Cvičili ste jogu počas tehotenstva?

newyorkgirl
23. mar 2006

Ahojte maminky a buduce maminky, ale aj ostatni, chcela by som sa Vas opytat, ci ste v tehotenstve niekto cvicili jogu alebo hocico ine... ci ste cvicili pred tehotenstvom, pocas alebo po a tak. Co na to vas lekar? Mne moja lekarka cvicenie velmi odporuca, som sice v USA a tu je tych jog a tak vela, ale planujem ist domov, je tam tiez nieco take ako cvicenie pre tehulky? 😎

lentilusatko
23. mar 2006

jasnacka 😀 ja som teda este neni mamina a ani buduca, ale absolvovala som toto vsetko so sestrickou preed rokom, takze uz mam za sebou kurz pre maminy a tak 😀 ale bolo to fajn, vela veci sa tam covek dozvie, a su tam dobre rady a cviky. viem ze cvicila aj na fitke okrem ineho. a velmi jej to pomohlo, aj vdaka cviceniu maleho velmi rychlo vytlacila 😉

newyorkgirl
autor
24. mar 2006

Noo, tak som zvedava, co potom najdem, ked pridem domov, budem v takom 6-7mom mesiaci. Rada by som nejaku tu pripravu na porod 😉

lentilusatko
24. mar 2006

neboj isto nieco najdes, dobre by bolo keby ti napisali baby z Trencina, ja som z mt, a gratulujem k babatku 😉

lubik
31. mar 2006

cvičenie v TN:
- v nemocnici:
v pondelok o 14.00 (za kurz sa platí 300,-- SK)
predpôrodná príprava vo štvrtok o 14.00 (za kurz sa platí 400,-- SK, možnosť navštevovať aj s partnerom)
- CAM - Centrum aktívneho materstva (v budove materskej škôlky na Opatovskej)
v pondelok - brušné tance pre tehotné o 17.00 (za hodinu sa platí 70,-- SK)
predpôrodná príprava - v malých skupinkách, treba sa dopredu prihlásiť, viac info cam.no@stonline.sk
sú aj iné aktivity
- cvičenie pre tehotné - cez MC Srdiečko
v stredu o 17.00 v KS Dlhé Hony, pri OS Družba (za hodinu sa platí 70,-- SK) 😎

lubik
31. mar 2006

oprava - cvičenie pre tehotné v stredu v KS Dlhé Hony - za 1 hodinu sa platí 30,-- SK 😉

newyorkgirl
autor
31. mar 2006

jeej lubik, diky moc za info, taak sa do toho potom pustim, ked pridem v lete domov, to sa budem riadne potit zrejme 😉

lubik
1. apr 2006

nemusíš sa báť, tieto cvičenia nie sú moc o potení - je to skôr relax, trochu mi to pripomína pilates. Takže prajem veľa šťastia a chuti 😀 a možno sa tam niekde v lete aj stretneme. 😀

aktak
1. apr 2006

od kedy je treba chodit nekam cvicit? ci uz na fitloptu alebo predpodornu pripravu?

lubik
1. apr 2006

ja som začala cvičiť v 19 tt, ale začať sa dá aj skôr, zavisí to od toho, ako sa cítiš a či nie sú nejaké komplikácie.

adetka
29. jún 2006

dievcata...a o cviceni v Nitre viete?...som sice iba v 17. tyzdni... ale chcela by som uz pomalicky aj zacat...

adetka
8. júl 2006

Tehotne Nitranky! Vo stvrtok 26. jula je o 16.30 zapis na cvicenie pre tehotne v Arene na Piaristickej 2 (tel.c.: 037/654 23 42).

anndrea
10. júl 2006

Babulky neviete nahodou nieco o cviceni v Leviciach? Dakujem

expertka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbulka
11. júl 2006

ahojte, ja odporucam brusne tance pre tehotne, je to najprirodzenejsi pohyb pre zenu a vo vychodnych krajinach sa zeny doslova pretancovavaju k porodu 🙂 len teraz v lete je dost tazke najst nejaky kurz, ale da sa chodit na normalny, len treba cvicitelke povedat a ona vam povie co nemate robit 🙂

tonicka
11. júl 2006

Ahoje.Tiez som vela pocula o brusnych tancoch a rada by som na ne chodila, pripadne aj na nejake ine cvicenia. neviete niekto o niecom co funguje aj cez leto, som z Ba. najlepsie Dolne Hony,Pod.Biskupise,Ruzinov alebo cokolvek co je otvorene 😉 lekar mi totiz odporucil nepracovat ☹ a teda potrebujem mat nejaku aktivitu...Kontakt prosim cez internu postu 🙂.

andilek
11. júl 2006

Ahojky, já teprve miminko plánuji na příští rok, ale už teď se začínám po nějakém tom cvičení shánět. Vím že pro těhotné, jak pro ty před i po porodu je dobrý PILATES (je to takový druh jógy) - učí jak správně dýchyt a protahuje svaly a krášlí figuru. Spousta modelek jej cvičí - tak snad pak budu vypadat jako ony 😉

luckatn29.9
27. júl 2006

Tehulky ktore by ste maly zaujem mam doma original kazetu od Zory Czoborovej -cvicenie v obdoby tehotenstva a pocas sestonedelia .Chcem ju predat za 500sk 0911223059

katka75
28. aug 2006

Ahojte!
neviete kde sa da cvicit v Ba -petrzalke? V nemocnici na Antolskej alebo je tam nejake sukromne centrum kde cvicia tehulky?
Viem ,ze sa da cvicit v ZORA centre ale to sa mi zda dost drahe 159/hod.

renca3
28. aug 2006

Cvici sa aj na Zochovej 6/8. Tel. : 54433847

olianko
19. sep 2006

Viete na akej urovni je cvicenie na Zochovej?

ena
19. sep 2006

katka: na antolskej je to priamo v nem. treba sa prihlasit u pani Jezikovej, s ktorou sa cvici.. je to 6 cviceni, rez tyzdenne, rataj s takou rezervou 1-2 tyzdne, takze okolo takeho 31-32 tt by to bolo asi najlepsie.. a je to zadarmo. Tusim su nejake cvicenia aj rano o 8mej, ja som chodila o 13.00 ..

bibula
20. sep 2006

😖 ja som skusala cvicit,ale musela som to nechat,zacalo ma palit a tvrdnut mi brucho,takze teraz sa len tak prevalujem z boka na bok,nech si precvicim aspon krize.

ninocka
20. sep 2006

bibula
ja zatial v pohode cvicim prave,ze sa lepsie citim potom

anrosa
23. sep 2006

Ahojte!!!! lubik. Ja som s Tn tiež a tiež tehotná, takže sa v stredu určite v najbližšej dobe pridám. papapa

susy
23. sep 2006

Viete mi povedat,od ktoreho tyzdna sa moze zacat chodievat cvicit s tehulkami?

majka35
23. sep 2006

to susy: mne bolo povedané, že mám počkať s cvičením do konca 12.tt, dovtedy sa bábätko uhniezďuje, no a od toho 13.tt sa môže začať s cvičením.

renca3
24. sep 2006

Na Zochovu som chodila cvicit k Barborke, ktora je momentalne doma s babatkom. Neviem, kto ju zastupuje, ale cvicenie bolo najprv nieco svizne na kondicku, potom posilovanie svalstva okrem brucha a nakoniec lekcia predychavanie. Bolo to fakt super.

tonicka
24. sep 2006

Bibula, stalo sa ti to s tým tvrdnutím bruška len raz, alebo vždy keď si cvičila? Napr. mne stvrdlo bruško keď som vliezla do mora, potom som to radšej neskúšala(14tt)a teraz som bola min. týž.vo štvrtok plavať a bolo to v pohode 😉 Akurát malá ničomu nerozumela 😉 keď som vliezla do bazéna, tak sa ešte stále mrvila a keď som začala plávať tak ztuhla, spravili sa mi dvehrčky na brušku (asi hlavička a zadoček)a nepohla sa až kým som z bazéna nevyliezla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre