Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
27. aug 2009

paaaa vierka a co sa pytas take blbosti, vsak ju najprv zauc na konika 😀

lucul
27. aug 2009

to preto nezabijam pavuky, co ak si zavola kamosov na mna 😀

maj sa vierka

aj ja idem, lebo dnes som pozvana do kina a na veceru, takze dnes je romantikus, len aby som skor nezaspala 😀 😀 😀
papa

pikino
27. aug 2009

aj ja scem romantikus, ach jo zivot niekedy neni fer 😀

perla200
autor
27. aug 2009

a sme doma z nemocnice...

tigi
27. aug 2009

perluska preco z nemocnice? stalo sa nieco? 😕

perla200
autor
27. aug 2009

boli sme so simonkou v nemocke, vyhádzala sa a malej zistili intoleranciu laktozy... 😢

tigi
27. aug 2009

fuha... tak to ma mrzi... ☹ znamena to, ze dobre netravi tvoje mliecko? budes musiet davat iba umele mliecko?

perla200
autor
27. aug 2009

no netrávi žiadne mliečko, iba bezlaktozové a diétne... moje už niet:((((

vevoncek
27. aug 2009

ahojte tak už som tu aj ja ale len na skok, lebo pred chvíľou sme prišli domov a varím

ja sa pavúkov bojím ale zase nie nejako veľmi pokiaľ máme v byte čo asi ani nemáme asi možno len dvoch manžo vyhadzoval ale to som mu ani nehovorila ja som ich videla ale nechala som ich tak a on keď zbadal tak ich vyšmaril ale ja by som v živote nezabila pavúka iba muchu tie neznášam a keby mi pavúka strkal pod nos tak by som mu asi ublýžila takže s pavúkmi problém nemám v prírode sa pozriem a idem ďalej ale raz sme boli na chate a tam nám vošla do WC taká krásna veľká kobilka síce som sa jej bála a vždy som stiehla že napoli čúrajúca vyskočím z WC ale asi aj ona sa ma bála tak sa nehýbala a nechali sme ju tam celú dobu ako sme tam boli a ja som ju vždy obdivovala a keď sme odchádzali tak sme ju dali von aby nezomrela od hladu.
A môj manžo je vrah on vraždí všetko čo mu príde po ruku zajace sliepky.... všetko jemu to vôbec nie je ľúto a dokonca by bol schopný aj zjesť hoci čo túším aj slimáka ja sa na vraždy nedokážem pozerať ale myslím si že domáce mäso je nezávadné viem čo to zvieratko papalo... ale zajace zo zásady nejem je mi to ľúto keď vidím aký je krásny

leri
27. aug 2009

perli, nic si z toho nerob, aspon uz vies co je vo veci a mala bude urcite kludnejsia , a som rada, ze si uz doma 🙂
vierka, tvoje dieta je tajnostkar 🙂

bambi7
27. aug 2009

cafte babulky uz asi spinkate ja este cakam ci nebude plakat dako sa v tej postielke mrvi 😅 😕 snad uz bude spat dnes jej to moc nejde ......

no vierocka snad coskoro ukaze mimco vsetko ale myslim ze to bude chlapcek 🙂 no uvidime 🙂

dnes sm bola vonku tak dlhooo a stale len nosit a vsetko sleduje potom prisiel moj domov z prace a siel s malou este na postu a na prechadzku a tiez ju nosil 😀 ze sa smiala tak nahlas ze sa pri nom zastavovali 😀
vierocka to hej chce sledovat no ale este mesiac mohla pockat 😀 no uz sa tesim na sportovu cast kocika 😀 moze sledovat 😀
inac u nas nic nove a dnes mame 4mesiace 😵 😵 😵 ale to ideeeeeeeeeeeeeeeee
tak babulky dobru noc a rano ked budete citat tak pekne ranko piatkoveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vierka
28. aug 2009

dobre ranko baby 😀

pikuska - no neviem ci bude zrovna ta baba zastancom konika, kto vie co to bude zac a ked bude nejaky nerodinny typ, tak mam smolu... ale asi by som ju mala nejako navnadit na materstvo nech sa mam kam o tri roky vratit 😀 😀 😀

lucul - tak ako dopadol romantikus vecer??? 😝 😀 a na akom ste boli filme???
ja idem tiez do kina, v pondelok, ale s tromi detmi a na rozpravku 😀 tak tam asi vela romantiky nenajdem 😀

perluska - tak to ma mrzi, ze malej toto zistili, ale aspon moze pit take mliecko ake jej nebude skodit a po ktorom sa bude mat dobre a nebude mat zbytocne problemy... aj si kojila, takze zivinky z tvojho mliecka mala, tak teraz bude pit uz take ine...

leri - no to babo je cele proste po mne, hamblive 😀

bambi - no vy mate zrovna to obdobie kedy dieta uz v kociku byt nechce a v sportovej casti byt este nemoze 😀 ja som si to tak prezili z obomi krsniatkami kedy v kociku nic nevideli - zvedavci jedni a tak sa nosili na rukach... ale akonahle boli v sporovej casti, tak bol zase klud 😀
veru to letiiiiiiiiii - uz mate tolko mesiacov 😀

lucul
28. aug 2009

Hi honeys 😀

vierka - no film moc romanticky nebol 😠 , boli sme na bratislavafilm - hroza a des, uz vidim, ze moje deti idu do klastora, ziadne flakanie sa po vonku a podobne zalezitosti 😠 😠 😠 , ale inak vecera romantikus 😵 a aj tak ... 😵 😵 😵

perli - to ma mrzi, ale aspon mesiac si kojila, takze v pohode, dala si jej dost, a hlavne este len das, aspon sa to podchytilo a zistilo skor a uz bude len a len lepsie, drzim paste 🙂

bambi - hold, je to vnimava a zvedava baba 😵

vierka
28. aug 2009

lucul - no tak ten film asi moc romantikus nebol, ale ked bolo vela vela vela romantiky potom, tak sa to hadam aj dalo 😀 😀 😀
no ved ja tiez vravim, ze uz zijeme v takej dobe, ze s amoje dieta rovno narodi s baretkou na hlave, piercingom na pupku a v ruke bude drzat mobil a sms-kovat 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

no film, hroza a des, kazde druhe slovo nadavka, sami fet, dobitie cloveka bezdovodne, ale ked sa clovek zamysli, tak toto je fakt realita dnesneho sveta, co je smutne 😔
len aby prve slova nasich deti neboli tie uzasne slova od K alebo P alebo J 😠

kasami
28. aug 2009

😀 Piki, moc tomu zatial neverim, ale ak si to vyvestila mas u mna flasu sampusu ... kedze posledne si si jednu rozbila 😀

Perli so Simonkou ma to mrzi ... ale ak ta mozem aspon troska potesit, tak Samkovi to zistili ked mal 13mesiacov ... rok mal bezlepkovu a bezlaktozovu dietu a vsetko sa zlepsilo ... dnes sa uz z laktozy nevysype ... ale lepsie z nej kaka 😀 ak to prezenie a zje vela jogurtov alebo mlieka ... tak potom je na zachode castejsie ... 😝
ale vlastne som ti chcela len tolko, ze deticky z toho mozu vyrast ... nam vtedy zakazali preventivne aj lepok ...
drzkaj te sa 😉

my sme mali vcera motorkarsky a chrobakovy den 😀 dnes ideme behat po obchodoch 😅

tak vas vsetky pozdravujem a prajem krasny slnecny den 🙂

vierka
28. aug 2009

lucul - no ved to 😕 alebo s tym pridu po prvom dni zo skolky 😅

kasami - tak dneska mate nakupny den?! tak to si teda kupte nieco pekne,.. potom sa musis pochvalit co vsetko ste pokupili 😀

vierka
28. aug 2009

dva vtipy na dnes:

Starší manželský pár sa vyberie na večeru do reštaurácie. Stolujú už zopár hodín a zrazu starej pani vystrelí z taniera kus mäsa a skončí na jej bielej blúzke.
Stará pani zdvihne oči a pošepky hovorí dedovi: - Vyzerám ako sviňa.
Dedo pokýve hlavou a hovorí: - A ešte máš aj zajebanú blúzku! 😀 😀 😀

Príde starká do predajne s mäsom a pýta sa predavača :
"Prosím vás, ten mozog je čerstvý?"
"Že váhate", hovorí predavač, "ešte ráno lúštil krížovku!" 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

kasami len pekne nakup a daj vediet potom co si ulovila 😀

vierka - dobreeee 😀 aj ked ten prvy poznam, ale vzdy sa zasmejem a inak prave lustim krizovku, tak dik 😀 😀 😀

baby ja by som sa taaaaaaaaaaaak rada isla kupat ☹

vevoncek
28. aug 2009

dobré ránko

vierka ja som ich ešte nepočula o to väčšia radosť 😀 😀 😀

my dnes budeme mať frmol, kôli tej stovke takže som len prišla nakuknúť a hneď aj letím dnes musíme všetko pripraviť a zajtra sa už bude len dolaďovať

tak vám prajem krásny deň

Slávka držím palce aby bolo všetko dobré 😉

lucul
28. aug 2009

vevon, tak to musiete mat strasny frmol, paaaaaani, ze 100, to si ani neviem predstavit, to moja prababka je oproti tomu mladica so svojimi 92rokmi 😅 , ale zato fici jak keby mala maximalne 60 😀

vierka
28. aug 2009

lucul - no tak aspon vidis, co ta caka o dve hodiny 😀 😀 😀
ved sa mozes ist niekam, ci radsej nie???

vevoncek - tak dobre porobte a zajtra dobre podoladuj 😉

Juli ma dneska poradnu tak drzime palce a dufam, ze to spinenie ustupilo 😉

inak ja som sa dnes nahlasila na kurz porodnej pripravy, takze zacinam chodit od buduceho tyzdna - bude to 8 stretnuti 😀

lucul
28. aug 2009

tak dik, ze moj mozog na vajicku 😀 , len ci nejaky mam 😅 😀 😀 😀
isla by som, ale neni s kym, u nas nikto nemoze ist sa kupat, bud zo zdravotnych dovodov alebo nevie plavat, a moja polovicka musi makat, takze hold doma budem, jedine ze pojdem k tatovi a vyklohnim sa u neho v bazene 😀, keby aspon segranka bola este na SVK, tak vezmem ju do senca, nech mam partacku na tobogany 😎

vierka
28. aug 2009

lucul - no ja mat tatika co ma bazen, tak som hned tam a ani by mi nevadilo, ze som tam sama 😀

lucul
28. aug 2009

praveze by som tam sama nebola, najprv musim mat vybudovane pevne nervy na macochu a jej blbe reci 😠 , ale minuly tyzden som tam bola cely ked ona nebola doma 😀 😀 😀

vierka
28. aug 2009

jaaaaaj, tak v tom pripade by to tam bolo tazsie... ale ved prinajhorsom ju mozes utopit a potom povedat "Ja som nevedela ze nevie plavat, len som ju zavolala ku mne do bazenu" 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

ona sa topi len v otvorenych vodach, to permanentne na nu skusam 😀 , ona ked plava tak jej staci povedat, "aha aka krasna rybicka je pod tebou" - a vtedy chyti hysak a topi sa 😀 😀 😀
ale v bazene neviem ci by mi to zozrala, ale tak chytit hlavu pod vodu a pocitat jej minuty a hodiny kolko to vydrzi by sa dalo
😀

vierka
28. aug 2009

no ved kup v detskom obchode nejake tie rybycky a ine zvery do vody a mozes to skusit na nu aj tam 😀
tak ale ved ti policajti predsa nebudu vediet aky bola plavec 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

inak skvele, rovno na sklo priprava odstranenia zo sveta macochy 😀 , radsej by som sa ale zbavila jej syna, kebyze mam pravdu povedat, kks to je kus magora a debila, len vyuzit mojho tatka a obrat ho o vsetko, sak ja mu raz ukazem, kto je ockova dcerka 😠 😠 😠

pikino
28. aug 2009

cafte mickyyy.

lucul nedaj sa, ty moja Nastenka 😀 odporucam kupit do bazenu pirane su nenapadne a nenechavaju po sebe stopy potom vylovis a splachnes do zachoda 😀

kati cakam na to sampanske ja som riadna bosorka. aj dneska sa mi snivalo ze som carovala, akurat ze ma potom sceli kvoli tomu zabit. ale to uz je vedlajsie. 😀

a vcera sa mi snivalo ze som chodila so seanom connerym ked bol este mlady a ze mi vsetci zavideli ze chodim s Jamesom Bondom, akoze ja uz nemam slov. 😀