Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. mar 2010

kasami aj vy na valentina? 😀 😀 😀 my sme vtedy krstili byt 😀 😀 😀

kasami
1. mar 2010

Citala som tu len prispevky o cumlikoch 😅 toto som nejako prehliadla 😅

Viki to bolo faaakt super ... normalne si ma dostala 😀

kasami
1. mar 2010

Tak teraz vidim ... ty prispevok 18,36 ja 37 ... asi sme pisali naraz 😀

nejako asi vsetko robime naraz 😀

zuzlienka
1. mar 2010

no ved...to je a moja chyba...nedalo sa my doma prihlasit mojim starym nickom, tak som si dala novy 😉

Aj mas niake priznaky ?

lucul
1. mar 2010

kasami aj tlacit budeme naraz? 😀
a prispevky o cumlikoch si pamataj, o rok budu dobre take info 😀

kasami
1. mar 2010

no trenovali sme na Valentina 11, 12 ... aby to 14steho bolo bezchybne 😀 😀 😀

aspon manzo ma s takym umyslom 11steho prepadol 😀

lucul
1. mar 2010

no my sme mali 10. kedze som bola u dr. a vraj ukazkova sliznica a folik 19,5mm a potom az 14. sme boli na byte a nezvaldli sme to 😀 a par dni na to mi na ten den ukazal graf ovulu 😅

kasami
1. mar 2010

mne sa tomu stale nejako nechce verit .... maleho prijali na super skolu a este toto ... tolko stastia som fakt asi nikdy nemala

Luci, krasny krst noveho byvania ... to aby ten bytik hned vedel, ze tam budete byvat traja 😀

lucul
1. mar 2010

ja uverim az ked to budem drzat na rukach

asi nam byt chcel dat najavo, ze nas prijme len troch, dvoch nas nechce 😀

zuzlienka
1. mar 2010

tie pripsevky tu hadze ako chce....ma porazi 😉 dnu kap

Lucuulik no uz aj my a Tigustek nacasovat a hupit otvorime novu temu 😉

Kati ja normalne nechapem, dufam ze vsetko bude okkkaaaa, radsej zavolaj Dr. aby bolo vsetko okaaa 😀

Ten Valentin bol tento rok stedry...super, stale vam baby nemozem uverit 😉

kasami
1. mar 2010

Viki, Viki ... nasim bambuliatkam nevies uverit ? ani ja ....

Ty a Tigi ste na spravnej ceste ... pockaj, my budeme mat novembrove mrnouscata a vy krasne vianocne 😉

lucul
1. mar 2010

ani ja tomu neverim stale, uz sme tri

ja cakam vraj narodeninovy darcek 😠 😀 😀 😀

kasami
1. mar 2010

No ja som si teraz pozerala predpokladany termin a vychadza mi na narodky jednej zlatej trojrocnej slecny 😀

to je super ... budeme mat skorpioncata 😀

zuzlienka
1. mar 2010

Joj tak radsej januar ako december, vianoce si budem chciet uzit v rodinnom kruhu ako v nemocnici 😀 😀 😀 ale snad uvidime, ono si to samoo vyberie ten spravny cas 😉

Lucuuik aj moja neter je valentinska 😀 november je pekny, ale su to skorpiony a strelci a to je katstrofa ... niekedy mam doma dvoch 😀 😀

Kati je super, ze aj ked boli problemy dalo sa to samo prirodzene... proste si zacala mysliet na pripravu na skolu pre Samka, a prislo to samo...suupppeeeeeerrrrr 😵

Babule si to teraz uzivajte a hlavne odychujte 😉

Luciik ak ti je zle, zevraj na zaludok je naj zazvorovy caj...vyskusaj 😉

lucul
1. mar 2010

kasami ja by som sa velmi nesmiala 😀 skorpionik je tvrdy oriesik, viem to z vlastnej skusenosti, zijem so sebou uz nejaky ten patek 😀
ale zacinam lutovat mojho draheho, chudaaaaak, dvoch skorpionov doma 😅

kasami
1. mar 2010

Viki, presne tak ... aspon vidite aky su doktori ... nam povedali, ze s takym spermiogramom len umele ... a to povedali v novembri 😝
len naozaj dufam, ze nam to vyjde ...

a to o tych skorpionikoch mi je uplne jasne ... ja so nikdy nechcela skorpionka ... ale teraaaz xceeeeem straaaasne moooc

inak Samka sme zarobili zase v novembri 😉 fakt sranda

lucul
1. mar 2010

viki zatial mi byva zle len ked som hladna som zistila, vzdy daco dzobnem a je poho, snad to vydrzi 😅 ale dakujem za typ, uvidim, zazvorove lizatka ma napinali vtedy este viac, ale caj nemusi 😉

kati mozme ist na vianocne trhy spolu na detsky punc, pretlacime sa kocarmi 😉

kasami
1. mar 2010

Luci 🙂 super napad 😀

Inak ja som mala pri Samkovi vecerne az nocne nevolnosti a rano som dospavala ... a teraz o vyzera take iste ... uz treti vecer mi je blbo ... inak stale mam na nieco chut ... a ked to uz mam pred sebou tak ma prejde ... ani kavu som dnes nevypila ... a strasne vnimam pachy ... vadia mi vonavky a vsetky pachy v obchode 😅

zuzlienka
1. mar 2010

no baby ze vianocne trhy, nestraste teraz zacina jar...a to znaci hoj plodnosti 😀

Skus cajik, ja sa tiez chystam vyskusat..lebo mam v poslednoom case akesi zaludocne problemy, ale aj lunarny kalendar to naznacoval , ale chcem sa tiez nan pripravit ked motyka vystreli 😀

Ja som mala tiez ked som mala prve MA.. zle od zaludka, len ked som bola hladna alebo ked uz som nevladlal nieco zjest , a to ma uz natahovalo 😕 😵

Inak aj keby moja jedna kamoska pochopila, ze velka intezita po tuzbe byt tehotna a byt matkou, ovplyvnuje oplodnenie. Ale ona je uz tiez po 4 IVF a stale nic, a lekari len umele, vsak jasne ked v tom maju prachy 😵 a zazraky sa vzdy deju , ja verim tomu a hlavne ma to vzdy potesi ked si to precitam...ono to fakt pride samo, 😵

lucul
1. mar 2010

fu o pachoch mi nevrav, dnes sme boli na salasi v Stupave, ked nam doniesli halusky tak som zahlasila, ze olej bol prepaleny, mamina na mna divno kukala, tak som zahovorila ze ta slanina tak vyzera 😅
ja len pevne verim a dufam, ze nebudem mat tie nevolnosti ktore som mala minule tehu, to som vstavala o 2h v noci na "faxovanie" a nic som neudrzala v sebe ☹

lucul
1. mar 2010

viki to nevysvetlis niektorym, mne stale moja kamoska omiela ako na to nemam mysliet, mam byt v pohode, vtedy sa zadari, lebo aj im sa tak zadarilo (haha po dvoch mesiacoch snazenia), a je to (dufam) tu a myslela som na to 😀 a tuzila po tom 😀
a vianocne trhy su tu o chvilu, my s kasami s kocikom a ty a tigi s pupikom 😵

kasami
1. mar 2010

no tak fajn ... mne v stvrtok uz vadil aj maminin parfem 😅 ale budem im to musiet coskoro povedat, lebo 13steho sme mali ist na lyzovacku a ja teda iste lyzova nebudem ...
Ked som bola prvy krat tehu, tak som lyzovala aj v stvrtom mesiaci ... ale po tom druhom si uz netrufam 😅

a to faxovanie veeeelmi dobre poznam 😝

zuzlienka
1. mar 2010

Luuciiik dobry tip, beriem ta za slovo... 😀 😀

A co inac babenky porabate.... 😉 ja stale cumim na you tube a idem kuken panelak, pracku vylozit a trou kuchynu upratat ahlavne sa vycikat, lebo to uz neudrzim taka som leniva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
1. mar 2010

kati ja som zumbu len obmedzila, som sa radila s majitelkou, ona robi cvicetia aj pre tehule, tak vraj tancovat mozem, len skakat nie, to by som ani nerobila a dnes som sa pytala aj sestricky v gpn a tiez ze kludne, a este som pisala aj jednej babe tu na koniku ona je cvicitelka zumby a este stale cvici a to je uz v 12tt vraj si telo povie co chce, ze uz len tancuje ine cviky si robia baby same, takze trosku na pohyb mi nezaskodi len sa budem ulievat 😀

viki ber si to k srdcu a hlavne stiahni manza 😀
a co porabam? nist, lehnim v posteli a kukam panelak a pisem si s vami 🙂 a cikat by aj mne sa patrilo ist 😀

kasami
1. mar 2010

Luci, Viki nieco na tom bude ... ale niekedy je nemysliet na to take tazke ...

Viki a my s Luckou pre vas tie fleky pri punci fakt vykocikujeme 😀

inak aj ja idem cumiet panelak ... inak uz lezim na gauci a relaxujem ... dnes som upratala cely dom ... keby som si robila test rano, tak nepohnem ani prstom 😀

zuzlienka
1. mar 2010

A zabudla som vam povedat, ze moj muz dnes oznamil, ze som strasne pribrala, co mu davam za pravdu, aj ja sa zle citim..ale teraz tak rozmyslam, ci fakt nieco nemam so stitkou alebo z hormonami...lebo cvicim a mam pocit ze toho tolko nezjem a fakt si davam pozor, ....a ze mam velke brusiskooooo 😖 😒 a teraz tu pri mne pokojne odfukuje 😵

lucul
1. mar 2010

kati ale vyhodu to ma, budeme musiet ist skor, cize tam nebude tolko ludi a punc bude cerstvy 😀 ale taky mnam detsky punc ako vo viedni tu asi nemaju 😒
inak dala by som si marschmelows 😝 kebyze poslem draheho do obchodu ze je to otazka zivota a smrti, zozere mi to? 😀

kasami
1. mar 2010

Viki ... to naozaj moze byt dovod ...

Luci ... super vies robit dlhodobe plany 😉

co sa tyka cukrikov, ja mam na toto skveleho muzicka ... ked si prosim cokodku tak po nu leti na pumpu, ked je uz vsetko zavrete 😀 takze aj ten tvoj by mohol letiet 😀

zuzlienka
1. mar 2010

Jaj marshalowwww ten mozem aj ja som mala dnes na neho chut, 😀 😀 ale nechcelo sa my ist do obchodu . No a skus na neho niaku fintuuu, typu zlatinko...no proste musis.. bez debaty ,bodka 😀 😀

lucul
1. mar 2010

no vytiahol 2tycinky milky way, vraj pre nas dvoch, tak som podakovala a spytala sa ho ci on nebude 😀 ale dobreeeeeee boli, vraj marshmelow mi prinesie zajtra, pche to budem mat chut na daco ine 😀

pocuj kasami, ma napadlo, kedy sme chceli spolu sediet na gauci s bruchami a chipsami? ved nam to mozno aj vyjde 😵 😵 😵