Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
28. sep 2009

caf tigi, gule asi fakt nema 😀

ak chces babovku, tak ti poslem recept, najdem v mailoch a poslem ti 🙂

pikino
28. sep 2009

nie lucul oni dosli az do kostola lebo nestihali este doma piekla pagace a rezne.
a najlepsie ked sa ma svokor spytal preco nie su chlebicky, no kto by ich asi tak robil. manzo bol nervny lebo musel rano vstavat a povysavat a poumyvat dlazky aby to bolo o deviatej hotovo. a on ked nieco nestiha tak sa sprava ako nepricetny. uz som bola taka vytocena ze som mu povedala ze je hovado 😝
aspon ze mala bola zlatunka a nerobila problemy ani v kostole nerevala, len ked jej dal farar kosielku taj zula o dusu ze bola uplne mokra 😀 hladna bola. 😝

lucul
28. sep 2009

piki tak fajn, ze aspon pomohol, mala dala najavo, ze chce jest, to nas maly tu kosielku strhol zo seba a zahodil 😀

tigi - poslala som ti ten mail, keby daco, tak sa spytaj 😉

chuchu86
28. sep 2009

ahojte babenky,
iba teraz som mohla sem, Vikino terat zaspal, papali sme polievočku a teraz spinkáme 😔
bábovka ? nie je zlá vec len sa mi nechce piecť

my s manželíkom včera sme kecali o tom, že by sme chceli druhé bábo

lucul
28. sep 2009

pani chuchu, to vazne? chcete mat tak skoro po sebe? to ti drzim palce a prajem pevne nervy 😅

babule idem sa ja najest a ak by som sa naaaaaaaaahodou nevratili tak prajem krasny zvysok dna a mozno vecer mrknem
papa 🙂

lucul
28. sep 2009

a to nemalo by akoze pani chuchu, ale pááááni, chuchu - chapete, nie? 😀

chuchu86
28. sep 2009

lucul - chápem 😀

no zatial je to iba teoria, a potom sa uvidi

tigi
28. sep 2009

luci dakujem poklade 😵 , dnes ten recept vyskusam a zajtra vierka zreferuje ako to dopadlo. 😝 ide k nam na kafco ak mate niektora volno, dofrcte, mam volny bejvaaaaaak 😝 😀 a inaaaac jakoze chapeme sa, nemboj. 😀

pikusi tak to ked je malinka taka dobrucka, po tatovi asi nebude... chvalabohu 😝

chuchu a to teraz zvazujete ze zacnete snazit, ci len ze niekedy v buducnosti by ste chceli druhe?

pikino
28. sep 2009
chuchu86
28. sep 2009

Vlastne on by chcel to asi každý deň to snažilkovanie 😀

Ja by som sa chcela vrátiť do nejakej roboty, to som Vám zabudla napísať že som nezamestnaná mamička na materskej dovolenke. Nepredlžili mi zmluvu, tak mi dali výpoved, a vlastne Hrabina - kde som pracovala sa zatvára a bohvie kedy to otvoria!

Ja by som chcela druhé bábo ked Viki bude mať aspoň 2 roky

pikino
28. sep 2009
vevoncek
28. sep 2009

ahojte

ja som sa sem až teraz dostala, lebo včera konečne nasťahovali celú obývku už na svoje miesto a potom som išla na úrad a do roboty trochu potýriť teraz sme obedovali ešte som trochu upratovala a už mám volno až do štvrtej potom ideme makať zase na záhradu

vierka tak to je super za chvíľu budete mať detskú celú hotovú či už je hotová? ja som písala preto že mi to na normálnom sone hovorili že to je chlapec, lebo tigi sa pýtala či sme boli na normálnom ale tiež mala doktorka problém určit pohlavie, lebo mal spojené kolienka a vizeral ako dievča 😀 a potom ho potýrila roztiahol nohy ako správny chlap a doktorka sa začala rehotať že je to chlapec a ja som taká šťastná že je to chlapec a keď chceli ostatný dievča tak nech si spravia ja som chcela chlapca

dnes keď už je všetko na svojom mieste by som chcela keby manžo zapojil skener a potom pošlem foto aj nejaké dám do albumu ale asi až zajtra ich uvidíte, keďže ideme dnes ešte makať na záhradu

pikino
28. sep 2009

chuchu to si aspon celkom dobre vymakla tu matersku.

vevoncek
28. sep 2009

chuchu to je super že chcete druhé bábo inak ja by som tiež chcela po dvoch rokoch ale možno po pôrode si to rozmyslím preto je to super že ty si si to nerozmyslela držím ti palce aby vám to vyšlo a možno to aj trošku potrvá veď aj Viki nebol na prvú šupu že?

vevoncek
28. sep 2009

tá bábovka vizerá super ja som už dávno nič nepiekla neviem či aj ja niečo neupečiem bože ale kedy keď mám stále niečo 😅

chuchu86
28. sep 2009

vevo - a pritom som mala stršne bolestivý pôrod

tigi
28. sep 2009

piki to videjo je bohoveeee 😵 a vdaka za recept, tusim dneska urobim mix z tych receptov, som zvedava ako dopadnem. 😅

vevoni ahoj, akoze na ostatnych sa vykasli, tiez nevedia asi co od dobroty robit. prve by ich malo zaujmat ci je miminecko v poriadku a to ze je to chlapcek je bonus pre teba, mozno aj pre manza, nie? 🙂

vikinka81
28. sep 2009

Ahojte kucharky 😀 😀

Chuchu, ja ta vitam vnasej teme. Dlho si sa tu neukazala....kukla som maleho Vikiho, zachvilku uz bude lietat po schodoch,chlapak velkyyyy 😀

vevoncek
28. sep 2009

tigi máš pravdu zo začiatku ma to hnevalo, lebo som čakala že budú radi a keď nemali byť spokojný tak aspoň mali byť ticho ale potom som sa ukľudnila len ma to trochu prekvapilo

my sme veľmi šťastný že to bude chlap 😀 a manžovy tak očká žiarili to som ho ešte takého šťastného nevidela bol to super zážitok a už sa teším na 4D to bude ešte väčší a ty čo ma nahnevali tak tý DVD ani neuvidia 😠

chuchu86
28. sep 2009

vikinka - dakujem pekne, áno Viki je veľký chlapček na svoj vek, ved už veľký sa narodil

v chodítku už lietá, upratuje 😀

vevoncek
28. sep 2009

piki a ako nakoniec dopadol krst kde ste mali a kto bol krsná a čo farár (nemám prehľad dlho som tu nebola tak neviem nakoniec či vám to umožnil alebo ste išli inde)???

pikino
28. sep 2009

vevo kasli na nich. nech si spravia dievcatko sami.

chucu vikinko je sikovnucky. 😉

chuchu86
28. sep 2009

dakujem piki

vikinka81
28. sep 2009

Kde ste vsetky zdrhli...... 😉 🙂

Piki a aktualne fotky z krstin nemas? 😵

chuchu86
28. sep 2009

piki - pozerala som Vaše fotky- aj vy ste vyrástli

Tak ubehne ten čas, ved Viki sa narodil v marci a už mal pol roka !!!

vierka
28. sep 2009

no caute baby, ja som opat tu 😀

no ako tak citam, tak dnes budu nejake pokusy s babovkou, tak dufam, ze to v zdravi prezijem 😝 😀 😀 😀

ja mam tiez dobry recept na babovku, ale mam ho doma a s pamati ho veru neviem 😅

pikuska - bohoveeeeeee video 😀 😀 😀
tak on sa normalne ze uracit a poumyval a povysaval - neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

lucul - chapem bracho a ty chapes??? 😀 😀 😀 tak pekny zvysok poobedia zelam 😀

chuchu - malinky je krasny a uz je z neho chlap ako hora 😀
ved uvidite ked sa budete citit na druhe tak preco nie, my uvidime ako to bude s tym prvym a potom sa rozhodneme 😀 a vlastne uvidime ci by to islo prirodzene, alebo nie, alebo co 😅

vikuska - ajoooooooj 😀

chuchu86
28. sep 2009

ahojky vierka - ako sa máš ?

ako pozerám, už ani ty nemáš veľa, onedlho budeš mamina

ja sa pamätám, ked som rodila, vlastne predtím, sestrika zapla rádio, a ked som už bola na koze, a trebalo tlačiť, tak spievala beyoncé - Halo

vikinka81
28. sep 2009

Vierkos ajooooj, baby kedy dame zraz 😀 🙂

vierka
28. sep 2009

chuchu - no veru krati sa to, ale este tych 16 tt v pohode vydrzim 😀
inak sa mam dobre, na nic si nestazujem 😀 zatial 😅 chodim do prace, inak pohoda... 😀

vikuska - no ja mozem kedy chcem, aj ked nechcem 😀

ale vyzera to tak, ze manzo zacne asi od buduceho tyzdna chodit na "tyzdnovky" - 10 dni prec, 4 dni doma, tak to budem mat potom casuuuuuuu a casuuuuuuuuu 😀

pikino
28. sep 2009

chuchu mi hovor, ale ja som rada ze uz je taka velka. uz nech keca nech netrpim samomluvou. 😀

veve krst sme mali u nas v dedine, farar tazka pohoda, za krstnu mi isla kamoska, ale nie ta co sa na mna hnevala.
fotil moj brat, on je taky fotograf amater fotak ma velky jak moja hlava. 😀 a este ziadne nemam. ale rovno vam poviem ze na vsetkych vyzeram desne jak homelessak co sa tam nechtiac privtrel. 😠

vierka on normalne umyva a vysava len ma prito vzdy kopec reci. no proste ufrflany chlap. 😅