Dá sa kamarátiť len s jedným z dvojice?

arivle
14. júl 2008

Zienky, toto ma momentalne trapi - stalo sa vam, ze ste mali super kamosku (alebo kamarata) ktora(y) vam boli ako vlastna rodina, podnikali ste vela spolocnych akcii, a potom si kamaratka ci kamos nasli takeho partnera (partnerku) ze sa vase priatelstvo skoncilo?

Mame s muzom velmi dobreho kamarata, ale nasiel si (lepsie povedane - nasla si ho ona) priatelku, ktora je velmi zvlastna (predpokladame, ze je v nejakej sekte, ale nevieme to naisto, no ma dost zvlastne nazory). Je to uz 2 roky co su spolu. Priatelka nasho kamarata robi vsade intrigy, najprv ho cielene a zamerne rozhadala s jeho rodicmi a teraz sa pokusa aj s nami. Coskoro budu mat svadbu, a obavam sa, ze kamosa stratime navzdy ☹ Je mi to velmi luto, vychadzali sme spolu fantasticky.. Stalo sa vam nieco take? Je mozne takyto vztah este zachranit? Alebo mame na kamaratstvo zabudnut?

bubba
14. júl 2008

ako vies ze to robi zamerne?bohuzial asi ste uz o neho prisli,lebo ked je natolko rozhodnuti ze sa ide zenit,asi je s nou stastny 😉

titkovamiriam
14. júl 2008

ja som tak dosla aj o kamaratku aj o par kamaratov,zacali sa venovat viac svojim laskam/co je pochopitelne/a na strarych priatelov si uz malokedy spomenu ☹ .zazila som aj intrigi aj ziarliostnu scenu priatelovej priatelky,podotykam bezdovodnu 😠

arivle
autor
14. júl 2008

Presne tak, aj ona velmi ziarli, a pritom nema naco. Mame z nej od zaciatku dojem, akoby chcela kamosa uplne izolovat od jeho znamych. Najprv urobila zopar intrig priamo u jeho rodicov, a teraz prisiel rad na nas ☹ To, ze si ju ide vziat a je s nou stastny, to je v pohode, len mi je luto, ze ho stratime a on zostane uplne sam ☹

bubba
14. júl 2008

neboj sa nezostane sam....a ani vy.on si zalozi rodinu a najdu si spolocnych priatelov aj s novou zenou a vy si takisto najdete inych priatelov 😀 😀 vsetko bude tak ako ma byt,neboj sa 😉

titkovamiriam
14. júl 2008

niekedy sa to stava ze dalsia osoba v partii nieco pokazi,lenze je to skoda ,lebo si myslim ze vzdy je lepsie mat viacerych priatelov ako ani jedneho.Mne osobne po rozvode moji kamarati velmi pomohli,necitila som sa tak osamela a aj deti vyrastali pri nich.No ako isiel cas menili savztahy a znamosti a zo stareho jadra zostalo naozaj len zopar ludi.esteze su maili a mobily 😀 .Ja mam napr.este stale jednu super kamosku zo zakladnej a jednu zo strednej,ostatnych priatelov aj nepriatelov priniesol zivot 🙂

kisska
14. júl 2008

Da, mam skvelu kamaratku, ktora si bohuzial vzala chlapa, ktoreho ja velmi nemusim. Ale kedze je to asi vzajomne, nerobi to problem, sme k sebe slusni, ale ked mozeme tak ideme s Evickou mimo domu, alebo sme u nich, ked nie je doma... Najhorsie na tom je asi len to, ze sa po rokoch ukazuje, ze som mala asi pravdu ☹

titkovamiriam
14. júl 2008

Mam teda asi som mala ,lebo o nej uz tri roky nic poriadne neviem ,ktora vydajom hodila za seba vsetko co zazila volakedy a akych ludi spoznala.Zije len pre menzela a zabudla na vsetky kamartky ktore mala a pritom jej manzela sme poznali.Lenze tym ze si zalozili vlastnu rodinu/zatial bez deti/nas uz nepotrebuju. 😒 .

kisska taketo,,schovavanie ,,mam s kamaratom,jeho priatelka ex ziarlivka,no on ju ma rad-tak sa o nej radsej nebavime moj nazor pozna. 😠

kisska
14. júl 2008

miriam - no ja mam vyhodu, ze na mna jej muz neziarli 😀 😀 😀 a obcas povie, ze ide ku mne aj ked potrebuje len vypadnut z domu. To naozaj nehrozi, ze by chcel ist s nou 😉

Ja mam skor problem, ze ked sme sa s drahym odstahovali mimo BA, tak sa uz kamoskam, nechce chodit za nami (pokial nie je naozaj zurka na cely vikend) a my tam stale chodit nemozeme, hlavne teraz uz s malym. Aj ked vacsinou mozeme u nich prespat... no snad sa to rozbehne, ked bude maly vacsi...

emogeon
14. júl 2008

mozne je vsetko ale neznamena ked ma niekto iny alebo zvlatny nazor ze musi byt v nejakej sekte...

alika54
16. júl 2008

mala som kamaratku o ktorej som myslela ze je super a fakt sme spolu dobre vychadzali,,,po case jej odisiel manzel robit do zahranicia,zacalo to medzi nimi skripat a rozviedli sa. potom sa mi jednoducho prestala ozyvat ,telefonaty boli strohe a pod, nedavno som sa ale dozvedela ze dovod preco s nami nekomunikuje je ten ze sa bavime s jej teraz uz ex-manzelom,,,moc tomu nerozumiem aj ma to mrzelo no ked je takto spokojna prosim ☹ ,,,ale mam aj kamosky ktorych manzelov nemusim a je to v poho,,, 🙂 ,,,stretneme sa bez chlapov a je to fajn,,, 😀 ,,,

titkovamiriam
16. júl 2008

je smutne ked sa rozpadnu kamaratstva a hlavne tie dlhsie trvajuce. ☹ ja zas mam kamaratov kde ,,nemusim,,manzelky alebo priatelky,ale prisposobim sa a viem sa tvarit ze nic komunikujem o neutralnych temach 😒

mysti
16. júl 2008

ahojte, tak to mam ja asi viac stastia...mam jednu naozaj naj kamosku, ktora vyrastala na tom istom sidlisku ako moj manzel, takze sa poznaju od deti. my dve sme naj kamosky uz asi 15 rokov. A mam kamarata, ktoreho poznam uz od skolky. No a co osud nechcel? Ja som sa zoznamila s mojim teraz uz manzelom a moja naj kamoska s tymto mojim kamaratom. Oni sa brali pred dva a pol rokmi a my tento rok. oni uz maju spolu synceka. A osud sa s nami este raz zahral a dopadlo to tak, ze byvame v tom istom cinziaku tri vchody od seba. 😀 😀 😀 aj dnes sa k nim chystam na navstevu...

Ale zase na druhej strane som mala na strednej naj kamarata, ktory mi bol ako brat...potom odisiel na vojnu, stal sa profes. vojakom, ozenil sa a ostal byvat viac ako 200 km odtialto. Chvilu sme si volali a mailovali, az kym to nezistila jeho ziarliva manzelka, ktora mi napisala taky vyhrazny mail, ze strach...ja som mu pisala vela mailov, ale ona asi kazdy jeden vymaze, takze nemam sancu sa s nim spojit. Toto ma teda mrzi, pretoze mi bol ako brat... 😠

susik77
16. júl 2008

Mne sa toto stava casto. Mam par kamaratok, ktore maju partnerov, s ktorymi nevychadzam. Tak sa kamaratim len s nimi, nestretavam sa s ich partnermi. Aj ja som stratila dost kamaratok po svatbe, ale mam aj vela novych...to je proste kolobeh zivota 😉

inana11
12. jan 2022

Ajaj😃dobrá tema. Moja bývala naj kamoska má muza s ktorým sa nemusíme a sme názormi úplne mimo chápanie toho druhého takze kým sa oslava začína a temy sú povrchne,tak sa k sebe chováme slušne a ked sa rozbehne zabava a temy idu ťažšie a alkoholu pribúda tak si skaceme do vlasov🤷‍♀️Ja som kludas takze sa snažím vysvetlit pripadne už som ticho ked mi huka nad hlavou že po mne sliny kvapkaju ale teda viem ho vytočiť do vyvrtky a to ani nemusim sa bavit s ním ale ked pocuje moje názory proste strieľa zo stolicky🤷‍♀️😃a my o sebe vieme navzajom,tolerujeme sa,ked to ešte zvládame ale keďže sa názory začali rozchádzať aj mne s kamoskou tak už je to celé chladne a nijake🤷‍♀️Takze za mna krátkodobo😃😃😃