Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
27. okt 2009

piki obidve musite byt ruzovuckeeeee od toho spanku 😀 inak dobre ranko ti prajem. mne tu svieti slnko rovno do oci, normalne som musela zastriet zaluzky.

pikino
27. okt 2009

tak ta cernota k vam este nedorazila 😝

no terez to ma teraz cele posunute rano vstava uz o siedmej potom dve hodiny vymysla a potom zasa zachrni
a v noci sa budi uz o tretej hruuuuza. 😝 a navyse jej vyliezol prvy zub takze je nervna a hryzie ako zajac do vsetkeho aj do mna.

lucul
27. okt 2009

tak dobre ranko piki 🙂
aj tu je slnieckoooo 😵

vierka
27. okt 2009

tu je miestami oblacno, miestami slnko 😀

pikuska - no tak teraz uz ked je z malej selma zubata, tak to uz sa jej veru nejako neubranis 😀

pikino
27. okt 2009

dobre lucul. 😀

to moje decko si akurat dava dlasieho slofika. sranda jak to pocko vplyva na tie deti. je uplne grogy.
what a nice day. 😀 😀 😀

lucul
27. okt 2009

dzuby su sranda, dnes som volala so svagrovou a hovorila, ze mlademu vyrastol treti zub a ze s nim zistil, ze moze kusat, tak ju pri kojeni kuse a rehli sa tomu 😀

pikino
27. okt 2009

vierka veru neubranim. dnes rano ako som telefonovala s mamou tak krpana bola na brusku pri mne luftovala prdel.
a nejako sa ku mne doplazila a snazila sa mi zahryznut do stehna. 😀

lucul tohto sa aj ja bojim, ze ma bude hryzt musim jej to razne zatrhnut.

tigi
27. okt 2009

piki cernota? akoze posielas sem nejakeho cernocha? no sikuj ho pekne sem, sikuj... 😝 😀 😀 😀

lucul
27. okt 2009

tigi uz aj ty? 😀 😀 😀

pikino
27. okt 2009

jasne tigi toho najcernejsieho len zuby mu vidiet na ksychte. 😀

vierka
27. okt 2009

cernoch!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????? 😝 😝 😝

no pikuska aky ty mas dneksa fraj... mala spi, mozes vylozit nohy a nic nerobit 😀

lucul
27. okt 2009

babule idem ja ku kozmeticke, majte sa tu krasne, zajtra sa citame
papa 🙂

vierka
27. okt 2009

lucul - tak pa 😀

vierka
27. okt 2009

dobre babulky, aj ja sa pre dnesok pomaly lucim... vecer mam na plane jukat filmik, tak sa pocitame az zajtra... stale bez kolegyne, takze budem len a len vasaaaaaaaa 😀
pekny zvysok dniku prajem, pa pa pa 😀

pikino
27. okt 2009

cafte micky, tak si to teda uzite. 🙂

vierka
28. okt 2009

dobre ranko baby 😀

dneska prezivam vaznu krizu 😔 uz sa vam niekedy stalo, ze vam zvonil budik a budili ste mangela ktory spal vedla vas, lebo ste si mysleli, ze je vikend a ide do prace len on??? 😅 no tak toto sa mne stava pravidelne, ale dneska s malym rozdielom, ze mangel vedla mna nelezal 😕 😀 tak si predstavte ako stucham do vzduchoprazdna ze ma vstavat do prace 😀 tak tomu hovorim vazna kriza a odmietanie vstavania 😀 😀 😀

vikinka81
28. okt 2009

Ahoj Vierocka,

no moje chuda...tak ti tak prezivas krizu 😕 katastrofen 😀 😝 a vstavat do prace sa ani mne nechce..... 😉

tigi
28. okt 2009

caute zeny 😝

vierka este chvilocku vydrz, uz sa to krati a pojdes na matersku, potom moooozes spat kolko chces. 🙂

vikusik nazdo, ako dneska? 🙂

ja pre zaujmavost pridavam grafiiik. 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

vierka
28. okt 2009

vikuska - no uz som ju celkom prezila, uz som zobudena... je to vazne kriz to ranne vstavanie 😅
a som sa taaaaak tesila, ze sa v sobotu vyspim, ale to budeme skoro vstavat, lebo ideme s manzom vybavit vela veci do mesta... chrrrrrrr 😔 😀
a ako inak???

tigusik - tak na toto cakam od rana od siestej na ten tvoj graf - naaaaaaadhera 😀 podla mna jednoznacna ovu - vivat clostilbegyt 😀

vikinka81
28. okt 2009

Tigi sevas,

teda ja ziram na ten graf....GRATULUJEM, uz len supi na konika 😀 😉 🙂 , taka som stastna 😀 😉

No Vierka ono to byva fakt jak naschval, ked sa tesis ze pospis, tak just nieco musis ine vybavit a spanok sa odklada na naeurcito...ale fakt sa ti to krati cochcvila ti zacinaju prazdniny, ozaj a kedy mas nastup? 🙂 😉

A co sa tyka mna...po starom, tesim sa na mm dnes pride, hodim sa mu cela do narucia, dufam ze sa nevykotime 😀 🙂 a dnes mi skoncili kramy ale to dalej nebudem rozoberat, vsak to poznate 😀 🙂

pikino
28. okt 2009

ahojte micky. ja som dnes ze normalne hore o tristvrte na osem. ze normalne neverim. to moje decko od rana len reve a jeduje sa. co spravi jeden zub 😠

a pes mi zozral cokoladu 😠 😠 😠 😠 😠 hajzel. what a nice day till the morning. 😠 😠 😠

lucul
28. okt 2009

ahojte kuratenka

naaaahodou, mne sa dnes aj dobre vstavalo 😵

tigiiiiiiii - graf je supeeeer 😵 😵 😵 z toho ked daco nebude tak zozerem celu cokoladu na posedenie 😀 a ak neee tak uz nefim 😀

vierka
28. okt 2009

vikuska - no tak to budes mat dneska paraaaadny vecer, to je co zavidiet 😝 😀
no my ideme v sobotu uz zajednat kocik, tak sa celkom tesim aj na to vstavenie, len keby to nebolo tak skoro 😅 😀
no a ja mam oficialny nastup na MD 12.12. 😀 ale kedze mam este nejaku tu dovolenku, tak uz by som tu nejako zaciatkom decembra nemala byt... myslim ako nemala byt v praci, nie na MK 😀

pikuska - no to je udel za to, ze vcera tak pekne spala cely den, dneska to vyzera tak, ze bude cely den hore 😅
a pes je smrad!!!!! keby mne zjedol cokoladu, tak ho dam za to minimane vykastrovat, alebo ho zavesim na hak do obyvacky, nech ma druhy pes vystrahu 😀 😀 😀

pikino
28. okt 2009

lucul ak neee tak aj tak zozeres. 😀

ale grafik je pekny tak uz nech to le stupa a neklesa.

jeeej 12.12 to som mala meniny kym este nebola simona v slovenskom kalendary. 😀

vierka no ten pes vykastrovany je. 😝 este ho mozem dat na ten hak, ale oni maju skor na haku mna obaja. 😀
jaaaaj zmije si hrejem na prsiach. 😀

jaj zajtra ma klara meniny cest jej pamiatke.

vikinka81
28. okt 2009

No Vierka ty si akasi brutalna - nikita 😵 😉 Inaksieš ti prudko zavidim...cely december odychovat, v pohodicke pripravit vianoce bez stresov....sa mas 😝 😀

Pikuska......no nam sa doma vecne stava, ze nas velky drzak si zoberie zo stola co mu hrdlo raci, ale zabijes ho ked sa kuken na teba s tymi nevy nimi ockami 😵 😅 ale aspon dostane po ratafakovi 🙂, ale nezavidim ti a hlavne ked pride abstak 😀 😵

Ajooooj Lucuuul 🙂

lucul
28. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=8E8xMcXmI9E

trosku na rozptylenie 😀

piki to neeeeeeeee, potom to len tak pomaly 😀

pikino
28. okt 2009

no na mna uz tie nevinne ocka neplatia. oni su taki vychcalkovia ze to svet nevidel. a dostala o riti a potom bola urazena. jej problem co ma co brat zo stola.

a co sa tyka bastaku to nembojim mam v skrini este 5 keksov a 2 cokolady. 😀 😎 😝

tigi
28. okt 2009

vierka - ja myslim tiez ze by to mohla byt ovu, aj podla bolesti vajok by to pasovalo. tak uz len nech sa zadari, lebo tie kriziky co su pod kazdym dnom uz pomaly tyzden musia zozat nejaky uspech! 😀 😀 😀

vikusi tak dneska bude romantikaaaaaa domaaaa, vela moc lasky sa u vas dneska bude diat. 😝 😀 no a co keby ste sa aj vykotili ked nanho skocis, treba sem tam zmenit aj miesta, nech to neni furt v posteli. 😝 😀 😀 😀 len teda aby nebol nikto iny doma 😅 😀 😀 😀

pikus - neboj sa, po tej cokolade ho bude urcite bolet brucho, to bude mat za trest. 😝

luci - ked z toho neeeco bude, tak ti tu cokoladu kupim ja. 😀 a ty ako? co hovori teplotka u teba? drzi sa hore?

vikinka81
28. okt 2009

No tak tutu mutu nebude, lebo moj mm si urobil vychadzku sam....toto bude za trest, bol na sluzobke v Prahe a v pracovnej dobe si ide poobzerat Vaclavak a okolie...no nezabijete ho, ja sa nanho tesim a on na mna taaaaaktooo ☹

Pikus tak prajem pekne nervy na hafanov.....ale to su stvorenia, vedia pekne snami vyj***t

lucul
28. okt 2009

tigi ja takto, 3dni som nemerala, lebo som bola chora a mala som aj teplotu

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82