Ďakujeme gapa

janka1874
10. sep 2009

tak ako som už písala je tu jedna super žienka menom gapa 🙂 (teda nickom) ktorej veľa z nás ďakuje za vysvetlenie rôznych zákonov pre nás ako keby písaných v cudzom jazyku 😀 a aj iné užitočné rady ako postupovať pri vybavovaní papierovačiek okolo materskej, rodičovskej a iných užitočných rád do života
niekedy je ťažko napísať svoje poďakovanie do danej témy kedže je ich veľa tak tu bude jedna samostatná v ktorej môžme písať svoje poďakovania 🙂 😉

nadhera
10. sep 2009

sa pripajam 😀

zanebudka
10. sep 2009

ja tak isto

wladka
10. sep 2009

aj ja takisto..moc moc pomohla!! velka vdaka!

pemar
10. sep 2009

super zienka, ktora ochotne a fundovane poradi, dakujem ze sem chodis gapa 🙂

majcik
10. sep 2009

Ja sa takisto pripajam, dakujem za gapa za poradenie ... pomohla si velmi aj mne .... a neodchadzaj odtialto 😀

gapa
10. sep 2009

čo to tu čítam. Som skoro aj svoje heslo zabudla 😀 😀 😵 😵
nuž ale priznávam, že nemôžem tomu už venovať tolko času, lebo je to aj na úkor mojich detí 😔

dejna3
10. sep 2009

gapa, aj veeeľmi ďakujem 😵 😵 😵 😵 😵

vranka4
10. sep 2009

pripájam sa aj ja 🙂 ,pomohla aj mne cennými radami,je to supéér ženská 😕 -proste sa v pargfrafoch vyzná 😕 ...ďakujééém

miroslava72
11. sep 2009

aj ja sa pridavam...Dakujem..za cenne rady 🙂

anib
11. sep 2009

Ahojte, aj ja sa veľmi rada pripájam, veľmi pekne dakujem, za vsetky rady a prajem len to naj, aby deticky posluchali a robili len radost a aby to aj Tebe vychadzalo to najlepsie..., casto si pisala, ze aj ty riesis svoje veci a nie vzdy to vyslo ako malo. D a k u j e m 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gapa
11. sep 2009

dakujem 🙂

hanam
11. sep 2009

gapa aj ja dakujem...bola to rada storocia 😉 bez tvojho podrobneho vysvetlenia by som to nerealizovala...MALA BY SI SI TO SPOPLATNIT A ROBIT PREDNASKY 😉 😉 😉

roasha
11. sep 2009

vivat gapa! 😉 🙂

kakatka1
11. sep 2009

Jej aka mila stranka. Velka vdaka a prajem vela vela vela zdravia a stastia pre celu rodinku!

jacka
11. sep 2009

ja tiež dakujem...tááák veeelmi mi pomohla........ 😵

vdaka 😵 🙂

mima595
11. sep 2009

Aj ja sa pripájam a sklánam sa pred gapou, že stale dookola ochotne odpoveda nam vsetky na vsetky možne aj nemožne otazky, a to pri malych sibaloch..... 🙂 🙂

klobuk dolu a este raz vdaka ..... 🙂

kejtty
11. sep 2009

aj ja dakujem gapke 🙂

adrioska
11. sep 2009

aj ja veľmi pekne ďakujem...mnohokrát veľmi ochotne poradila... 🙂 😵

ginepra
11. sep 2009

ja tiež ĎAKUJEM, je to takmer už zázrak, keď niekto dokáže v dnešnej dobe nezištne pomôcť, poradiť - a to celkom neznámemu človeku... klobúk dole, gapa!!!!

nada.hope
11. sep 2009

DAkujem aj ja Gapa 😉 😵 😵 😵

mami.sk
12. sep 2009

pridam sa aj ja 😉 dakujem za nezaplatitelne rady 😅

mimi
17. sep 2009

ja tiez dakujem gape za rady a cas, ktory si ochotna obetovat !!!!! 🙂 🙂 🙂

desszi
17. sep 2009

pripajam sa k podakovaniu, som rada ze je tu tato neda sa nazvat tema, ale gapa si urcite zasluzi vdaku mnohych, ze nam tak ochotne a dobre radi 🙂 DAKUJEM GAPA.

petruci6
17. sep 2009

suhlasim s temou!!!gapa je proste super 🙂

zoska
17. sep 2009

pridávam sa do radu vdačných 🙂 Gapa patrí ti aj moje velké ďakujem 😉

snezka11
17. sep 2009

som rada že sa tu nájdu ľudia ktorí sú ochotní poradiť aj napriek tomu že majú vlastné starosti a takou je aj gapa takže ďakujem za rady a tvoju trpezlivosť.

laua
17. sep 2009

Ďakkujem Gape za reakcie. Oceňujem a vážim si ju, že si našla čas a tá jej trpezlivosť je nadmieru oceňujúca... dakujem ti

gapa
17. sep 2009

🙂 😅 😀 😵 😵

csikike
17. sep 2009

gapa, aj odo mna velka vdaka, si fakt super, vdaka tebe mam znova matersku... este raz dakujem za peniaze ku ktorym som vdaka tebe prisla 😵

gapa
17. sep 2009

🙂 tak vám želám hlavne zdravé a spokojné bábätká

velakrát by som bola zvedavá, ako niektoré prípady dopadnú. Hlavne také nejasné. Ale tým mamičkám aj píšem, nech sa ozvú a dajú spätnú info. Aj ked potom dajte vedieť aj so základnými údajmi, lebo veru si nepamätám skoro žiadne údaje. No a vdaka maminám, ktoré sa nedajú odstrašiť tetami na úradoch, pozrú si príslušné zákony (napr. aj na moju radu alebo radu iných tu na koníkovi) a vedia potom aj slušne argumentovať, na základe čoho "tety" nemajú pravdu. 😉 🙂