Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
25. nov 2009

pa vierka. 🙂

tigi
25. nov 2009

vierka packo. 🙂

pikusi uces vyzera super a terinka je ako vzdy kraaaaaaasna 😵 ona na tych fotkach vyzera vzdy tak nezbedne ale ked sme ju videli, tak bola uuuplne dobrunkaa. heeerecka jedna mala. 😀

vikusi dva dni???? dva dni????? ako to ze este nevidime ocikany pozitivny tehu testik?? zajtra sem bez neho ani nechod! 😵 😀 😀 😀

inak dnes si idem vyzdvihnut pre-seed gel, je to specialny gel kde preziju spermijky, ked teda nemam toho hlienu nejak moc, tak vyskusame toto. 😉

pikino
25. nov 2009

iha o tom som este nepocula. ja dufam ze ho uz nebudete potrebovat nejako vela 😝 😀

ona sa len pred cudzimi tvari poslusne dablik maly.

viki RESPECT 😀 cakam

vikinka81
25. nov 2009

Tigi geliiiiik, to co je....to uz aj take existuje 😀 😀 Micka a nic si z toho nerob, ani ja ho nemavam, myslim hlien 😕

Ako sa poznam, tak dva dni budem este premyslat, ci si spravit test 😀 😀 😀

Piki ale je zlatulinka...babizna jedna, a ked to vyjde bude mat o 9 mesiacov dalsiu kamosku alebo kamosa 😀 😀

Piki a nemam u teba este aj ten obojok na ruku 😀 😝

pikino
25. nov 2009

jasne ze mas. neboj ja si pamatam. len si ho najprv okukni ci ho budes sciet. 😀

vikinka81
25. nov 2009

Jasne ze chcem......pozor nebezpecne slintam.... 😀

Akosi horim, mam cervene lica....a teplota 37,4, dufam ze nejde na mna chripka,alebo ina pliaga ...ma porazi 😨 😕 😒 ☹

lucul
25. nov 2009

vierka pa

viki nejde na teba nist, len to jedno 😵, aj ja som mala vtedy teplotu 😉 sup sup po test a cikaaaaaaj 😀
a kavu mozme, buduci tyzden okrem utorka a stvrtka 😉

lucul
25. nov 2009

dobre baby, papiere ku kolaudacii hotove, je ich tak na jeden kamion, takze mozem ficat

paaaaa a viki zajtra cakame testik 🙂

pikino
25. nov 2009

viki viroza ide ruka v ruke s tehu 😀

tigi
25. nov 2009

piki mozno ho ani nestihnem pouzit 😝 😀 ale za pokus mi to stoji ked uz tak. 😉

vikusik uz nevahaj a svisti do lekarne. 🙂

luculik papa. 🙂

bambi7
25. nov 2009

cafte babulky ani nejdem citam pisete moccccccccccccccccccccc len vas chcem pozdravit
mala je chorucka a je na mne zavesela cele den tak nepisem a vecer idem spat aj o 20hod ak sa da 😅 aj spinka na mne chuda snad zajtra bude lepsie....
a co tu nove? tehulky mamicky ako?
tak vam prajem pekny zajtrajsi den 😉

vierka
26. nov 2009

dobre ranko baby 😀

tak ja uz mam moje faaaaro doma 😀 😀 😀 a dneska mame to fotenie, tak som teda prudko zvedava ako to dopadne 😅

tigi - a zajtra je uz piatoooooooooooook 😝 😀
gel vyzdvihnuty???

vikuska - ja ked som zistila ze som tehu tak som mala na ustach taku hnusnu zimu a to som ja nikdy nemavala 😅

lucul - tak ked ich je za kamion, tak to aby radsej nechodil nikto okolo so zapalkami 😀 😀 😀

bambi - a co je malinkej??? dufam, ze sa coskoro vylieci a bude vsetko v poriadku 🙂

tigi
26. nov 2009

ahojte zaby 😝

bambi dufam ze malinkej bude coskoro lepsie a ze to nie je nic vazne.

vierka tak sa dnes drzte na foteni, nech vidu krasne zabery. 🙂 jojo, gelik vyzdvihnuty, strasne zlata babenka a je tehula, som sa smiala ze koko informacii si stihnu zenske z konika za tu chvilu vymenit co su spolu. 😀 chvilu sme pokecali aj s jej mangelom a potom sme sa isli este s drahym napapat. celkom dobre to vcera vsetko dopadlo. 🙂
jo a zajtra je kinooooooooooooo 😝 😝 😝 😀 radsej ti ani nebudem hovorit, ze bracho ma ten film uz stiahnuty z netu a videl ho uz 23-ieho. 😕 😲 😝 😉 😀

lucul
26. nov 2009

ahojte babulky

vierka zapalky su zakazany prostriedok 😀, ale ked to ten dili podpise, ze prevzal, tak nenapadko to podpalim a nech sa stara 😝 😀
no som zvedava na dojmy a hlavne na fotky 😵

viki - maaaaas? 😵

bambi hlavne nech to neni nic vazne a rychlo nech sa malinka vylieci 😉

tigi
26. nov 2009

nazdo luci 🙂 tiez vikusku ocakavam s pozitivnymi spravami 😵 🙂 a co tvoja teplotka dneska?

vierka
26. nov 2009

tigi - no tak super, ze ste si dobre pokecali... ved aj ta co si prisla po lieky, zlata baba, sme kecali a kecali... ale ja som bola bez mangela, tak som nechcela moc zdrzovat nech sa ten jej nenudi 😀 a dufam, ze tebe pomoze gelik a ze jej pomozu moje liecky 😀
tak on ho uz ma pozrety??? 😠 no len dufam, ze ty si ho este nevidela, aby to bol zazitok pre nas obe 😵
tak odkaz brachovi ze ja uz mam precitane vsetky knihy a nepoviem mu ako to dopadne 😝 😀

lucul - dobre, takze zapalky su este par dni zakazane 😀

rozmyslam ci sa zapojim do tej sutaze na funradiu o to tehu brusko, ale uz je tam 143 fotiek, tak neviem ci by som mala sancu, lebo sa hlasuje len do 2-heho 😀

vikinka81
26. nov 2009

Caute divosky 😉

Takze smutna sprava...baby ja som doteraz nemala cas skocit do tej lekarne a ocikat ten test, slubujem vam ze dnes vecer si ho spravim.....vsak dnes prisiel aj mm tak mu chcem oznamit spravu ked bude pozitiv....ale aj tak ratam, ze tam nic nebude vidiet...mne to naposledy az po 2 tyzdnoch ukazalo 😉 ale dnes teplotka 37,1...takze je to u mna jasne 😀 😀 😀 😀 , test je pre mna len na overenie 😅

Lucuulik, takze dame stretko buduci tyzden?

Tigi a bolo aj tutus mutu 😝

Vierka...no dufam, ze mne sa ta opacha nevyhodi, mavam ju aj ja...ale to je potom katastrofa 😀

Bambi pekne sa vyliecte...odychujte doma, varte si cajiky 😉

lucul
26. nov 2009

tigi moja ostala rovnaka ako vcera 🙂
ale vcera si pytal drahy vysvetlenie grafu, kukal na to, odisiel a vratil sa a skonstatoval, ze jemu sa zda ze bude tata 😀 😀 😀
ale dorazil to nakoniec tym, ze ak sa tento mesiac nepodarilo, tak buduci mesiac to nechame tak, vraj sa zacneme snazit az v januari, aby neboli spermije stresovane 😠

tigi
26. nov 2009

vierka - je to super ked mozes prostrednictvom konika niekomu pomoct a naopak, ze tu clovek najde pomoc v roznych smeroch. este ze toho "kona" mame. 😵 😀
film som nevidela, zakazala som ho aj neterke, ze si to uzijeme v kine. uz mame aj zasadaci poriadok a kto koho drzi za ruku 😝 😀 😀 😀 a brachovi som poslala knihy mailom a tiez som mu zakazala pozriet na koniec poslednej. ...ze aka domina je zo mna, len by som zakazovala... 😝 😀 😀 😀

tigi
26. nov 2009

no uz som isla napisat ze same dobre spravy kym som lucku nedocitala do konca... co si chce dat pauzu??? aby nestresoval spermije??? dilino, toto by mu u mna preslo iba vtedy, ak by ich stresoval kazdy den 😝 a aj to by som sa snazila presvedcit ze to neni pre nich stres, ale radost! 😀 asi mu dochadza dych chlapcovi 😅 😀

moj graf - no comment zatim 🙄

vikusik teplotka je dobre znamenie, uz len ten testik aby vysiel 😵 🙂

perla200
autor
26. nov 2009

ahojte kočky....nepochybujte o mne ok?🙂)))) mame 4 géliky na zubadlá🙂)))))))))))))))

no inak čítam vikinka - super....budem šmírovat, lebo ja vás snád nikdy nedočítam🙂))))

tigi
26. nov 2009

jo a este jedna vec ma napadla k tomu testu, ak bola ovula v polovicke cyklu a je vsetko v poriadku, test by mal vyjst pozitivny uz teraz. minule to mozno nebolo vidiet prave preto, ako to nakoniec dopadlo. 😔

lucul
26. nov 2009

tigi, ja som ho hned poslala do.... piiiip, a povedal mi na to, ze on nemyslel, ze si budeme davat pozor, ale ze sa na to nebudeme upinat a keksikovat vtedy ked treba, dilino, som ho zvozila, ci sme sa doteraz tutu len ked bolo treba, az vcera som zistila, ze nam to vyslo ked bolo treba 😠

viki jasne buduci tyzden, pondelok, stredu alebo piatok moze dat kafe - teda ty uz bez kafe 😵

perli nepochybujeme, ved to je normalne, nevies ktory bude ten naj pre vas, treba mat pre istotu doma 😉

tigi
26. nov 2009

no ked videl ten graf a vysvetlila si mu co a ako, mohlo mu byt jasne ze sa to nedalo upinat iba na cas kedy bolo treba, pretoze si aj tak do vcera myslela ze ovula nebola. 😠

perluska nazdar, neboj, nepochybujeme, len sa snazime poradit ako vieme 🙂 hadam jej teda aspon nieco na tie dasienka zabera. potom daj fotecku ked sa jej prereze prvy zubok 😵 🙂

tigi
26. nov 2009

luci nevies ako si mozem nastavit ff, chcem aby mi zobrazoval vsetky okienky dolu s poznamkami, momentalne mi ani neukazuje kedy som brala clostilbegyt 😠 😒

tigi
26. nov 2009

tam za ff mal byt otaznik. 😉

lucul
26. nov 2009

tigi ved to, ale to mal asi zahmleny rozum z toho mnozstva papierov 😠

viki, aj ty si chodila stale na wc, ja sa chodim stale kontrolovat, ci nezacinam spinit a ono cisto 😅

vierka
26. nov 2009

lucul - chlapa nemozes pocielat do piiiiiip... lebo to nebude trest prenho, ale to sa mu bude pacit 😀 😀 😀
no ten moj tiez jeden mesiac povedal, ze uz nevladze, ale neboj sa - vzdy sa nechal "prehovorit" 😝 😀 staci len spravne pradlo, spravny predklon a nemusis ani nic hovorit 😝 😀

tigi - jasne ze si ho uzijeme v kine a uz aj vies ci ides po nom este na tu akciu? alebo este nie???
no ja si viem predstavit ako sedime - Z., A., D., T., J. 😀 to T je akoze ty a to J je jakoze jaaaaaaa 😀 😀 😀
a ja sa tesim aj na pukance a kolu a kavicku pred kinom 😝
no tak aj keby precital postrednu stranu tak mu to nic nepovie 😀

perluska - takze skusate pekne geliky, tak dufam, ze zaberu a ze to malinku nebude tak dlho trapit... 😀

vikuska - no tak som zvedava co z tohoto bude... ja som si teplotu nemerala, takze neviem, ale mala som pekne tvrdy krcok - lebo az vtedy som konecne prisla na to co to akoze tvrde tam dolu mam mat ked som, mala som tu zimu a pocit na mrchu v podbrusku este par dni po tom ako bol test pozitivny 😀
takze drzim palce 😉

lucul
26. nov 2009

vierka, ved o to mi islo poslat ho do piiiiiiiiiiip 😀, aj vcera stacil taky mierny postoj a to som mala kratke rifle a bolo to 😅 😀

tigi neviem, neni to niekte v settings?

vierka
26. nov 2009

lucul - no vidis to, chlap je povrchne a pudove "zviera" 😀 takze sa nemusis bat, ze by nieco odmietal, staci sa len spravne nastailovat a postavit 😝 😀