Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
6. sep 2009

hehe strana 100, esteze nas baby maju 😀

tak rano zacinam merat, meraci pristroj/nastroj mam nachystany pri posteli, tak meram, len este doriesit tu krivku, ale aj to bude

kasami
6. sep 2009

drzim pastiky 😉

100 dosiahnu len vecerne spolubojovnicky 😀
200vka je tiez nasa 😀 😀 😀

kasami
6. sep 2009

pre dnesok sa s tebou lucim, som uz totalka ... idem do hajan

dobru noc
pa

lucul
6. sep 2009

si pis, pri 200vke mame plodne dni a sup na to 😀 😀 😀

ha a este som sa rozhodla, ziadne povzvudzovaky do seba cpat nebudem 😠 , podla mna ma rozhadzali femi kvapky, tie kazdemu pomozu, len jaaaaaa musim byt vinimka, neva, odteraz len na prirodno, cize nist okrem keksikovania samozrejme 😀

lucul
6. sep 2009

aj tebe dobru noc, snad zajtra sa vidime/citame papa

vierka
7. sep 2009

dobre ranko baby 😀

lucul - takze mrcha??? 😲 😕 no nist, buduci mesiac to isti 😉
co sa tyka merania BT, tak niektore baby si tu prvu zmeraju az po skonceni mrchy, ze si cez nu nikdy nemeraju a do grafu si len napisu ze mrcha 🙂 a meria sa vzdy tym istym teplomerom, v tu istu hodinu este predtym nez vstanes z postele a spravis cokolvek ine 🙂

kasami - ty mas dneska este ten dalsi test... a mrcha sa uz teda rozbehla???

a co Tigi??? 😕

vevoncek
7. sep 2009

dobré ránko

lucul ja som si merala BT ale cez mrchu nikdy ako písala vierka som si len zaznačila že mrcha a po nej rom začala merať a pokiaľ maš problémy s cyklom tak by ti mala doktorka predpísať niečo na upravenie cyklu ale niečo také čo môžu aj tehotné mne to pomohlo 😉

inak sa mi snívalo s tebou vierka a s piki a s ostatnými babulkami že sme boli spolu na stretavke 😀 a ešte sa mi snívalo že budeme mať chlapca a včera sa mi zase snívalo že ma muž škrtil 😀 😀 😀 ešte že som sa zobudila kebo keby som sa nie tak by som asi aj dýchať prestala lebo taký bol živý ten sen

vierka
7. sep 2009

vevoncek - ahojcek... tak to moze byt prijemny sen taka stretavka 😀 mali by sme nejaku este zbuchnut, ale teraz to bude uz asi tazsie, ked je nas tu uz vela matiek 😒
no a ten sen o skrteni ti nezavidim 😕

vanilkka
7. sep 2009

kukuk 🙂

lucul
7. sep 2009

dobreeeee raaano 😀
no moja mrcha si robi zo mna dobry den 😠 , takze nist, len plany poplach trojkvapkovy 😅

tigi
7. sep 2009

ahojte babule.

luci pocuvaj, ty si si ten test vobec skusala robit??? 😉

lucul
7. sep 2009

nazdarek tigusik, neskusala, ak to bude takto tak zajtra - pozajtra sa dokopem 😉

vanilkka
7. sep 2009

ja to kaslem,,,,chvilu tu nie som a uz sa to tu otehotnelo 😀

vikinka81
7. sep 2009

Kukuk babulky 😀 😀

Lucuuul dobra sprava pre teba....pravdepodobne sa uhniezduje vajko 😵

Vlastna skusenost aj v den ockavanej menstruacie bolesti ako keby sa mala kazdu chvilku rozbehnut a potom nic...Takze drzkam palceky, aby si si objavila// 😉 cmuuukyyy

Tigus hellllllouuuuuu micka ako? 😅

A inac ako babenky aky bol week 😉

tigi
7. sep 2009

vikusi ahoj moja, no co dospinkane? 😵 ja dobre, trosku po vikende tazko 😝 , ale dobre. 🙂

vevoncek
7. sep 2009

ahojte všetky 😀

vierka no veď keď som sa na ten škrtiaci sen zobudila tak som sa normálne muža bála 😀 😀 😀

vani vidíš nesmieš tu nebyť 🙂 😉 ako sa máš? kde si bola tak dlho?(aké vypočúvanie že?)

lucul ja si myslím to isté ak kasami keď mrcha s tebou takto tak to mrcha asi nebude bude to to uhniezďovanie a ten test ešte vyskúšaj veď jeden nikdy nevie možno na prvý krát to bolo na 8 mesiac a teraz to môže byť aj skôr

vanilkka
7. sep 2009

ahoj vevonik,,,nejak som nestihala...mali sme volno a potom som mala skolenia a tu robota ☹

vevoncek
7. sep 2009

vani to bolo to školenie čo si nadávala že naň ideš kôli tej ceste? ako bolo?

lucul
7. sep 2009

ale ne, ale vas tu je dnes, jupi juchu 😵
prave ma svagrova potesila, ona mala pravidelnu mrchu do tretieho mesiaca 😅 , takze zaby? asi fakt vyhodim evrace a skusim testuuuuvat 😀

tigi
7. sep 2009

luci to nemusela byt vobec mrcha to co si mala, ale vazne uhniezdovanie vajka, vsade sa tu na tejto stranke docitas, ze v termine mrchy bolo iba slabe spinenie a babula bola tehotna. 😉 skus testnut zajtra rano a uvidis. 😉

lucul
7. sep 2009

raz sa tento pribeh musi rozuzlit, ale ja nemozem kupovat test, ja kupujem len negativne 😠 , to musim dokopat draheho, on vie kupit pozitivne 😀

vanilkka
7. sep 2009

lucul padaj do tej lekarne a kup ten poondiaty test lebo nas tu picne uz vsetkych 😀 😀 😀

lucul
7. sep 2009

😀 😀 😀 pocuj, stracena dcero, teba som sa daco chcela opytat, ale ked ma zabijes tak si nespomeniem 😅

vevoncek
7. sep 2009

lucul držím ti veľmi palce aby boli dve // a nazbieraj všetkú odvahu a kúp ho neboj teraz nebude negatívny veď mrcha nikde

lucul
7. sep 2009

dobre baby, otocme list, dost bolo o mne 😀 , aky bol vikend? my sme boli na korunovacii a bolo super, ivku poznam, tak sme mali dobre miesta 😵

vikinka81
7. sep 2009

Tigus tak skoro dospane, dnes to este na mna dolahlo 😀 😀 😀 😀

No v piatok som spala dokopy tri hodky, a urobila som si piatkovy filmovy podvecer...sla som do pozicovne a zobrala som si tri filmy....tak som sa tesila, no a v sobotu som to zavrsila navstevou kina 😅 😵 Taka som bola happy, ja a filmy to je moje 😀 A preco mas po vikende tazko...dufam, ze vceckkkko OK, ma netrap zlato 😉Cica nemas chut ist na nakup do avionu, kukam na moj stanik a tam nic!

Luculik, neboj mi ti vsetky drzime palceky a fukame na test aby tam boli dve // a poriadne tlste... 🙂

Ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ma to uz raz odskusane moje prve tehu nevydarene: priznaky - strasna bolest v prsiach, ani spat sa mi nedalo na bruchu, spavost, krasna plet a pri papani krasne natahovanie na grc....teda posledne kusky, a to zahiezdovanie bolo tak, ze som sem tam mala na toaletaku bud vytok tmavej farby,alebo krv...a pred terminom ocakavanej mrchy ...caste navstevovane wc-ko! Ale mam pocit, ze uz maz aj ty za sebou jedno nevydarene tehu, nemala si take priznaky?

Vani a co nove mas natlacene v hlavicke, stalo to skolenie za to, bola si aj na nakupoch?

lucul
7. sep 2009

viki, ja si spominam len na neskutocne krce na mrchu, som musela mat aj tabletky, inak by som nevydrzala, potom dosiel tyzden kedy som mala neskutocne vela energie - poupratovala som komplet stvorizbovy byt, napiekla na vianoce, ale stale som si myslela, ze som nedostala kvoli zapalu ktory som mala, a nakoniec som to zavrsila dvojtyzdnovym klacanim nad wc misou, takze neviem, toto je pre mna nove 😅

vanilkka
7. sep 2009

lucul mozes robit co chces dnes si tema cislo jedna 😀 😀 😀 a laskavo si spomen co si chcela! 😀

vikik noooo natlacene v hlavne,,,hm,,,to boli veci ktore som vedela zo skoly este ale na zaver ma masirovala andrea vadkerti ak sa to da ratat ako nieco zaujimave 😀 😀 😀

baby prave som sa na chodbe zrazila s belom bugarom 😀

vanilkka
7. sep 2009

a ozaaaaaj skolenie som uzavrela auparkom.....moje nohy su obute v neskutocne kraaasnych lodickach a neskutocne vysokych 😀

vikinka81
7. sep 2009

No Vani aka pocta, ze Andrea Vadkerti....aj ked ja ju osobne nemusim, no ale masaz od znamej z tvare z TV, kto by nechcel....a Beeellaaa je sik 😀 🙂 Hodila si ocko po nom?

No nic Luccul mi si pockame na ten tvoj stav do zajtra.....len sa prekonat 😀 🙂