2009

lucul - vies co, trapit sa uz s takymi nadstavcami nebudem... proste ked sa nebude dat objednat v novembry, tak si kupim inu znacku trojkombinaciu, napisem hnusny list do Chicca a segre poviem, ze to jej vajicko moze teda predat... nebudem si ja komplikovat zivot predsa 😀 a ved este uvidim co mi dnes povedia z jedneho obchodu ci sa to da ci nie 🙂
mam ho!!!!! 😀 to vies, ked ma niekto dva telefony 😅 ja ho mam v tom jednom s ktoreho posielam len sms a v druhom s ktoreho len volam ho nemam 🤐 tak si ho napisem aj tam 😵

vanilka - no kto vie v com vas tak skolili ked si taka vytesena 😝 😀

lucul
14. aug 2009

vierka, spravny pristup, radsej si kup kocik ktory sa ti bude pacit ako nieco nasilu 😉 ja som vedela ze si sikula a najdes ho, ja este uvidim ci pridem, ked pridem tak na skok, lebo mam este nejake povinnosti

nazdarek vanilka - co vas skolili, ze si jak slniecko 😀

perla200
autor
14. aug 2009

ahojte morky....ako? otras počasko že? ale hádam deti budú dobre spať pri takomto počasi🙂

vierka
14. aug 2009

lucul - ved uvidim co mi povie dneska ta pani z toho obchodu a ta je ochotna mi potom aj ceny poslat na mail a tak, ked sa to bude dat... aj sa mozem ist na neho pozriet buduci tyzden by tam mali taky mat, teraz tam taky nemali... bola velmi ochotna.. a povedala, ze ked sa to bude dat, tak nebude problem ked si tam teraz to vajicko vyskusam ci pasuje a potom si to objednam az v novembry... a ked nie, tak to naozaj silit nebudem... nemam nervy na to, aby som sa este nie v piatom mesiaci rozculovala nad kocikom 😅
no ved uvidis ako by si stihla... a vies ked tak kde je v TT max??? 😕

lucul
14. aug 2009

viem kde je max, tam vzdy parkujem v tt 😀

vierka
14. aug 2009

perlus - ahojcek, a ako si to myslela s tym porodnikom??? 😕
a keby len deti dobre spali, aj ja by som dobre spala 😀

lucul - tak potom super... skus sa teda ozvat ci by ti to nejako vyslo okolo tej 13.15 😵

kasami
14. aug 2009

Ahojte zienky 🙂

ani mne sa dnes nedarilo nejak spat .... maly sa metal ako na kolotoci ... buntosil a teraz este chrni ... dufam, ze este aspon hodku pospi ...

vierka
14. aug 2009

dneska je tusim taky spaci den 😝

kasami
14. aug 2009

ze by to chcelo kavu uz teraz ?

vierka
14. aug 2009

no ja som mala kavu uz o 6.00 a nepomohlo 😔 😀

no baby, ked sa bude dat, tak kupim asi ten kocik Chicco Trio for me - ale samozrejme ze bez tej sedacky a farba sa mi paci taka oranzovo-cierna 😀

kasami
14. aug 2009

o 6stej ? waooo

Vierka a si ista, ci sa ta skrupina neda vlozit do inych kocarov ?

vanilkka
14. aug 2009

luculik to preto ze to skolenie bolo uplne suprovske,,,,skolila nas Andrea Vadkerti a moje skolenie bolo komunikacny trening a retorika a prezentacie. no fakt super zena je to 😀

vierka
14. aug 2009

kasami - no ja vstavam uz o piatej a uz o 6.00 v praci ranajkujem 😅
vies co mojka, ani som to uz neriesila, takuto variantu... bud to pojde do toho chicca, alebo si kupim uplne inu znacku komplet, a basta!!! 😠 😀

vanilka - tak komunikaaaaaaaaacia 😀 no skus nieco povedat moja 😝 😀

lucul
14. aug 2009

bleeeeeee retoriku som mala na VS ako volitelny predmet, nemusela som to 😝 ale super ked sa ti paaaacilo 🙂

kasami
14. aug 2009

lebo mne sa mari, ze moja kamoska mala skrupinu maxi cosi v gessleine ...
tak preto

Vani tak tera len budes ukecana 😀 daj nejaky rychlokurz aj nam 😀 😀 😀

vierka
14. aug 2009

kasami - kaslem ja uz na to, nebudem to riesit... bud bude chicco dvojka, alebo nejaky uplne iny trojka...

kasami
14. aug 2009

trojkolku som mala aj ja 😀

teraz som sa rozpravala s mojim a ked nahodou budeme mat mrnuska tak si kupime taky ten vozik, co s nim mozem aj korculovat, bicyklovat, behat a tak ... 😀 sme sa dali na sport 😀
teda Samik je taky sportovy a taha nas 😀

vanilkka
14. aug 2009

ale baby to co nam tam prednasala som ja uz vedela z vysky ale ona bola bohovska, som sa tak nenarehotala uz dlho 😀 necakala som ze taka medialne znama zena bude tak ustretova, trhla a hrozne srdecna a hlavne neskutocne vtipna 😀 mna tieto veci velmi bavia a pre robotu to potrebujem preto ma tam poslali 🙂

vierka
14. aug 2009

kasami - ja som myslela trojkombinaciu, nie trojkolku... mne sa pacia skor stvorkolesove kociky 😀
ale vy ked ste taky sportovci, tak jasne ze nieco treba aj pre bejby aby s vami sportovalo aj ono 😀

vanilka - no som zvedava ako sa predvedies ked ta stretnem osobne 😀 ta hned preskusam 😀

vanilkka
14. aug 2009

ty mna? ja teba,,,budem sledovat tvoje pohyby tela a mozno objavim nieco zaujimave z tvojich postrannych umyslov 😀

tigi
14. aug 2009

caute zaby 😀

manzo mi prave berie net, ale stiham este napisat - aj ja chcem ist na kavu!!! ja mam dneska dovcu, takze zavolam vierke a dohodnem s nou, pretoze uz nebudem mat zachvilu pristup k netu. 😠 😀 papa zatim.

kasami
14. aug 2009

jaaaj 😀

ja mam niekedy dlhe vedenie ☹

nas taha k sportu nas sportovec ... ani som vam nepisala, ze bol sutazit na detskom cyklomaratone 😀 a chysta sa na dalsi 😀 buduci vikend

vierka
14. aug 2009

vani - jakoze ty chces sledova mna, cica??? 😀 si davaj pozor, lebo tam pridem a vykusem ti krk 😀 chaaaaapes 😀 😀 😀

no rozmyslam, ci sa oplati aj Tigi pisat, takze jej asi zavolam 😅 😀

kasami - v pohode, dementna tehu blondinka pochopila 😀
fuha, tak ten ten sport berie naozaj vazne 🙂

vanilkka
14. aug 2009

no pod do mna moja no pod!!! 😀 😀 😀

kasami
14. aug 2009

ze jaka slovna bitka sa tu chysta 😀

v tt budete mat veselo, skoda ze vas neuvidim 😀

lucul
14. aug 2009

vierka mam 😀

baby a nechcete bahno 😀 😀 😀

lucul
14. aug 2009

dobre babulky, lucim sa a vidime sa v TT 😵
papa