Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
13. júl 2009

ale pohoda, z krpane sa vyklul maly uskriekany neurotik. stale pri nej musi niekto byt, inak vrieska, ked sa nudi tak vrieska, ked je unavena vrieska a ked je hladna tak hadaj co 😅

este nech mi niekto tvrdi ze dei do jedneho roka sa nedaju pokazit.

zlato115
13. júl 2009

Ahojte, tak som vás konečne našla... ako sa tu máte čo nové???

teda vierka, tebe sa tie tt pekne počítajú 🙂 už aj nakupuješ???

vierka
13. júl 2009

pikuska - no vaaaaaaaazne neviem co by tak mohla robit ked je hladna 😕 😅 zeby vrieskat???!!! 😀 😀 😀

zlatko - ahojcek, ved aj tebe to riadne bezi... aj planujete ist na 3D utz??? 😀
no na nakupy je este moc skoro podla mna, nejake vecicky som uz podostavala a manzo priniesol domov postielku - lebo ju musime v lete zrenovovat... a planujeme v lete zariadit detsku nejakym nabytkom... potom take ostatne veci zacneme riesit az tak na jesen 😀

zlato115
13. júl 2009

vierka my chceme íst na 4D do Prahy, už tam manžel volal min týžden, že nás zoberú, len ešte musíme zavolat tento týžden, nech nás už objednajú na určitý dátum... Ty tieš plánuješ???

no to hej, ja som tieš nenakupovala, až v 15tt ma svokra tak trošku nalákala a kúpila som plienky, podbradníky a také potrebné veci... inak vábavičku chcem začat poctivo kupovat až v setembri, to by sme mali mat po tom 4Dutz a mali by sme vediet presne čo mám v brušku a pekne sa vrhnem už na určitú farbu, bud na modrú, alebo rúžovú 🙂 postielku som tieš už pozerala ale iba tak informačne kolko stojí, lebo my budeme mat až 3, ako nám oznámili rodičia, oni kúpia tieš domov, aby sme mali u každého, no sranda, ale ved to potom ešte využije aj brat a tak 😀 😀 😀

vierka
13. júl 2009

zlato - ja chcem ist tiez urcite, budem sa tam objednavat tak okolo 17 - 18tt nech mi daju nejaky termin medzi 20 - 25 tt zevraj vtedy je najlepsie ked sa chodi 😀
no ja som dneska dostala v praci podbradnik so slonikom - a takych ja moooozem, tak sa mi hroooozne paci 😀
no mne je jedno ci to bude dievca, alebo chlapec, urcite si to zistit dam, ale vecicky tak ci tak dostanem po segrinych detoch - ona mala aj chlapca, aj dievca, tak nebude problem pobrat si od nej len urcite vecicky 😀
no a my uz postielku mame doma, este ju poriadne zrenovujeme a kupime madrac a take vybavenie do nej, ale to az neskor, este ju rozlozime a nechame u krsnej, alebo u segry na dome, nech to nemusim doma obchadzat, lebo este budeme v detskej malovat obrazky na stenu a skladat nabytok, tak aby tam nezavadzala 😀

zlato115
13. júl 2009

no to je jasné, to máš super, len prídeš k sestre a zabavíš 😀 😀 😀 no ja to tak spravím v obchode, kedže v mojej aj v manželovej rodine je to prvé vnúča, tak budeme mat všetko nové všetko si budeme kupovat 🙂

kasami
13. júl 2009

Ahojky,
tak som tu nebola ... lebo maleho stipli komare a dostal silnu alergiu 😒 tak sme leteli lekarke po lieky, zajtra mame ist na kontrolu

a ako vase babatka ? uz aj kopkaju ?

vierka
13. júl 2009

tak v manzovej rodine to bude prve vnuca... ale v nasej uz nie - my mame prudko plodnu rodinu, len na mna sa to akosi nelepilo 😀 😀 😀

pikino
13. júl 2009

no vierka uz sa nalepilo. aby si nakoniec nemala doma futbalovu jedenastku. ked sa to raz rozbehneee 😀 😀 😀 :

a odporucam kokosovy matrac. 😀

vierka
13. júl 2009

pikuska - neboj sa, po prvom nahradnikovi to hned stopnem 😀 😀 😀
kokosovy??? to sa da aj jest??? 😝 😀

kasami - alergiu z komarov??? no "pekne".. chudatko, na toho sa to nejako chyta vsetko 😖
no a mna este nekopkaaaaaaa, vytvorila som uz v bruchu dostatocne vela priestoru aby na mna nedosiahol 😀 😀 😀

pikino
13. júl 2009

vierka proti gustu ziaden disputat. 😀 😀 😀 😀
este si pockas na kopkanie take 4tyzdne. 😝

inak moje babato uz kopka slusne som cela modra. 😀 😀 😀

kasami
13. júl 2009

Vierka nedosiahol ?

bude to chlapec ?

inak vidis, ako ste na tom s menami ?

pikino
13. júl 2009

kati moze mat aj zensku futbalovu jedenastku. 😀
ozaj ako sa prejavila ta alergia opuchol?

vierka
13. júl 2009

pikuska - no minimalne tie 4 tyzdne pockam... ale to ubehne rychlo, este nas caka kontrola na konci mesiaca a potom moze uz aj kopat zacat 😀
pocuvaj, nechces dat malu niekam na zapasy??? podla mna by ti to povyhravala vsetko 😀

kasami - no mi mame momentalne neutralne babo s menom "Bubáčik"... takze hovorim preto v muzskom rode, teda tak neutralne... ale pohlavie este nevieme, to by musel byt iny SAMEC aby to bolo uz teraz vidiet 😀 😀 😀
mena??? no este sme sa veru hadat nezacali, ale mna teraz tak napadlo, ze sme este ani neoslovili tych, co chceme aby boli krsny rodicia a vlastne sme sa na nikom este nedohodli, ani sme sa o tom nebavili 😅

kasami
13. júl 2009

Simi na lavej ruke ho stipol vedla laktu a ma dvakrat taku ruku ako normalne a po zapestie cervenu, no a na lavej nohe ho stipol tesne pod kolienko a ma nozicku opuchnutu, cevcenu po clenok a cele mu to hori ...

on je alergicky na komare ... len zam zvykol zabrat fenistil gel ... alebo naplaste, ale teraz nejak nie, ked bol mensi dostal aj antibiotika, lebo jemu to potom zavne mokvat a hnisat ...

tak mu dala sirup na alergiu, fenistil kvapky a rektodeld cipky (cortisonove) a uvidime zajtra co povie, mame prist na kontrolu

a co sa tyka tej vasej zenskej futbalovej ligy, moj maly vam to moze aspo piskat 😀 alebo ze by trenovat 😀

pikino
13. júl 2009

aj by som ju niekam zapisala, ale ona nehra moc fair play. vyuziva svoj nevinny kukuc a potom zakerne udrie. 😀

na krsnych rodicov mas cas. nasa este neni pokrstena nema to ist kto vybavit. 😝

zlato115
13. júl 2009

tak ani moje babenko nekope a vraj si ešte chvíločku počkám, tak som nato zvedavá 🙂
my už máme krsného vybratého, bude to moj brat, ale tieš sme ho ešte neoslovili, ale on už o tom vie, ale tie oficiality budú neskor... 😉
aký je to ten madrac????

pikino
13. júl 2009

zlato kokosovy. zvonka je kokosove vlakno a vnutri molitan. nasej sa na non spinka lepsie ako na molitanovom, mame oba tak vidim rozdiel.

kasami
13. júl 2009

No my sme maleho krstili ked mal tri tyzdne, bol tam najmensi a vsetko krasne prespal 😀

moja svokrusa by ani nezaspala, keby nebol pokrsteny 😀
dokonca mala aj namietky, aby ho niekto videl do vtedy ... co keby mi ho uriekli ....

pikino
13. júl 2009

kati to je riadna smola, chudacik

zlato115
13. júl 2009

piki, tak to som ešte nepočula a majú ho všade kde majú postielky??? alebo kde to zoženiem??? 🙂

kasami, mna pokrstili, tieš hnet ako sa dalo a urieknutá bývam dodnes a to som už stará korčula na také veci, ale niekto je nato háklivejší... takže krst v tom moc nefiguruje, to sú staré babské reči 🙂

kasami
13. júl 2009

Zlatko to ja len tak zo srandy ... mna pokrstili pred svadbou 😀 aby sme mohli mat v kostole 😝

ja tomu tiez neverim .... my sme isli s malym z porodnice rovno na chatu 😀

pikino
13. júl 2009

ja nie som pokrstena vobec a zijeeem 😀 a svadbu sme mali v kostole ale manzo si musel spravit prijimanie aj birmovku. hehe

maju ich normalne v obchode stoja asi 30 EUR

zlato115
13. júl 2009

kasami, tak to berieš tak ako ja, super 😉

zlato115
13. júl 2009

dakujem piki...

ja mám všetko, manžel tieš nemá nič a brali sme sa v kostole... ale neviete ako to je potom pri krste dietata??? či sa musí dat aj ten druhý pokrstit alebo zase stačí iba jeden???

perla200
autor
13. júl 2009

čaute morky.... to keby som nenapísala tak hádam na mna aj zabudnete🙂)))) nie nerodím, ale chcem!!!! 😀 😀 😀

zlato ty žiješ????? bože čo ste boli na dovce n iekde?

pikinko.... ani ty si už na konci tehu akoby dodýchavala???? lebo ja len chrčím🙂)))))))

kasami
13. júl 2009

Simi, moj muz mal vsetko, ale ja nic ☹ tak som sa dala pokrstit a aj svate primanie mi dorobili ... dalej som nedosla a uz asi ani nikdy nedojdem ...

zlato115
13. júl 2009

perluš čavky, no žijem... boli sme na Slovensku, najsor s manželom na 3týždne a potom som tam ešte zoastala aj sam dalšie 3týždne, takže to tak utekalo, že to nebolo ani možnééé... ale už som zase naspat v Čechách a kedže máme doma net, tak tu budem už často... A ty ako, pripravené všetko???

kasami
13. júl 2009

Ahoj Perli, tie posledne dva tyzdne su fakt najhorsie ....drzkaj sa 🙂

lucul
13. júl 2009

caute sunky, ja len na skok, lebo zase ficim prec.

perli ani na mna si nikto nespomenul, hrozne s nimi 😠 , ale ja som to zapla len kvoli tebe, ci nahodou uz si nesla a ty este tu

zlato - ahoj, konecne si sa ozvala, a ani ku krstu nic netreba, len krstny rodic musi mat minimalne 15rokov a aspon prijimanie
🙂