Cvičenie pre tehuľky, BA Rača. Viete mi niečo poradiť?

maso
27. okt 2007

Ahojky, neviete mi niektora poradit cvicenie pre tehotne v Bratislave - Raci? Dakujem.

marija
30. okt 2007

Ahoj maso tiez som z Race ale nic take som tu nenasla ☹ tak chodim do Miraclu na Feriencikovej, lebo blizsie som nezohnala nic, ale az nieco objavis daj vediet aj mne 😀

pejchalova
9. dec 2007

V Ružinove je nové rehab.štúdio,kde je cvičenie pre tehotné aj doobeda aj poobede.

hnedovlaska
10. dec 2007

Ahojte,ja som našla na internete cvičenie pre tehotné cviceniepretehotne.freehostia

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hnedovlaska
23. jan 2008

Cvičenie v Ružinove pre tehotné doobeda aj poobede,bližšie informácie na http://cviceniepretehotne.freehostia.com/

anaba
29. sep 2008

Ahoj,
v Raci sa cvici tiez. Sama som tam sice este nebola, lebo som opat tehu len nedavno a este mi byvalo dost nevolno 😝 , ale chodila som tam na cvicenie matky s detmi Pilathes.
Tehotenske cvicenia vsak maju tiez. Pokial viem v utorok a stvrtok, niekedy okolo 15:00, alebo 16:00 alebo 17:00, teraz si presne nepamatam. Je to B-FIT na Plickovej ulici. Je to prva odbocka vlavo, ked ides hore po ulici Baronka nad Vinarskymi zavodmi. Je to taky vyssi, este neomietnuty rodinny dom. Cena za 1 cvicenie tusim 150 Sk a ked si kupis permanentku, tak to vychadza okolo 125 Sk.

Aha az teraz vidim, ze Nsoci ti uz na to poslala link. Tak tam bude asi vsetko potrebne.

Inak pre mami s detmi a buduce maminy je tu tiez dobra informacia, ze sa bude otvarat od 1.10. Klub Matiek (herna, prebalovaci pult, akcie, prednasky a tak) v Miestnom kulturnom centre v Raci nad Billou. Vstup bude zadarmo denne pred obedom aj po obede asi do 16:00. Tak sa tam Racanky mozno stretneme
Ahojte.

marija
10. dec 2009

Ahojte kocky, ako vidim tato tema nejako zapadla prachom....

Nenajdu sa tu tehulky z Race, ktore by chceli chodit cvicit???? 😕 nemam s kym 😀