Darček k 30. narodeninám pre chlapa. Čo kúpiť?

penelope2066
17. apr 2009

idem na oslavu 30,bratrancovi.ale neviem co kupit,poradte.dakujem

danullinnka
17. apr 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tady prosíííím 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
17. apr 2009

inak zaujimava tema...moj muz ma tento rok tiez 30 a veru neviem co mu kupit....tak len pekne piste, nech mam inspiraciu.... 😅

etuska
17. apr 2009

cessy-suhlas 😀

bambusko
18. apr 2009

penelope, bratovi na 35 sme kupili cervene ferrari 😀 jasneze hrackarske 😉

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

mame doma bmw toho isteho vyrobcu a vsetci chlapi, co pridu na navstevu, sa len s tym hraju 😀 vraj je to super urobene, ako vytaca a zrychluje, su z toho nadseni ako mali chlapci

digysa
18. apr 2009

Ja poradim iba jedno- 30-ka je okruhle vyrocie...nie su to iba narodeniny,kde dostanes cokoladu, kyticu a flasu....
Ja si myslim, ze na vyrocia by ste mali darovat nieco, co mu zostane na pamiatku. Co by to malo byt, tak to by som zistovala podla jeho povahy a konickov.

Celkom pekny darcek je aj digitalny ram na fotografie (Digital Picture Frame). Nie som na SK, tak neviem, ci su na trhu, ani ake druhy...ale myslim, ze mi kamoska o nich hovorila, ze su tam. Podla mna je to velmi dobry darcek muza a celkovo pre kohokolve, koho velmi dobre nepoznate. Kazdy si rad pozrie fotky, alebo ma doma na policke jedno, dve fotografie....
Ale bolo by dobre zadat aj v akej cene sa chces pohybovat.

Toto je len na ukazu, ak by niekto nevedelo o com tocim:

http://www.digiframes.com/cat/713/?cid=3418&chi...

loginka
18. apr 2009

digi frame je fajn, ja som ho dostala od svojho minuly rok na vianoce, na sk trhu su samozrejme,
my sme si kupili na 30 navzajom hodinky - klasika, ale hodilo sa to a tesim sa z nich

parvitas
18. apr 2009

rada by som manzelovi dala vyhliadkovy let lietadlom (nieco podobne ako je na stranke uzisito.sk), aj ked on nema moc rad kolotoce, takze akrobacia, zoskoky padakom a podobne adrenalinove sporty neprichadzaju do uvahy. skoda len, ze je to drahe... keby som mala na to, darovala by som mu let stihackou! viem, ze zboznuje letecke simulatory... ale aj tu je moznost, ze by mu zo stihacky bolo zle 😅

vilki
18. apr 2009

ja som mojmu kupila drahsi holiaci strojcek ktory uz davnejsie spominal ze sa mu paci, no a samozrejme flasu jagermajstra....( to ma najradsej) 🙂

krembonzur
18. apr 2009

ja teda odbocim, kamaradce jsme na 30 zorganizovali pansky striptyz, vetsina lidi-i muj otec, byl tam tehda pritomen, pac se vsichni nejak zname, byl z toho uplne na prasky, ze to je jako trapas a pod...no a v zaveru byli vsichni nadseni - i muj otec - bylo to vkusne, profi, fakt dost dobre, myslim,ze nikdo necekal, ze to muze byt az takhle v pohode 😀 ale je fakt ten, ze jsem vedela, ze kamoska je normalni a ze ji to pobavi-ona je exhibicionistka, takze to vsechno dopadlo na 1 🙂

lenkanemeckova
18. apr 2009

Já k 30tinám dala manžovi "výlet" ... dostal vytištěné narozeninové menu v kterém byl rozpis na celý víkend... spaní v hotýlku, výlety po jeho oblíbených rozhlednách... k tomu nějaká ta sauna, masáž... a jiné aktivity... byl nadšený (já si to užila taky) a aby nezapoměl.. dostal digiklíčenku, do které si pak z toho výletu nahrál fotky 😀

aponchie
18. apr 2009

muj manzel basni o te kryptoterapii a pivnich laznich semnou takze poslechnu jeho prani ac se mi muze zdat jakkoliv divne a udelam mu radost a ne to co bych v podstate chtela jajak to mnohdy slysim 😎

zuzla2
18. apr 2009

moj manzel dostal na 30tku "skromny darcek" 😀 telku 😀

mami.sk
20. apr 2009

ja som manzelovi kupila listok na Formulu 1 do Madarska 🙂
on kvoli tej formule minule vstaval o pol piatej rano aby to videl v telke😀 😀 😀
30tku ma v juni ale ja sa uz neviem dockat ked uvidi co dostal
😉

nobody
20. apr 2009

mami.sk .... tak to bude v sedmým nebi 😉

etuska
20. apr 2009

Nobody 🙂 moj bol na rally v Irsku-ale to si zariadil sam 🙂 a 30-ku ma az v zime,tak musim vymysliet nieco originalne-ale ziadne stripterky prosiiiim 😀

lucaska
21. apr 2009

mami.sk , kraaasny darcek manzelik dostane,sikulka, si to vymyslela , uuuurcite bude cely stastny... 😉 😉

nobody
21. apr 2009

etuska .... já bych vlastně nic na narozky nechtěl 🙂

bibula
21. apr 2009

nobody-aspon nic kupovane,si chcel "Povedat" nie? 😀

gedren
21. apr 2009

Manzel tady radi vrtulnik na dalkovy ovladani 🙂

abetka
21. apr 2009

ja idem objednat MM vozik na stavbu, aby si vozil kvadry a neznicil sa mi pri stavbe 😉

nobody
21. apr 2009

bibula ... jo, nic kupovaný
tak já mám dárek každý den ... pěkný pocit přece
ale kdybys mně chtěla koupit třeba Lancer Evo sedmičku(stačíú, tak se zlobit nebudu

😀

hasleerka
22. apr 2009

tak môj je veľmi skromný, na narodky som mu kúpila flašku dobrej borovičky, košelu a opasok ... ešte by chcel niake botasky a je rád ... no a pripravila som mu pekný večer v spálni 😀 😀 😀

martao
22. apr 2009

my sme dávali kyticu s peniažkami. Super to naaranžovali. Za 2 týždne museli vyhádzať kontajner lebo si to nevšimli. Ale nakoniec ju našli.

mami.sk
22. apr 2009

lucaska, nobody 😉
ja som uz minuly rok rozmyslala co mu kupit aby to bolo fakt nevsedne 😉 a potom som kukla na nete a tie listky neboli az tak strasne drahe a tak som si povedala ze za tu radost v jeho ociach to stoji 😀 😀 😀
uz sa neviem dockat kedy mu to odovzdam 😉

pancake
22. apr 2009

no a moj ma narodky v piatok 30, a ja netusim co. kazi sa mu telefon, a chce navigacny system Garmin 765T.
tak uvidm co zajtra zozeniem. 😕 😕 😕

nobody
23. apr 2009

bibula .. kdybys chtěla, tak třeba Lotus taky není špatný 😀
http://leteckaposta.cz/335820817

suki
23. apr 2009

jsi nenáročnej 😀 😀 😝

nobody
23. apr 2009

bych se v tom vysekal, to já radši tříkolku

suki
23. apr 2009

tříkolka je náhodou taky nebezpečná...se trochu nakloníš a už jsi vysypanej... 😀 😝

nobody
23. apr 2009

tak já mám rád Lancery Evolutiony teda
http://cars.acemmedia.com/data/media/17/Mitsubi...

a terénní auta 😀

tak jako ke 30tinám klidně můžete