Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
9. nov 2009

vikinka dakujem,, budeme ich potrebovat,, hned ako sa bude nieco viac diat davam vediet... 😝 😀 😵

a inak co tu dnes nove co ste preberalo???

vikinka81
9. nov 2009

Julik kazda z nas ma niaku depku a kazdu z nas nieco trapi...ved vies mi zeny, sme dokonale ale predsa nam nieco nevyhovuje 😀

Juli a citis aj niake bolesti, alebo nieco ine 😉 😕

vierka
9. nov 2009

juli - tak bud rada ze nic necitis, lebo keby si mala mat bolestive kontakcie nejakch 16 hodin, tak to by bolo ine 😀 takze zatial bud rada, ze sa to rozbiieha bez bolesti, moc na vas myslim a verim, ze keby nieco hned pisnes a ja dam babam vediet, pripadne ti hned ako to bude mozne budem volat 😀 😀 😀
drzte sa - ja verim, ze taky datum narodenia ako je dnes by veru nebol zly 😀

vierka
9. nov 2009

dobre babulky, ja sa pre dnesok s vami lucim, idem na nakup do kauflacu a potom idem na cvicenie a este pred tym nam budu hovorit o uvazovani do tych satiek a nejake cviki na detsku koliku, tak sa celkom tesim 😀
tak sa majte krasne, zelam vam krasny zybtok dniku 😀 😀 😀 pa pa pa 😝

juliett99
9. nov 2009

vikinka, veru okrem tvrdnutia bruska necitim nic,,, a ako ma posparala dr. tak slabo krvacam,, ale poviem vam ze ani to som necitila ze by sa vo mne sparala,,, este pred tt ked som bola na poradni a pichla do mna prsty tak som mala slzy v ociach od bolesti a teraz nic.
veru bodaj by to takto bolo az do poslednej chvile, xixii

jaska vierocka ze dam vediet... 🙂

lucul
9. nov 2009

maj sa vierka

juli len nech to takto pokracuje bezbolestne a do rana ma Samka u seba 😵, daj si tu sprchu ako som ti pisala 😉

pikino
9. nov 2009

cafte

tak ja som asi vazne toho panbozka nejako nas..la 😠

pikino
9. nov 2009

juliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucul
9. nov 2009

co sa ti stalo piki?

juliett99
9. nov 2009

jaska lucul no najskor musim s dadom napisat ulohy a potom sa idem venovat sprske a fit lopte.. 🙂 🙂 🙂

piki zlatko co ta trapi??, 😒

tigi
9. nov 2009

julatko budeme cakat na spravy 😵

pikusi co sa stalo?

inak baby ja som sa asi prezrala, mne zostalo tak spatne jak das. najskor som zjedla polievku, potom trochen masa s ryzou. no a za pol hodinu prisiel kolega s bagetou co nam ju nosil uz od rana. ja ze si len odkusnem a supnem ju do chladnicky.... aha... jasne... celu som ju zozrala a vcil mi je uplne na figu. 😖

lucul
9. nov 2009

tigi len aby to bola bageta 😀

pikino
9. nov 2009

tigi si sa scemerila? 😀
ty prasatko 😀

mno sla som na tu postu a ta teta za okeinkom, ze kedze je to dnesna zasielka tak ju ma postarka na kolecku a ze si mam pockat. tak som tam s terezou pol hodinu sedela ako debil. nakoniec som sa nastvala ze tam uz cakat nemienim a ze scem znovudorucit balicek. ona ze ok a vbehla dozadu a co odtial priniesla ... moj balicek. 😠 😠 😠
ze si spomenula ze to bolo moc velke a ze ho tu nechali.

aky naaadherny den. 🙄

lucul
9. nov 2009

piki kym sa ti nestalo co nam, tak este v pohode, ale postari su banda piiiiiiiiiiiip 😠 😠 😠 a najkrajsie ked sa ta este opytaju, ze odkial mame taky listocek, ze oni take cislo zasielky ani neeviduju 😠 😠 😠

lucul
9. nov 2009

dobre babule, idem ja, prajem krasny zvysok dna hlavne pikuske, daj si kafco/cajik hocico a oddychni si 😉

papa 🙂

pikino
9. nov 2009

paaa lucul posnazim sa 😎

tigi
9. nov 2009

piki jo, to je ten spravny vyraz. kokso takto tazko mi uz pekne dlho nezostalo. 😖 to mam za trest, ze som pazrava. zachvilku budem vyzerat jak vypasene prasatko pripravene na porazku. 😀 😀 😀

no paradny den si dneska mala. zajtra bude hadam nizsi zatazovy stupen. 😉

luci papa. 🙂

juliett99
10. nov 2009

dobre ranko babule,
tak dnes v noci o 1 mi zacala odtekat zatka ,, 😀 najskor som nemohla zaspat od vzrusenia a potom okolo 3 sa pridruzili ASI kontrakcie ktore sa zatial nestupnuju su stale v rovnakom limite ze kazdych 10-15 minut 😵 😝
takze vychystame dada do skoly a pojdeme do TT zistit co nam povedia,,
plodova voda zatial stoji,, bolesti su celkom v pohode da sa to vydrzat. ale spat nedaju 😀 😀 😀 😀
takze myslite na nas,, ozvem sa jak sa bude dat.. 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ideme natooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

vierka
10. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

juliiiiiiiiiiiiiiiiiiii - jasne ze na teba budeme mysliet, drzte sa... verim ze sa budu kontrakcie cim dalej tym stupnovat a ze bude malinky za chvilocku na svete,,, cakam nazhavena na telefone... a kludne pis aj v noci, mam ho teraz non stop zapnuty ako som sama doma 😵
tesim sa, drzim palce 😀 😀 😀

ale, ale - co to citam... dneska budeme mat tusim aj zakalacku 😝 😀 veru taku dobru jaternicku som uz dlho nemala 😝 😀

juliett99
10. nov 2009

este som tu vierocka zatial je to vsetko po starom,, 🙂

tak teda vy tu budete mat zakalcku a ja sa budem potitttttttttttttttttt 😠 😠 😠 a k tomu asi aj budem hladna?? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ale zato budem samiho coskoro pri sebe 😵 😵

vierka
10. nov 2009

no ved kym este zvladas byt tu, tak sa aspon potesim z tvojich pismeniek... ale budem ocakavat ze ked zahadne prestanes pisat, tak uz si niekde inde 😀 😀 😀
no hladnucka asi budes, ale uz by ti mali dovolit aspon pit pri porode... a neboj sa, taka budes stastna, ze na hlad aj zabudnes 😀

juliett99
10. nov 2009

no uz som zobudila Robiho,, da si kavicku a zavezie davidka,, ja si zatial hodim este prsku a pojdeme do TT sa dat skontrolovat.. 🙂
jaska ze budem stastna,, len vies nechapem ze voobec nemam strach,, normalne sa neviem dockat tej chvile ked to uz zacne... 🙂

s ty ako drobcek poslucha,? 🙂

vierka
10. nov 2009

juli - potom pozor na spchu, lebo pokial uz odtiekla plodova voda, tak by sa tusim uz sprchovat nemalo... ale nie som si tym ista, tak si to ked tak este over... alebo to bolo ze po odteceni uz ziadny kupel, ale spcha ano?! 😕 😅 no teraz som ta asi pekne zmiatla 😀
no po tom co ste spolu so Samkom a este predtym prezili je pochopitelne ze sa tesis... a radsej rodit s pozizivnou naladou nez sa deprimovat 😉 tak sa takto optimisticky naladena drz aj nadalej 😉

no dobre, len sa nam akosi nechcelo vstavat - vcera na cviceni sme si dobre zacvicili, tak som dnes celkom taka rozlamana a nic sa mi nechce 😀 ale inak v pohode 😀

lucul
10. nov 2009

ahojte babulky

co to citam, juliiiiiiiiiii, drzim paste a myslim na teba, hlavne nech to mas ryyyyyychlo za sebou, tesim sa na spravicky 😵 😵 😵

vierka - sprchu moze, hlavne co najteplejsiu na krize nech sa to rychlejsie rozbehne 😉

vikinka81
10. nov 2009

Ajoooj dievcenceeee 😀

JUliiii, tak uz to prislo....drzkam palceky, nech to vsetko dobre dopadne, aby ta Samko co najmenej potrapil, a hlavne nech to dlho netrva 🙂 😉 drzim paste a posielam vela energie 😵

Vierka ako dnes a co novo kolegynka 🙂 😉

Tigi ty prasatko... 😀 😀 😀 😀 a obra bola bagetka 😀 😝

Lucuulik tak ako dnes este bolia vajecniky 😉 😅

tigi
10. nov 2009

caute zaby 😀

jo, aspon je vidiet, ze sa mam jak prasatko v zite 😀 😀 😀 ale do vecera uz to bolo v pohode, len som preistotu zvolila uz iba lahucku vecu, nech sa aj vyspim. 🙂

julatko moc na teba myslim, drzim palceky a cakam na spravicky. 😵 🙂

lucul
10. nov 2009

viki, zatial nie, ale nespominaj certa, lebo sa ozvu 😀

tigi, keby si pocula co mi vcera drahy povedal som myslela, ze ho zabijem 😝 😀, som mu povedala cenu, a on na to ze fajn, ak vas to tlaci, tak predajte, ak nie tak ked budu peniaze buduci rok tak bereme, ale vraj len preto, ked ja chcem ist tym smerom byvat, lebo vraj C. pekna diera 😠, hlavne ze jedina strana kam chce ist aj on byvat a ma tam vsetkych kamaratov (to som sa dozvedela) 😅

tigi
10. nov 2009

luci lenze on ma tak trosku pravdu 😅 C. je diera, ale ja tam mam svoj oploteny kusok maleho raja a tomu hovorim domov. ostatne ma vobec nezaujma, co sa tam deje, kto koho ohovara, kedy su dedinske akcie, je mi to lautr fuk. ja som srdcom Trnavacka, len byvam kusok za nou. 😀 nechajme to teda zatial tak, mozno najde do buduceho roku krajsie miesto na byvanie, pre nas sa tym nic nemeni. 😉 🙂

vierka
10. nov 2009

lucul - ved uz som si to dala dokopy, lebo som prisla na to, ze po odteceni plodovej, uz nemoze kupel... ale spchu ano 😀 takze uz mam aj ja v tom jasno 😀

vikuska - no co ti poviem... je to truba 😅 😀

tigi - aj ja uznavam, ze C. je diera... ale aj tak sme skoro kazdy den v TT 😀

lucul
10. nov 2009

tigi ale to je jedine miesto na ktorom sme sa zhodli, na pozemok v BA nemame a ani by som take looove nevyhodila, tam kde su jeho rodicia ist nechce a tym smerom ako je moj tatko tiez nie, takze ten smer C. sadol hned