Cvičenia pre tehotné. Začať cvičiť sama s cvičiteľkou?

lolalola
15. jún 2008

Chcela by som vediet, ktore mamicky chodia na tehotenske cvicenia, kam, kolko platia, trvanie cvicenia a priblizny priebeh...;o))
Ja som minuly tyzden zacala chodit k mojej spoluziacke zo strednej(ona studuje fyzioterapiu) do zlatych klasov, plati sa 50sk, cvicenie trva hodinu(kazdy stvrtok) a bolo to velmi prijemne. Problem je v tom, ze baby, co k nej chodili na to s pribudajucimi stupnami zacinaju kaslat a mne je hlupe ju otravovat len kvoli tomu, aby som si zacvicila sama. Tych 50korun fakt nie je moc...;o(

katuska007
12. máj 2011

Zuveru,

o DVD v tehotenstve na Slovensku neviem ale asi by som Ti odporucala skor realne hodiny, nakolko su tam rozne specifika, ktore treba dodrziavat pri cviceni a velmi dolezite su aj rozne dychove cvicenia, ktore len tak nepochytis z dvdcka. ja osobne precvicujem tehotensku jogu v BA. zopar videi najdes na mojej facebookovej stranke: gravidjoga.
Ale ako hovorim, urcite by som ti odporucila vyskusat hodinu nazivo. Stretnes sa tam aj s inymi tehulkami, s ktorymi sa da dobre pokecat. 🙂

Inak, v ggklube uz neprecvicujem, je tam ina lektorka, ktorej kvalifikaciu nepoznam.

cigaretka5
19. jún 2011

@zuveru zora vydala dobre dvd pre tehotne

barbishkamiracle
15. máj 2012

Nakolko je babyboom a vela zienok je tehotnych rada obcerstvym tuto temu 🙂.
Uz niekolko rokov sa venujem precvicovaniu buducich mamiciek a mamiciek po porode, preto vam chcem odporucit moju stranku profesionala tu na MK, ak budete mat nejake otazky, budete chciet poradit, kludne mi napiste do IP, rada zodpoviem 🙂.
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/barbish...