Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
5. jan 2010

no dobre ranko kocky 😀

co je to tu za bordel??? kde ste vsetky??? to co je za moralku??? a dochadzku??? 😀 😀 😀

vikinka81
5. jan 2010

Kuk dobre ranecko 😉

Ahoj Juli...aka som rada, ze si nas prisla nachvilu pozriet 🙂 Samulko je nadherny.....a kolko vlaskov ma....a ja tam vidim aj teba aj tatula 😵

Vierka cauky....tak ako dned? A moralka , vsak som pred chvilou zapla PC a ty sa uz asi chystas do poradne 😉

vierka
5. jan 2010

vikuska - no ved taka moralka, ze vy v praci by ste ho mali mat uz davno zapnuty... ci to len take co chodia na siestu ako kedysi ja 😅 😀
no este len som si spravila cajik a idem ranajkovat, ale ani sa mi nikam nechce, mam nadchu ako slak 😔

pikino
5. jan 2010

ahojteeee ja som tu tiez

vikinka81
5. jan 2010

No ja nastastie nechodim na 06...aj ked to ma urcite svoje vyhody...ja pekne na 08 😀 🙂 😉

Tak ja som sa rano vybrala k Dr. vcera my tak bolo strasne zle, skoro som odpadla...tak neuveritelne ma boleli dutiny, ze som si mysela ze my hlava vystreli...a ona nerobi ma dovolenku zacina az v pondelok, achhhh joooo

Ajoj Pikuska...a ty co tak zavcasu strasissssss 😀 😉

vikinka81
5. jan 2010

Baby vcera davali taky super film vecer na markize, ze som bola az do pol druhej rana hore 🙂 😀

vierka
5. jan 2010

pikuska - co ty tak skoro???? 😕 😀

vikuska - tak konecne sa odhodlas ist k lekarovi a on tam nie je, no pekne 😅 ja nastastie len nadcha a teplota nie je - aspon skusam maleho digitalnu rychlobezku ci funguje 😀 😀 😀
a co to bolo za film??? ja som zalahla uz o stvrt na jedenast kedze som vedela ze rano vstavam...

pikino
5. jan 2010

ale mam decko chore, sople, teploty takze mam za sebou prebdenu noc. a jej sa nesce spat. zuzle mi mobil.
vcera sme o doki a dnes ideme zas. 😠

vikinka81
5. jan 2010

No vcera davali ,,obchod s bielym masom,, velmi dobre to bolo aj na plakanie 😀 🙂

No takze nie som jedina ktora je chora.... ☹ Baby to za vsetko moze to sproste pocasie 😵 a najhorsie su tie nadchy mne sa toto drzi uz skoro mesiac... 😒

vierka
5. jan 2010

pikuska - tak Terinka je chorucka, tak dufam, ze to coskoro prejde... aj mna to nejako chytilo, ale chvalabohu bez teploty...

vikuska - no pri takom filme by ma v mojom stave asi skor prepadal pocit hladu, ze biele masko 😀 😀 😀
no asi to je tym pockom, ved dva dni je total kosa, potom tak celkom normalne a zase kosa a zase normalne 🙄

vikinka81
5. jan 2010

Hej nazov dobre znie, ze biele masko...kto by si nedal 😀 😀 😀 a ked je chutne pripravene 😀

Ale toto bolo obvzlast krute obchodovanie so zenami a malymi detmi...no svinstvo, ktore az tak nevnimame....a hlavne krute, ze sa o tom stale nehovori 😢 ☹

No to ano..tri dni chlad a potom oteplenie o 5 stup....aj 10 ...ze tie nase organizmy este drzia pokope ☹

pikino
5. jan 2010

skvela zivna poda pre bacily. 😠 ale toto doniesol domov mm bola len otazka casu kedy to terez dostane. hlavne ked namiesto toho aby lezal v posteli dusil hry v obyvacke a terez tam vedla neho cucala.

vikinka81
5. jan 2010

Pikinko...aj u nas to bol kolotoc lepenia sa virusov ...u nas to zacala mala neter a posledna som ostala ja...tak ako vzdy pekne sa to nazbiera a ja posledna to schytam aj z bonusom 😉 🙂

Ale je to nezodpovedne ked tvoj mm nema ani stipku svedomia uz len kvoli malej 😠 😅 😨

pikino
5. jan 2010

co uz s nim. on ju sice nechytal, ale predsa len tie bacily koluju

vierka
5. jan 2010

dobre babulky, pre teraz sa lucim... idem na tu poradnu a potom si este nieco povybavovat v TT, takze k netu sa dostanem az vecer, alebo az zajtra..

tak vam prajem pekny zvysok dniku, pa pa pa 😀 😀 😀

vikinka81
5. jan 2010

Papa Vierka...tesime sa na nove infosky....a pozdravujem maleho Patka 😉 🙂 drzime palce 🙂

perla200
autor
5. jan 2010

čaute kočky....akos a máte? viki a nezachytila som už si testovala???

my sa mame fajn....mala je divoká ako rieka....ale perfektná....nové nemame v podstate nič....stale dokola to isté....dnes idem prevrátit na opak Orange v NZ tak asi budem na JOJ v novinách tak ma kukajte🙂

lucul
5. jan 2010

ahojte
ja tu ani nie som 😀

vierka tesim sa na spravy z poradne

viki to je pech, odhodlas sa k dr. a ona tam neni 😠 😀. inak k vcerajsku, ja som mala vsetky tehu priznaky a aha mrcha dosla, tak u teba to bude opacne 😉

piki nech vam to rychlo prejde, to je hrozne chore babanko 😒

perli len obrat a simonka nech im tam vsetko ozuzle a oslinta 😀

vikinka81
5. jan 2010

Cauky perli , co ta nasrali v orange? a urcite budeme kukat 😉 uz to mas potvrdene 😀

Pozdravujem malinku Simonku...drzte sa, ani sa nenazdas auz bude chodit a prevracat cely dom 😀 😝

Ano testovala som sa uz som robila 4 testy a je tam taky maly duch....skor ten test vidim ako negativny ako pozitivny 🙂 dnes je 9 den co my meska 😖 neviem ci si moje hormony robia co chcu 😉 🙂

bambi7
5. jan 2010

cafte babulky tolko ste popisali ze ani uz necitam 😅 😀 ale skusim

no co tu nove co tehulky a maminky?ako?

my sa mame super mala uz lozi teda zacala a ked je unavena tak si sama sadne a sedi to sedenie jej ide 😀 no inak vsetko po starom ,vecer zaspava sama konecne taka je zlata ....
isla so svokrou von tak som rychlo navarila a spravila babovku a pojdem zehlit tak sa majte pekne

vierka
6. jan 2010

ahojte baby 😀

aj som chcela este vcera vecer prispiet, ale akosi nefungoval kon 😨 🙄

no my na poradni super, pribrala som za tyzden pol kila, moc negativny, ukazkovy 120/80 tlak... doki ked ma pozeral tak hovori "Ste viacmenej uzatvorena" a ja tak na neho s usmevom "Tak som uzatvorena viacej, alebo menej???" 😀 😀 😀 no proste som uzatvorena, ze na porod to nejako este nevidi, ale ved stat sa moze vselico, maly v poriadku a podla odhadov ma uz 3050 gramov 😀 😀 😀 dalsia poradna opat o tyzden 😀

perluska - no ja som TV noviny prepasla, tak dufam, ze ten prispevok ako to tam nicis a palis stal zato 😀 😀 😀

no ja vzdy ked som mala vsetky tehu priznaky tak som tehu nikdy nebola.. a ked som ich nemala, cvicila som jak drak tak som tehotna bola 😀 😀 😀

lucul
6. jan 2010

ahojte 🙂

vierka viac menej znamena, ze si uzavreta uz len na 5zamkov, je to stale viac, ale uz menej ako 7 😀. a koniec koncov, tebe by sa chcelo ist von do toho snehu? mozno sa drobec boji, ze bude musiet odhrabavat auto 😀 😀 😀

my sme chceli ist dnes malovat, ale nechce sa nam vyhrabavat ani jedno auto 😅 😝

perli tak ako si dopadla? ostal im tam aspon stol 😀 😀 😀

vierka
6. jan 2010

lucul - no hlavne ze ste mi predpovedali, ze maly pojde von v tom najvacsom snehu, nech je aspon sranda pri doprave do porodnice 😀 😀 😀

no ani mne by sa nechceli odhrabavat auta, ja sa pojdem asi len tak prejst po dedine, lebo ja milujem sneh... a mozno pride kamoska vlakom, tak ju pojdem asi pockat na stanicu 😀

lucul
6. jan 2010

aj my sa pojdeme prejst do vinohradov, to mozem, ked tak vrzga sneh pod nohami 😵, a budeme sa gulovaaaaaaaaat 😀

vierka mozno este malemu nie je dostatok snehu, mozno ma info ze este dopadne polmetra 😀 😀 😀

vierka
6. jan 2010

no mne keby sa chcelo zohybat, tak by som sa mozno aj pogulovala... ale sama so sebou to nie je ono 😅

no mozno caka prave na to, ale to potom nebudem zavidiet Tigi, lebo keby nieco, tak ona ma vezie do porodnice 😅

lucul
6. jan 2010

no o gulovacke drahy este netusi, ja to rozbehnem 😝, ale musim byt slusna, lebo buduci vikend mi nebude robit obcerstvovaciu stanicu na lyzovacke 😅 😀

neboj tigi to zmakne, ona je super vodic 😉

vierka
6. jan 2010

tak bud na neho dobra a sem-tam sa netraf.. aby to nebral ako osobny utok na jeho osobu 😀
a kam idete na lyzovacku???

no prinajhorsom ukradneme nejake odhrnacie auto 😀 😀 😀 s majacikom 😀 😝

lucul
6. jan 2010

rozhodujeme sa bud do Terchovej, alebo do ciech na Snezku 😵, cenovo je to plus minus rovnako, v Terchovej 10e na osobu bez stravy a v cechach 990e aj s polpenziou, tak uvidime podla toho ake bude pocasie 🙂

lucul
6. jan 2010

majacik nepotrebujete, ty budes hukat cestou 😀 a pri najhorsom ta tigi odrodi v zaveji 😝 😀 😀 😀 ved neni ziadne b-cko 😉

vierka
6. jan 2010

a nakolko chcete ist, len tak na predlzeny vikend, ale 4 dni, alebo cely tyzden???
ja neviem lyzovat, ale na taku sankovacku by som sa nechala nahovorit 😝 😀 😀 😀

no ved jasne, prinajhorsom gauc doma to isti a nejake info ako na to budeme cerpat z netu 😀