Používame cookies. Viac informácií tu. OK
magda15
28. mar 2019

ked bola moja dcerka mala a nevedela sama na bycikly, cyklosedak sme kupovali tu https://www.cyklospeciality.sk/sk-detske-sedacky/

sida456
28. mar 2019

@veronikasa a nechcete už vyskúšať nech sa naučí bicyklovat ? Moj bicykluje od 3,5 roka a známej syn od troch rokov.....

veronikasa
autor
28. mar 2019

@sida456 ide o dlhšie trasy cca 8km a viac.

maciatkolulu
28. mar 2019

@sida456 nerozomiem jednej veci, ked sa niekto pyta na sedak na bicykel, asi vie preco sa pyta a rada, ci by nechcel bicyklovat, lebo tvoja od 3,5 bicykluje je fakt od veci a smiesna.... Nas tiez bicykluje, ale fakt niekedy clovek chce zajst aj dalej a nepotrebuje sa prisposobovat dietatu, vacsie vylety, narocnejsie trasy atd. 😉

veronikasa
autor
28. mar 2019

@maciatkolulu ano ďakujem, ona sa u nás po dedine pobicykluje, ale keď chceme dlhší výlet tak ju potrebujem viesť. 🙂

wieruska1
28. mar 2019

V decathlone maju skus pozriet. Mozno 35€ stoji

katrinka8
28. mar 2019

@veronikasa - existuje taká týč, ktorou sa pripne detský bicykel za bicykel rodiča (že ťahá rodič, dieťa nie), skúsim pohľadať link. Keď dieťa nevládze, proste jeho bicykel pripojíš k sebe 🙂

katrinka8
28. mar 2019

https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_skSK8...

Keď ju nepotrebuješ, je zložená a pripevnená na dospeláckom bicykli.

katrinka8
28. mar 2019

@maciatkolulu - no veď ale dieťa treba motivovať. A také 4-5 - ročné dieťa mať za sebou na bicykli nie je sranda ani pre rodiča, rovnováha, stabilita s takou váhou je úplne iná ako malé dieťa..
Navyše keď zakladateľka píše, že po dedine sa bicykluje, tak jej by viac pomohla práve tá ťahacia tyč.

veronikasa
autor
28. mar 2019

@katrinka
@katrinka8 viem aj o tej tyči a zvažujem aj túto možnosť. Ďakujem

sida456
29. mar 2019

@veronikasa áno rozumiem, myslela som, že keď sa sama naučí tak potom kúpiť tyč, ktorú zapojíte za vás bike a ťaháte dieťa. My ju mame a je super..... ☺️

sida456
29. mar 2019

@maciatkolulu áno 😂 ale pre 5 ročne dieťa podľa mna je blbosť kupovať nejaký cyklosedak,,,a ešte k tomu keď vie sama bicyklovat 🤷‍♀️ Radšej by som zvolila tu tyč, ktorá sa zapojí za bike a ťaháš ty dieťa keď nevládze. Napr.do kopca a po rovine ho môžeš odpojiť a ide samé. Super vec, mame to 👏🏻☺️

veronikasa
autor
27. apr 2019

Tak som sa nakoniec rozhodla ten cyklosedak kúpiť a som spokojná max. Prvych 8 km úspešne zvladnutych.

sindas
20. jún 2019

Dobrý deň. Nepredáva niekto cyklosedak? Ďakujem

maciatkolulu
20. jún 2019

@sindas ja ano,aký potrebuješ? Mám do 20kg,malý mi v ňom odmietal sedieť,takže použitý iba v garáži😁,raz...

sindas
20. jún 2019

@maciatkolulu ďakujem ti ale ja práve zháňam niečo pre väčšie deti nad 20 kg. Len čo sa pripevniť na zadný nosič.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli