Cvičenie pre tehuľky v Trnave

ivkakivka
1. sep 2012

Ahojte. Neviete, kde by som našla aerobic alebo nejaké takéto cvičenie pre tehotné v rámci Trnavy? Našla som dve miesta, ale všade to bolo do 16tej hodiny a ja som v práci až do 17:00 :( ďakujem za pomoooc 🙂

katkatt
1. sep 2012

@ivkakivka ahoj, asi myslis v Nukleone, tam byvalo v stredu o 16,30 a v Materskom centre na Okruznej. Skus sa opytat, mozno sa Vas najde viac a daju to aj neskor. O inych neviem.

ivkakivka
autor
2. sep 2012

@katkatt ahoj. som tam písala a mi odpísala teta, že nie som jediná, ktorá žiadala posunutie termínu a že sa na tom pracuje. tak dúfam, že to bude čoskoro 🙂

lyds
18. okt 2012

V TT byvaju aj brusne tance pre tehotne...viac info http://raksfarah.meu.zoznam.sk/kurzy-a-seminare/

kali010
27. okt 2012

pozri na www.mamavtrnave.estranky.sk, tam davame vela tipov.

zuzanask
11. sep 2013

Cvicenia pre tehotne v NUKLEONE (kusok od stanice, pri Maxe) pod vedenim Janky Stefanikovej zmenili termin: byvaju kazdy UTOROK o 16.30 do 18.00. Netreba sa dopredu nikomu hlasit, staci prist nacas, doniest si prezuvky a oblecenie na cvicenie. Cena celkom prijatelna 3,50€/1,5h cvicenia. Chodievam viac menej pravidelne od tretieho mesiaca, uz som v deviatom a planujem chodit az do porodu, kedze cvicenie mi pomaha.

thecheeky
16. nov 2013

@ivkakivka ahoj. no ako si dopadla? ja by som tiež rada chodila.

thecheeky
16. nov 2013

@ivkakivka aha, vidím, že táto diskusia je rok stará. škoda ☹

ivkakivka
autor
17. nov 2013

@thecheeky noo, ja už veru cvičím len so svojim drobčekom doma :D keď ho zdvíham a nosím a jaším sa s ním 🙂 ale inak som bola v tom nukleone - bolo to tam fajn, ale nemala som času chodiť tam - bolo to v takú blbú dobu. tak som chodila aspoň na predpôrodný kurz do materského centra. a tam sa aj cvičí.

slnieckob
19. jan 2014

Ahojte, ak chcete chodiť cvičiť tak odporúčam aquaprenatal v Klube Kvapka, cvičí sa pondelok na Slnečnej ulici o 19.30h je to super mne sa to veľmi páči, prihlasiť sa dá cez ich stránku www.klubkvapka.sk/plavaniepretehotne.

slnieckob
19. jan 2014

@thecheeky skús aquaprenatal na kopánke, Klub Kvapka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre