Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

leri
24. aug 2009

tigi, nakoniec zistime, ze vsetko je v pohode, len by sme sa mali vratit do tych starch kolaji...........
vierka, ty sa na nic nestazujes??? hod nieco do plena.........napriklad ze ta tlacia kozy ked v noci spis 😀 ja som si skusala lahnut na brucho vcera a neda sa 😠 kurnik 😠 a tak som sa na to tesilaaaaaaaaaaa

lucul
24. aug 2009

inak baby, nic v zlom, ale vsimli ste si, ze nikto nespomenul juli 😠 juli chybas nam tu, aj ked mas teraz dost problemov so stavbou, ale obcas sa ukaz, ked som sa s tebou v TT bavila, tak som mala pocit ze sa pozname uz straaaaaaaaaasne dlho, samozrejme aj s ostatnymi, normalne nechapem, mala som pocit ze k sebe proste patrime 😵

inak baby, ja som taka krava 😠 , mala som taku chut na kysle mliecko (kefirove visnove) a teraz mi je z neho bleeeeeeeeee, a tlaci sa von otvorom ktorym aj voslo 🤐 , no nejsom blba 😠

pikino
24. aug 2009

tak za prve piki ma oci rozlepene uz tri hodiny. 😀

a za druhe ja dnes na vas nemam slov. kedze mne nic nevadi, ja vas mam vsetky rada tak k tomu nemam moc co povedat. ja tu s kazdou vzdy spolutrpim, alebo jej dodam trosku pesimizmu - vid vierka a moje vsak pockaj ked ti bude zle. 😀 (sa v klude priznam, ze jej straaasne zavidim ze jej je dobre 😀)

za tretie dakujem vam micusky, ze ma vsecky lubite aj ja vas. 😵 😵 😎

leri tie kozy tlacia mna a neskutocneeeee 😀 som jak dojna krava.

no a ked tie staznosti tak v shopiingu som si kupila velke H..... 🙄
zas dostala darecky len tereza. no nevaaaaa asi to tak ma byt.

tigi vsak ked nemozes fajcit aspon si pod stolom otvor flasku. 😀

leri
24. aug 2009

piki to vie vzdy zaklincovat 😀

vierka
24. aug 2009

baby, tie vase citove vylevy 😝 sa tu rozplacem aj s "malou" 😵 ale nemyslim malu ako malu, ale malu ako malu 😝 😀
ja len napisem, ze vas lubim... cmuk 😝 😀

no a po precitani vysich prispevkov som si uvedomila, ze aj ja mam jeden VELKY PROBLEM:

neviem kto je manola!!!! 😅 😅 😅

vanilkka
24. aug 2009

leri ale aj ty to vies zaklincovat obcas

vanilkka
24. aug 2009

vierka,,,,,tak toto je problem storocia 😀

vanilkka
24. aug 2009

teraz moj problem.........nemam na boty od blahnika 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a okrem toho neviem co svokre k 60tke 😀

pikino
24. aug 2009

vsak co budem 😀

juli je take zlaticko ona sa na nikoho nestazuje a ten jej nevinny ksychtos na nu sa proste neda ani nahnevat ani urazit 😀

lucul ty sa mi nejako nezdas. ja uz cakam len na toho 8.9 a kedy si mala presne ovulku uz bolo 10 dni?
lebo ked si hovorila ze ju mavas tesne po mrche a ak ti uz je zle a spinila si tak uz by vysiel zrejme aj tehu test.
heh podpichujem ja viem, ale ja som straaasne zvedava. 😝

vierka
24. aug 2009

to teda je - ved stale neviem o com ste celu dobu s Lucul tocili 😵

a blahnika tiez nepoznam... to je nejaky virus, alebo co??? 😀

a k tej svokre - co takto pistol??? 😀

pikino
24. aug 2009

vani kup jej truhlu a zaplat hrobove miesto. 😀

vierka ja tiez neviem kto je manolo len so vydedukovala ze su to boty a kur....y drahe. 😀

vanilkka
24. aug 2009

vierocka ano ano,,,,ono je to ako virus 😀 😀 😀 😀 tazko sa ho zbavit 😀 😀 😀

juli je svinka ako sa patri 😵

vierka
24. aug 2009

aha, takze to u cinaka asi nekupim 😅 no skoda 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

piki ale to snaaaaad neeeeee,,,,,ja viem ze som svina ale az takato? nedam jej ani miesto vybrat samej? 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

vani - no konecne aspon nieco blondinka uhadla 😀 😀 😀

lucul
24. aug 2009

vierka ten manolo blahnik virus ked ta chyti tak uz sa nevyliecis 😀 a myslim ze my ho tu mame vsetky, a vanilka nezufaj ani ja na neho nemam, a sex v meste kukam len kvoli tym botam a kvoli bozskemu 😅, a ozik svokre k narodeninam, kup najlacnesiu bombonieru 😀

piki - to je zle ked sa ti nezdam, co som spravila 😀

lucul
24. aug 2009

a na pobavenie k cintorinom, kamos svojej svokre zadrel, ked isla na bicykli na cintorin, tak sa jej pytal, ze "babka a kamze kam?" a ona ze na cintorin, a on jej na to "a kam trepete ten bicykel, kto ho bude trepat spat?! 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

lucul - no ja neviem, ja asi nie som na taketo parady, ja si dam tenisky aj k satam 😀 😀 😀

najlacnejsia bomboniera = kockovy cukor 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

lucul 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
24. aug 2009

vierka a ze blondina 😀 ty sa len tak tvaris a machrujes 😀

pikino
24. aug 2009

lucul no teraz som sa dobre pobavila. len som sa musela rehlit do vankusa lebo mala vedla mna chrni. 😀

mna teraz chytilli topanky iregullar choice len uz mam tolko novych topanok ze nemozem kupovat nove niektore som este nemala na nohach. 😝 ach jo a tak by som scela nove boticky ece.

vierka je kotuha podsita ona sa nezda, ona sa len schovava za blondinkovsky kukuc 😎

vierka
24. aug 2009

to vies lucul - ja sa len tvarim ze som hlupa a chudobna... lebo nechem nejako mudrovat pred ludmi, lebo viem, ze to nemaju radi a nechcem ani, aby ma mali radi len kvoli mojim peniazom - tak preto chodim do prace vlakom a nie porsche co mam v garazi nasej velkej vily s bazenom 😀 a tvarim sa, ze zijem od vyplaty k vyplate a ze co bude ked budem na materskej, tolko uverov a tak 😀 😀 😀

lucul
24. aug 2009

vierka jaaaaaaaaj, takze to si skoro jak ja, ibaze ja nechodim do prace vlakom, ale tou mojou malou beruskou, ktora je vlastne prezlecene ferrari 😀 a minuly tyzden som byvala vo vile s bazenom, aj ked ten bazen bol nafukovaci ale plavat sa v nom da a bol supeeeeeeeeeeer, ale vies na boty mi uz nevychadza, teda upresnim na manola mi nevychadza 😀

vanilkka
24. aug 2009

to co som tu ja jaka spodina pri vas 😀

perla200
autor
24. aug 2009

NO VIDíTE...Ešteže ma mate...hned zapíšeme 10 strán doobedia ako za starých čias 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam vsetky rada bez rozdielu... vierku za to, že vedela aké je to ked rok nečakás mrchu a vždy ju dostanes....tigi - moje srdce...proste spriaznená duša...leri...zlatino.... piki - miestenky vo vlaku.... parada...vanilečka, lucul - osvieženie v pravý čas...

dnes je to tu ako u dr. Hermanovej 😀

vierka
24. aug 2009

pikuska - tak ja pridem a kludne ta zbavim toho udelu topanok, nejake ti zoberiem a hned budes mat dovod kupit si nove 😉 ake mas cislo nohy??? 😀

lucul - no ja mam aj manolu, aj diora, s Clainom si tykam... tak ale nemozem to tu takto verejne pisat, lebo mi vanilka vtrhne do vily a v stave nepricetnosti mi vsetko poberie 😀 😀 😀

pikino
24. aug 2009

no aj mam doma krokodilov preoperovanych na jazvecikov. 😀

svinuska asi sa s tebou prestaneme bavit. 😀 😀 😀

perla ty si normalne vyvolala davovu psychozu. 😀

mne je to tu take smiesne vy ste vsetky take zivly 😀

vanilkka
24. aug 2009

som rada ze sme sa takto konfrontovali 😵 a mna sere ze mate vsetky vacsie kozy ako ja 😀 😀 😀 vazne ale vazne ma s tym brutalne serete 😀

lucul
24. aug 2009

vierka ja si tykam s edom hardym - obcas zajdeme na pivo 😀 , dolce a gabana - no kapitola sama ale da sa s nimi 😀 😀 😀
baby ja mam chut sa ist povozit, nejdeme kuk perlusku? 😅

lucul
24. aug 2009

vani, ale z vlastnej skusenosti, neni co zavidiet 😀