Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
30. nov 2009

vikusik staci ked zacnes merat po skonceni ms, teplota pocas ms nie je smerodatna, tak kludne zacni az po.
no a o bruchu mi nic hovorit nemusis, vcera som zas dostala "kompliment" ze sa mam asi dobre, lebo som nejaka pribrata 😠 tiez si hovorim ze musim zacat cvicit, joga neni cvicenie pri ktorom spalujem tuky, na to sa musim ist vyskakat na aerobic. ale uz sme sa zacali v poslednej dobe zdravsie stravovat s mangelom, vela zeleninky, cestoviny, ryby, vcera som skusala piect s puzitim prirodneho hnedeho cukru, tak hadam aspon nieco dobre pre seba robime. 😵 🙂

lucul
30. nov 2009

ahojte babulky,
juli predbehla si ma 😀, ja ze budem baby pozdravovat a informovat, ale ty si dorazila ahojky, inak zistila som, co sa stalo, zblbol mi telefon, mne ukazalo, ze volam niekomu inemu (komu som potrebovala volat) ale tel. volal tebe 😠, mrzi ma to

viki - tak mrcha 😠, a ked si prekonala toxo, uz sa nemas coho bat, druhykrat ju nedostanes a si mimo ohrozenia, na plodnost to nema vplyv, len ta v tehu budu viac kontrolovat 😉

leri ty si nejaka hyperaktivna matka, a jasne ze si dobra mama 😉

vierka to si ako mohla ta teta dovoli predat ti light 😠 😀

perli len farmuj, super susedka 😉

tigi a trafili ste sa? 😵

lucul
30. nov 2009

a ja stale takto 😠, ale mrcha nikde 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

tigi
30. nov 2009

luculik tento tvoj graf tento mesiac je pre mna spanielska dedina. ale kym nepride mrcha, stale modlim. 😵 🙂

jojo, trafili sme 😝 trosku som sa bala ci nebola o dva dni skor, ale podla postupujuceho grafu a neskor aj dokina to sedi. 😵 🙂

julatko aj som si myslela ze kvoli malinkemu nebudes mat asi nejake silne antibiotika. drz sa teda, papaj vela vitaminkov a kuriruj prirodne ako sa da. nech je ti coskoro lepsie. 🙂

lucul
30. nov 2009

juli len daj pozor, ked mas teplotu, tak predtym ako ides kojit tak si trochu ochlad prsia, vraj z toho boli babanka brusko 😉

tigi ani nehovor, aka som bola odhodlana dnes testovat, ale normalne sa bojim kupit si test nech nie som sklamana ☹, este asi chvilu pockam

juliett99
30. nov 2009

ahojky luculik,, to je v pohode len som bola prekvapena ze v takej nocnej hodine by si mi volala xixi 😀

tak co kedy planujes testikovat?? jedna druha?? 😵 😝 😝 😝

tigi dakujem kurirujem malinky je u babky a ja relaxujem tu na MK 😀 😀

juliett99
30. nov 2009

luci zlatko teplotu zatial nemam ,, stale ma boli hrdlo sice obcas ked zakaslem tak jak stary hriniec.. ☹
ale vraj to moze byt aj reakcia na stepenie proti chripke tak este tyzden mozem takto reagovat 😝 😕

tigi
30. nov 2009

luci keby som aspon tusila kedy mohla prebehnut ovula, je tam viac moznosti a neviem teda, ktory den po ovu by si mohla byt. ak nechces, nesil to, pockaj este, mozno zajtrajsia teplotka este dotvori graf a uvidime. 😉

julatko ta druha co ma testovat mam byt ja? 😀 ja mam este cas, som len 5 dni po ovulke, najskor a to naozaj najskor by to bolo mozne cez vikend. uvidim ako sa bude vyvyjat graf. 🙂

no a tie krce co som mala v podbusku ako prisli, tak aj odisli, takze vcil sa opat citim o.k. 😕

lucul
30. nov 2009

ale na druhej strane to laka, lebo mi je na grc 😒 ale stale ma pobolieva brucho na mrchu a este mam aj mokro, stale som na wecku lebo mam pocit, ze uz sa to spustilo a nist 😅

tigi
30. nov 2009

no tak mozes to ponat aj tym planom z piatku, ze zautocis na lekaren a nakupis testiky 😀 ak to nema vyjst, dozvies sa to tak ci tak, mozno len o den neskor a ak to ma vyjst, tak na co cakat!! 😀 😀 😀 jak by som sa taaaak tesilaaaaa keby vysiel pozitivny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vikinka81
30. nov 2009

Juliatko pekne odychuj..navar si cajik s medikom, trosku si polezakj ak ti cas dovoli. A skoc do leakarne po niaky vitmainik, pripadne niaky horuci napoj..typu paralen, coldrex, theraflu...ale najprv sa spytaj v lekrani ci to mozes ked kojis, aby to neohrozilo aj maleho Samka...co sa tyka brusiska...to uz je najemnej ked bude niake tak to ma byt, vies ja ho vlacim cely zivot...len keby sa mi podarilo dat dole 10-15 kg, bola by som max. so sebou spokojna, nepotrebujem mat 50-60 kg..mne staci aj 70 😀 😀 😀 😀

Luculik ajojjj tak ten tvoj grafik..neda sa vycitat, a inak si citis oka..neovplivnilo ti to niaka viroza, ktrou si prekonala a nevies o nej?....ale drzim palce, inak aj mne sa triasli ruky ked som testovala..v piatok som zbehla do Dm-ky ze si urobim v sobotu rano test, ale kym som ho nasla medzi regalmi...fuuuuhaaaa, hotova maturita, uztam po mne kukali ci nahodou nechcem kradnut 😀 😀 😀 😝 a inak aj ja som mala tieto pocity, stale som chodila na wcko aj cikat dost casto, mokro, vytok a mrcha nikde....nema tento spln na nas niaky vplyv 😀

Tigi tak dufam, ze sa zadarilo 😉 🙂

lucul
30. nov 2009

brdo tu strasne fuka 😒 a je mi zimaaaaaaaa 🙄

tigi ani nevrav aj ja by som sa tesila, ale ako sa poznam len chvilu, potom by sa to zmenilo na strach ☹

lucul
30. nov 2009

viki aj ja som kukala v dm a nasla som ho medzi prezervativmi, som sa chechtala, ze ci je to tam na vystrahu 😀

vikinka81
30. nov 2009

Luculik to poznam aj ja 😀 🙂 to iste 😵

lucul
30. nov 2009

inak ja som si raz kupovala test u takej starej tety v lekarni a ta na mna skaredo kukala, ze co chcem od nej, som sa citila jak 15rocna sopla ktora k niecomu dosla omylom 😠, a raz u takej mladej ta mi radila ktore su najlepsie a vraj drzi palce aby bol vysledok taky aky chcem 😀, este aj medzi farmaceutmi je rozdiel v pristupe

lucul
30. nov 2009

halo halo, micky, kde ste?
a piki je kde? 😠

vierka
30. nov 2009

no a ja tu tusim nikomu nechybam 😠 😀

ale ne baby, dneska sa viacmenej v praci lucim, takze beham po kancelariach, vsade prehodim zopar slov 😀 no a zajtra je na plane to iste 😝 😀

tigi - a listok na pamiatku z kina mat nebudem??? 😕

lucul
30. nov 2009

jeeej ved tebe uz zacina dovca a potom materska "dovca" 😵

baby kukala som zo vcera particka, jak som sa nachechtala 😀 😀 😀

vierka
30. nov 2009

presne tak, som tu este dva dni 😀 teda uz len jeden, lebo dnesok uz neratam 😀

ja particku pozeram az v sobotu ked to opakuju, lebo v nedelu o takej dobe uz spim 😀

lucul
30. nov 2009

ja niekedy zvladam pozerat v nedelu, ale tiez pozeram v sobotu, ale teraz som nevydrzala, paradna, je tam nova baba, ale super bola 😀

vikinka81
30. nov 2009

No uz som tu aj ja, nieco bolo treba porobit a mdezitym obediiiik 😀

No mne je dnes akosi na grc, normalne mam brucho nafuktnute, zaludok maboli, ledva som tu kuracinu dala do seba ☹ 😀 asi pojdem domov skor...fakt my neni najlepsie 😖

Vierka ved mi vieme, ze uz sa lucis tak mas na nas menej casu, hadam pocas dofcy nam to vynahradis...ale je to super pocit, ze este dva dni v praci a potom budes odychovat aj ja chcemmmm 🙂 😵

Particka bola vcera perfissss, skoro ako kazdu nedelu 😀 , ja este potom pozeram Fringe a potom sa neviem cely tyzden dospat 😀

lucul
30. nov 2009

baby odchadza na stavbu, som zvedava ci tam bude ten deges 😠, urcite sa chytime, lebo mam jednu vyhradu tak som zvedava ako pochodim, vecer napisem

papa kuratka a pekny zvysok dan 🙂

vierka
30. nov 2009

no ale kedze uz nebudem vstavat do prace, tak si mozem aj vo stvrtok dovolit pozerat zufalky do stvrt na dvanast 😀 😀 😀

vikuska - toto vyzera na nejaku virozu alebo co, ked ti je stale takto zle, alebo ti moze byt zle aj z tej mrchajdy??? radsej chod domov a pekne si oddychni...

tigi
30. nov 2009

vierka to si mala povedat v kine, ja ich nemam, mala ich naposledy v ruke zuzka, ale ked to myslis vazne, tak jej mozem zavolat, ci si ich nenechala v penazenke.

ja som sa zazrala do prace, mam tu kopec papierov, ktore musim vybavit.

a particku som vcera pozerala, ta nova sa lubila aj mne. 😀

vikinka81
30. nov 2009

Ale bola chuda az moc chuda 😀 😀 😀 ta nova baba, tak tazko sa mi na nu kukalo...alebo zeby to bola zavist? 😀 😀 😀

Vierka tak si pekne este uzi pracu..dnes za par a zajtrajsi den 😀 😀 😀 ako sama Patko 😵

No asi nieco na mna lezie...ja som strasne nachylna ani tak nie na chripku ako crevne virozy..to si vzdy odkrutim za celu rodinu....a ani gram pri tom neschudnem ☹ 😀

pikino
30. nov 2009

ahojte asi vsecky obedujete co?

ja som mala klasika doobednajsie povinnosti a to moje decko ani za nic spat. oci pretiera pisti ale spat neeeeee.
som na nervy a pokazilo sa nam aj vecerne zaspavanie 😠 ale vyzera ze uz ide zalomit. huraaaa

juli rychlo sa vyliec a kojace matky nemozu nic je to presne take iste ako keby ste boli tehotne mna tiez teraz uz par dni nieco obchadza ta som pila caj s medom, citron sa neodvazim ale ta krpana sa vyhadzala este aj z toho medu 😠 mam doma nejaku cintlavku.

viki skoda tej mrchy. tieto cykly mate nejake divne aj ty ty aj lucul podla mna za to moze pocko. my zeny sme na toto velmi citlive.

ja som tiez zacala od dnes merat. ale kvoli opacnemu problemu 😝 aby som si nezavesila na krk dalsieho fafrnka 😀

vierocka uz len dva dni to je super. zdar pri poflakovani 😀 a tie hviezdicky su biele to len tie koralky im dodvaju farbu a uz mi zostali len tri kusy tak ti mozem nieco vymysliet koralky mam vseliakych farieb od vymyslu sveta

vierka
30. nov 2009

no a baby, ja uz pre dnesok v praci koncim 😀 😀 😀 to je moralka!!! co??? 😀 skoro ako lucul, ale ja si to uz tiez mozem dovolit 😀 😀 😀

tigi - no ved skus, ked nebudu, tak nebudu... ale ked budu, tak na pamiatku odlozim 😀

tak sa majte krasne baby, zelam vam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
30. nov 2009

paa vierka 🙂

lucul
30. nov 2009

tak baby, spravila som na stavbe ofuuuuk 😀, a prisiel na psa mraaaaaaaaaaaz jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, presne ako sa stazoval na r., ze to vsetko kvoli nemu, tak si dal jeden urobit kvoli tomu aby mohol dat parkety posudok, tak vysiel velico na h...... a v prospech mojho r. a v neprospech toho diliho, jupiiii juchuuu, nejsom skodoradostna, ale tesi ma to 😀 😀 😀 😝

vierka
1. dec 2009

dobre ranko kocky 😀

lucul - tak to velmiiiiiiiiiiiiiii rada citam, ze sa to takto stalo 😀 nieze by som bola aj ja skodoradostna, ale tak mu treba!!! 😠 😀

pikuska - ty nas vsevedko... aj si pila pred porodom par tyzdnov caj s ostruziny malinovej, ci ani nie??? 😀