Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
9. nov 2009

haloooooooooooooooooooo deeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vsak som prisla este pred obedom 😝

tigi
9. nov 2009

nazdo piki 🙂 mozno akurat to, ze si prisla pred obedom a baby zdrhli na obed. 😝 ja zatim este ne. az zachvilu. 😀

s tym striedanim vajecnikov som si nebola ista, ale tiez sa mi zdalo ze sa nemusia striedat. no vcil uz viiim aj ja. 😀

co sa tyka LF, tak to beriem tiez ako pizitivum, ponevaz nybrz som 13 den LF. 🙂 tak to je asi dobre. 😀

vikusik LF je vlastne obdobie od ovulky do mrsky. nic ine v tom neni. 😉 🙂

pikusi a ty co mas dneska depkove stavy? tak vies co, zbal sa, a vypadnite aj z Terez niekam von. 😉

vikinka81
9. nov 2009

Pikinko ajooooj ja som tu...co sa deje mojenko, zeby mm???? ☹ ale sucitim aj ja, zeby to bolo pocko, mne je tiez na figu, staci ze sa pozriem na seba, a ma veliku depku 😕 😵

A ako zistim aku mam ja LF??

Luculik ty si mala narodky? Tak vsetkulinko, naj, naj, naj........posielam boztok, tak dufam ze doleti 😀 🙂 nech sa ti vsetko splni, po com tvoje srdieckoooo tuziiii 🙂

pikino
9. nov 2009

aaale uz mi to tu lezie na nervy vsetko.

tereza len vrieska v kuse uz mam urcite prasknuty bubienok. domacnost mi pada na hlavu lebo pri nej nic nemozem urobit, chyta hysaky a mm si zo mna robi otroka. ani nemozem napisat ze sluzku lebo ta je za to aspon platena. 😠

tigi hod mi sem ten tvoj graf.

tigi
9. nov 2009

piki nakop ho niekam do riti, teda ne do riti, to som zahresila, nakop ho tam, kde ho to bude boliet viac. 😠

tu je ten moj graf, som zvedava, co tam vycitas ty nas odbornik. 😉 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

vierka
9. nov 2009

caute zaby...

ja sa dneska nervujem od rana v praci... aj ked by som to mohla mat uz teoreticky na haku... ale ked mne na tej mojej praci tak zalezi 😅 😀

vikusik - jasne ze sa pacili darceky, super vyuzitelne vsetky a este raz velmi pekne dakujeme... ved som si ich aj vyfotila do albumiku 😀

tigi - no ja som potom na kona prisla az dnes, tak som az dneska citala... ale myslela som si, ze si bud niekde zabudla fon, alebo zase nejako blbne... takze pohodka 😉 🙂
ale ja sa tak tesim z tej ovulky 😀

tigi
9. nov 2009

vierka - dneska som si zabudla foun doma a navyse je vybity, takze tvoje myslenie nebolo zle, len ho prehod do dnesneho dna. 😅 😀 a co v praci? 😕 vsak nech mlada riesi, ty sa nestresuj. 😉

lucul
9. nov 2009

no konecne som tu aj ja, bola som v tej drb..... firme a uz mi je z nich faaaaaaakt k bliti 😠 😠 😠, furt daco, zacinam mat pocit, ze si nachadzaju faktury len tak aby to sedelo im 😠 😠 😠

piki dakujeeeem, hlavne to zdravie a mrnusa je treba 😵, a to som nemvedzela, ze sa nemusia striedat, zas som o daco mudrejsia

viki ano mala som vcera a aj sme to patricne oslavili, dostala som od znamych (tych co cakaju mimco) krasnych anjelikov cmukajucich aj s navodom, vraj ked sa pohadame tak ich mozem oddelit, ja som myslela, ze si robia prcu a ono sa fakt daju oddelit 😀

lucul
9. nov 2009

tigi, ty si mu nezadala hlienik? chudak graf nevie dat plnu caaaaaaaru a ani sa mu nechce pocitat, trapko 😀, ale hlavne ze ovula bolaaa 😵

vierka nenervuj, kasli na pracu, neni zajac neutece, pri najhorsom ta 3roky pocka 😀

pikino
9. nov 2009

tigi vycitam z toho akurat to ze to zatial vyzera slubne 😀 som zvedava na zajtra

aj by som ho nakopala ale uz nemam energiu ani na to.

ajoj vierka 🙂

tigi
9. nov 2009

luci nezadala som mu hlienik, lebo ja ho mam tak malo, ze sa tazko pozoruje. 😅 a svina, prestal mi pocitat DPO potom, co som si nepredplatila nejake VIP clenstvo. 😠 serkam nanho, spocitam si to sama. 😝 😀

luci ked si tam bola, ukazala si im vsetky tvoje FA a ako to sedi tebe? sak si im to mohla uz teda ukazat, ze jak to maju spocitat, ked im to samym furt nejde. 😉 😀

pikino
9. nov 2009

lucul u mna doma by sa ti anjelici asi nikdy nedali dokopy. 😝

a sprosta robota nabbehni tam a skontroluj im to sama. blbci

lucul
9. nov 2009

tigi ukazala, aj vsetky Fa aj uhrady, najkrajsie bolo, ked som dala fakturu ku ktorej je daco uhradene, tak sa ohanala, ze to sparovala s inou a to som jej hned ukazala kedy bola ta uhradena a takto stale dokola, aj sef jej povedal nakoniec nech si to vsetko vyhlada v archive a prezre jednu po druhej, ci nahodou niekde neurobila chybu ona, a nakoniec to zaklincovala, ze si vytukala nejake fa a povedala, ze to je s tymi, tak som jej povedala, ze take ani nemam, nech ich najde a da nam ich, ze kto to podpisal 😠

a graf to uz nepocita? musim kuk, ci to mne tiez nerata, ale nic platit nebudem, tak ani mne nebude ratat 😀 aaaa ja som zacala dnes merat, takze najblizsi tyzden budem otravovat s jednou dazdovkou 😀 😀 😀

piki chata to istiiiiiiii 😉

tigi
9. nov 2009

aka chata? ide sa na chatu baby? 😕 😝 😀

luci sak uz len na to cakam kedy zacnes merat, nech som tu neni uz sama. 😉 😀 ze dazdovka... 😀 😀 😀

piki a vies preco? lebo cert a andelik sa boskavat nemozu 😀 vcil mam tvojho totiz za certa. 😠

vierka
9. nov 2009

lucul - tak sa daju aj oddelit... to by som asi neriskovala, lebo kto vie ako casto by boli potom vobec pri sebe... alebo od seba 😝 😀

tigi - no tak to teda prehadzujem na dnesok s tym, ze som ti na neho uz volala... takze ked si najdes neprijaty hovor odomna, tak to bolo volane v tej istej veci co som ti volala na pevnu, takze mi nemusis volat spat 😀

no a baby rozculujem sa... ved ta mlada si nic nepamata a na vsetko kasle.. keby som po nej iniciativne sama od seba neskontrolovala robotu co som jej dala v nadeji, ze po skoleni by to uz mala vediet... tak by sa vyhodili a znicili archivne dokumenty a mala by som to na troko zavesene ja, kedze mam nad nou zodpovednost... toto ma vazne nebavi robit dva krat to iste, ked ona ani nepocuva, ani si nepamata, ani sa nesnazi... tak tym padom vsetko trva dva krat tak dlho... keby som tu bola sama, tak je to uz davno hotove a hotove dobre 😔
tolko na margo mojho postazovania sa 😀

lucul
9. nov 2009

piki to aj kamoska povedala, ze ked ma drahy nastve, tak mam ich oddelit a dat na opacny konec postele, tak som povedala, ze nie, jedneho pred dvere 😀

ano tigi meram, len aby som tu neostala fakt sama a nezavierala tuto temu ako posledna snazilka 😝 😀

tigi
9. nov 2009

vierka - jaaaj, tak preto si mi volala na pevnu 😀 ouki, vysvetlene. 🙂 no a co sa tyka mladej, ako keby som pocula kolegyne rozpravat, po tom co sme zobrali jednu novu... pekne jej za to vycisti cicuska zaludok, tak si to totiz najlepsie zapamata. to nejde o fazulky, pokial by sa to opakovalo, riesila by som to aj so sefom, nech jej klepne cez prsty aj on...

lucul
9. nov 2009

vierka riskli to a kupili oddelovacich 😀, ked najdem kabel k fotaku, tak cvaknem a hodim do albumu

pikino
9. nov 2009

lucul aj s kuframi 😀

vierka to su tie zaciatocnicky musis s nou mat strpenie este nevie do coho ide. 😀 vsak zisti. pojdes na matersku a uz jej nezdvyhnes telefon sa zbada.

tigi
9. nov 2009

lucul neboj, kuchynska linka v novom byte to tento mesiac isti. 😝 😉 😀

lucul
9. nov 2009

tigi jedine navrh kuchynskej linky 😀, aj to sa rata? 😀 😀 😀 neeeeee tento mesiac krstime este holobyt 😀

piki kludne aj s kuframi 😀

pikino
9. nov 2009

snad je kvalitna a nieco vydrzi 😀 (ta linka)

ok micky idem na postu paaaaaa

pridem okolo druhej ak tu este niektora budete.

vierka
9. nov 2009

tak ale hlavne, ze ma taky isty plat ako ja po 11 rokoch tu a pristupuje k tomu nezodpovedne... si asi mysli, ze to je robotka, ze len sedim a tukam do compu a chodim na FB a tak 😔 ale si neuvedomuje, ze je to zodpovednost... normalne sa aj bojim co tu zostane ked ja odidem... ale na druhej strane by to bolo aj dobre, keby sa "predviedla" ako to nevie - aspon by som mala miesto iste 😀 😀 😀

tigi - takze mas teda odomna neprijaty hovor 😀

a o jakej chate to tu tocite??? 😕

tigi
9. nov 2009

jasne luci, treba si ho supnut pod zadok a bude to. 😀 😀 😀 budes to mat tym padom vybavene dve naraz, aj v spalni a aj na kuchynskej linke. 😀

caaaf zatim pikus, ja tu budem urcite, dneska som na robotu nejaka nemozna. 😖 pekne sa vyluftujte z Terez. 😉

tigi
9. nov 2009

a ano, tiez sa dozadujem vysvetlenia na poznamku o chate. ci sa mam zacat tesit alebo co. 😀

juliett99
9. nov 2009

ahojky babulky tak sa hlasim z poradne,, vyzera to nadejne vraj sa uz porod rozbieha,, xixi ale ja nic necitim 😝 😝 😝 😀 😀 😀
dr. ma posparala a na dasliu poradnu mam prist v stredu ale je dost mozne ze do vtedy aj porodim,, 😀 😵 😵 😵
,maly ma 3250g

tigi
9. nov 2009

jeeee Juli, tak uz to zacina 😵 😵 😵 drzim ti strasne moc palceky, drzte sa, aj ty, aj samik. budem na vas moc mysliet nech vsetko dopadne v poriadocku. 😵 🙂

juliett99
9. nov 2009

tigi zlatko dakujem,, ale fakt mne nic neniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
vraj sa mam hodit do vane mi kazala dr.. ze je dost mozne ze ked ma teraz rozšparala tak je dost mozne ze to bude aj dnes,,, 😀
tasky su zbalene v aute ,,, 😀 😀 😀
baby ja sa neviem dockattttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucul
9. nov 2009

juli tesiiiiim 😵 supni si sprchu co najteplejsiu na krize, mamine to pomohlo 😉 a straaaaaaasne ti drzim paste nech to mas co najskor za sebou 😵 😵 😵

tigi chata bol taky chvilkovy napad, co ma napadlo na pikuskin problem 😀

piki maj sa 🙂

vikinka81
9. nov 2009

Juliiiii ajojjj, uz som sa chcela spytat ci niekto nevie nieco o tebe 😉 , takze Samko sa uz pomalicky zacina hlasit na tento svet, drzkym palceky....no zatial len pekne odychuj 😵 🙂

Vierka, vies to je ta dnesna mladez...chce to mat vela penazi ale vykon ziadny, cest vynikam 😉 zodpovednost ziadna, ale vsak ona si to uvedomi az ked tam nebudes, a vtedy jej uz nik nepomoze 😅

Ja som si isla kupit cviklu na obed mala som na nu nehoraznu chut a vyhodila som 21 euracov za nakup, a namiesto obeda zo vcera som sa napachala sunkou a rozkom.... 😠 😖