Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

bambi7
15. júl 2009

leri co myslis? 😅 neskonci ani porodom

leri
15. júl 2009

myslim tie stresy, nervy, vela roboty a tak.......asi sme to trochu prehnali s aktivitami, a uz sa neda vyskocit z vlaku, teda da, ale to by boli nasledky ako svina, tak sa mordujeme 🙂 ale hadam sa to ukludni na jesen niekedy 🙂

tete
15. júl 2009

ahojte babenky ......ako sa mate,!!!!!!!!!!!!! 🙂

vierka
15. júl 2009

leri - no ako tak citam mate toho vela... ale hadam sa to coskoro nejako znormalizuje 😉

tete - ahojcek... mam sa dobre a ako sa mate vy??? 😀

lucul
15. júl 2009

ahojte baby, brdo vy jak skoro ficite uz od rana 😅 , ja som pre istotu dnes zaspala 😀

leri - a HACCP este treba? lebo viem, ze najnovsia teoria je ze tie vyrobky su skodlive, aspon v MS od toho mali upustit 😠 , hlavne ze mamina mala vseeeeeetko hotove 😠 😠 😠

perla200
autor
15. júl 2009

ahojte babulky.... kedže som si vymazala dlhý príspevok tak ho znovu píšem.....

leri - si šikovnica zvládneš to.... alex sa narodí hned s pizzou v ruke🙂))

vy pracujúce si dávajte pozor na pitný režim a my ostatní tiež🙂

vierka - ja chodím na prietoky a CTG do nemocky a tam zisťujú či je vsetko ok, jedna babenky včera musela ostať hned v nemocke...a chodím svojmu gyndošovi, terazmomentálne adoptovanému kedže moja ma dovolenku.... 😉

leri
15. júl 2009

lucul, haccp to je vsetko dokopy, hygienicky rezim, sanitacny program, plany kritickych bodov, a potom postupy na pripravu (kazdej pizze a salatu zvlast) podrobne rozpisane, vratane kalkulacii a gramazi............neviem co si myslela tymi vyrobkami..............ale celkovo haccp je hovadina ako rampa a mam pri tom paradne nervy, to iste omielas dookola ako debo sprava zlava a tak.............snazim sa zredukovat 360 stran, ale som rada aj za to, lebo keby som sa nemala coho chytit, tak ma trafi slak uz nacisto...........hygienu ti bez toho neschvalia

lucul
15. júl 2009

aha to ten program, inak to vies ze vymyslel nejaky 70rocny dedo a pekne sa na tom nabalil 😠 , ale vraj tie vyrobky co k tomu treba, ze cervene na maso, zelene na zeleninu a taka farba na surove taka na varene, vraj su zdraviu skodlive, ale robia z toho ovacie jak naozaj, ale hygienicky co viem tak su pekne piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, dufam ze som sa nikoho nedotkla tu 😅 , ale podla toho co urobili u maminy v praci jake ofuky, este aj meraju vzdialenost lehatok a uteracikov a kvoli jednemu cm robia problemy a davaju pokuty, no skoda reci 😠

pikino
15. júl 2009

cafte mickyyyy

uz sme hore dnes spala len d pol deviatej 😝 teraz lezi vedla mna a drzi ma za gate aby osm jej nezdrhla.

hygienickam sa treba pekne podlizovat, jakoze som vas sluzobnicek. 😀 inak buzeruju straaaasne.

leri
15. júl 2009

no su to brutalne hovadiny, vies si predstavit ako si dviham tlak pri tom.......... 😀 😀 😀 este ze ho mam vacsinou nizky, inak by ma uz odviezli 😀 idem ja zase uradovat, tak pa zatial

lucul
15. júl 2009

ahojky pikuska, sak mala vie co moze od teba cakat 😀
a s tym podlizovanim, jasne, este je to aj o jednej co chodi do istej mestskej casti verejne zname, ze co jej treba dat aby podpisala 😠 😀

pikino
15. júl 2009

lucul tak sa aspon nemozte pomylit 😀 hrozne s tymi uradnikmi su to zmrdi. robia svojmu uradu zle meno.

aaale dneska ma zas od rana upistanu naladicku, uz mi tecu nervy kazdy den to iste len pisti a vrieska a nic jej neni dobre.

vierka
15. júl 2009

pikuska - tak to si chytena do riadnej pasce 😀 😀 😀

perluska - ja som pochopila ako si to myslela, ale ja budem posledny mesiac chodit len do nemocnice, kazdy tyzden, moj gyndos ma uvidi az ked pojdem k nemu na prvu kontrolu po porode 😀
a o pitnom rezime ani nehovor, som si sem dnes do kancu priniesla teplomer a mam tu momentalne 28 °C a teplota staaaaaale stuuuuuupa 😕 😅

lucul
15. júl 2009

vierka tak to sa nastahuj ku mne, ja tu mam tak 20 °C a to nemam klimu, sedim tu v deke 😅
he a kontroly v tehu, mna sa moj gyndos nezbavi ani pri porode, bude so mnou stale 😀 , budeme nerozlucna stvorka, ja, dieta, otec dietat a gyndos 😀 😀 😀

vierka
15. júl 2009

lucul - no momentalne dosahujem teplotu 29 °C 😀 neboj sa, ja viem ake je to pracovat v mraznicke... idem do archivu v hrubych ponozkach a mikine, lebo tam mam 20 stupnov, potom otvorim dvere ked vychadzam von a to ma skoro obari a potom ledva dycham v kancelarii 😕
no ved ja dufam, ze ten moj bude ordinovat este veeeela rokov, ale ma nejake zdravotne problemy, tak budem rada, ked zostane aspon do mojho porodu, lebo mu verim a som na neho zvyknuta a je super... 😀

lucul
15. júl 2009

o tom ovaleni mi ani nevrav, najkrajsie je ked mi dakto vola, ze fuj ake horko je vonku a ja ze kde 😕 , ale vyjdem von a lapam dych 😠

vierka
15. júl 2009

no uz mam 29.5 😅

pikino
15. júl 2009

vierka treba chodit do kanclu v plavkach a daj si pod stol lavor so studenou vodickou. 😀

my mame v dome iba 26 😀

perla200
autor
15. júl 2009

ja viem vierka že si to pochopila.... ale ja chodím aj gyndošovi navyše🙂))) ale nikde mi dokopy nič aj tak nepovedia.... takže tak....

ja som v obývačke - vyhodnotila som ju ako najchladnejšiu v dome a mam ventilátor a zatiahnuté rolety, a papam melon.... ale musím ist niečo poriešiť s našou kuchynou tak sa vzdialim🙂))))))

zlato115
15. júl 2009

Ahojte, tak vy máte teplúčko... u nás prší a je zima, no neviem či to je lepšie 😖

vierka
15. júl 2009

pikuska - no ja sa snazim mat nohy vylozene skor a lavor by bol dost nizko... inak vcera som tu mala plavky, lebo som isla hned po praci do toho Senca, ale keby som tu v nich sedela, tak by vsetci kolegovia nielen z nasej budovi, ale aj z celej firmy stali medzi mojimi dverami a nic nespravili 😀

perluska - no tak ja dufam, ze ja budem chodit len na jeden smer a ze mi informacie poskytnu 😀

zlato - ved leta si este uzijes, neboj 😀

zlato115
15. júl 2009

vierka, no tak to neviem... tu neni tak pekne ako na Slovensku, tu je vždy chladnejšie...a dnes no normálne hrúza, takže dnes budem iba ležat... 😉

pikino
15. júl 2009

aspon by si sa v kancli nenudila, mozno by aj nejaku zmrzlinu doniesli aby si nasli dovod preco ocumuju. 😀

lucul
15. júl 2009

vierka dones si tam bazenik detsky a mozes sa cvachtat a kasli na kolegovcov, co ta po ich robote, ty dostanes odmeny 😀

vierka
15. júl 2009

zlato - tak ale aspon tam mate prijemne... v teple je to myslim horsie 😀 ked uz nevies co by si zo seba vyzliekla aby si nevyzerala prislis radodajsky 😀

pikuska - no zmrzlinku by som si veru aj dala 😀

lucul - my tu mame na chodbe aj sprchu, tak nie je problem niekedy sa ist trochu osviezit 😀

pikino
15. júl 2009

vierka mozes dat dole nohavicky to si nikto nevsimne. 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
15. júl 2009

piki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka ale za pokus to stoji, skus ist "na adama" pod sprchu 😀

juliett99
15. júl 2009

ahojky,, 🙂 🙂
vierocka ja uz chodim len do nemocky na rizikovu ambulanciu,, a zalezi kto ma sluzbu,,, asi tak naposledy mal dr. Dlhov taky mlady fesak 😎
teraz idem 24.zo zazciatku som chodila kazde dva tyzdne a teraz mi dal ze o 3 tyzdne ze na skusku. 😉

bambi inak sa citim fajn, brusko obcas tvrdne ale nie tak casto ako ked sme boli v nemocke. Maly kopka tak sa tesim ze je ok.. 🙂

vierka
15. júl 2009

pikuska - no sice pod satami co mam dnes, by som ich veru ani nemusela mat 😀

lucul - do sprchy mam ist akoze naha??? neverim 😀 😀 😀

juli - a doktor Cech ta nemava? ja poznam len toho z pocutia 😀

lucul
15. júl 2009

vierka tak uveris 😀 😀 😀

inak baby, hadzem zdrhaka, tak ma nebonznite 😀 , idem sa kupkaaaaaaaaat a sefik ide so mnou 😀 😀 😀