Darček k narodeniu a krstu. Máte kreatívny nápad?

catyka
17. jan 2008

Ahojte holky. Potrebujem poradiť od skusenejších. Bratrancovmu malickemu chlapcekovi ideme na krst, a zaroven ho vlastne prvy krat pozriet, ma 1 mesiac a chceli by sme nieco kupit,nejaku akoze drobnost, za cca 400-500 Sk, mozete poradit? Lebo uz vsetko maju,dokonca aj vacsie oblecenie, malicke rifle a tak, tak ak mate nejaky kreativny napad, sem s nim 🙂 Zlato kupovat nechceme, skor nejaku napaditu hracku alebo co, neviem. Diky 😉

lenka78
17. jan 2008

Neviem,didaktickych hraciek je milion.No ja ked bude druhe,tak urcite chcem tu bytovu hojdacku ,co sa montuje na zarubnu dvier.Mamicka vari a dieta sa bavi. 😉

andrea78
17. jan 2008

caty, ak trochu poznáš zariadenie domu, čo tak nejaké obrázky na stenu do deskej izby?bývajú krásne detské motívy?také niečo by mňa potešilo a za 500,- sa dá...

osobne nie som rada hračkám, tie radšej vyberám sama, lebo viem, čo využijeme a čo by iba stálo zbytočne na polici 😉

elise
17. jan 2008

mňa by potešila hrkálka, kúsadlo, puzdro na dudlík, podbradníček. a veľmi som ocenila spací vak teraz ked je väčší mu to dávam, mám istotu že sa neodkope 😉
a čo tak mu založiť životnú poistku s prvým vkladom napr. 1000,-Sk to môže založiť kto chce iba by si si musela zistiť rodné číslo maličkého (ale to nie je problém), rodné číslo sa dá do poistky zapísať aj neskôr ked sa s poisťováčkou dohodneš, že ho nahlási maminka malého 😉

magg
17. jan 2008

ja som dostala od kamosiek fotoalbum, mne by to nikdy nenapadlo kupit ale je krasny a je spraveny pre 1. rok babatka, pod miestom na fotku su riadky na text atd. je super 😉

lenkalienka4
17. jan 2008

aj ja suhlasím s magg s tým fotoalbumom, v obchodoch su krááásne motívy...

mojej malej sa velmi od narodenia páčia hovoriace plyšove hračky...

andrea78
17. jan 2008

musím k tým hrkálkam a kúsatkám, dostali sme kopu, no sú mi nanič, lebo sa s nimi čápe po čele a potom reve, veď to bolí 😀 😀 😀 , preto som písala, že hračky radšej vyberám sama

catyka
autor
17. jan 2008

Páči sa mi nápad s tým albumom, skúsim vysondovať, či už niečo také nedostali. A holky poradite mi nejake znacky hraciek, co mate overene, ze su kvalitne a hlavne nie su vyrobene v Cine? Idealne by bolo slovenskej alebo ceskej vyroby, ale to by som asi chcela moc, ci nie?

lenkalienka4
17. jan 2008

ja za seba odpoviem: Fiser Price- sú sice tieto hračky drahšie ale aj kvalitne, a hlavne je to ze to nieje čína 😉

madula
17. jan 2008

FP su tiez vyrobene v cine

lenkalienka4
17. jan 2008

ano??? tak sa ospravedlnujem, to som nevedela, ale sme s nimi spokojný..

magg
17. jan 2008

este mi napadlo pokial sa uz mamina neprihlasila sa tak ju nahlas do dm babybonus, na stranke dm drogerie je prihlaska, staci ju vypisat, je to zadarmo. Oni tym ziskaju zlavy v dm na niektore vyrobky a niektore veci aj zadarmo (pre babatko aj pre maminu).

maryloou77
17. jan 2008

no baby pekne ste to tu rozbehli...ja osobne tiez kupujem satocky ale vadsinou volim vadsie velkosti nie pre novonarodene, ale take okolo roka akedze ich nosim z mimo Sr tak mam sancu ze take nemaju 😀

etuska
17. jan 2008

My sme okrem iných drobností kúpili krsniatku postelne pradlo do postielky 🙂 a je krááááásne.Aj dcérke som kúpila také isté len v inej farbe a stálo cca 380,-Sk.Velmi pekne sú na www.hybler.sk a kvalitne-z vlstnej skusenosti.

catyka
autor
18. jan 2008

Skusime zajtra behnut do nejakych detskych obchodov, snad tam budu aj nejake hracky. Bojim sa kupit niekde normalne v hrackarstve, lebo to je vsetko Cina. Kebyze je uz vacsi a nebude to davat aspon do ust, ale take mesacne, to vsetko poslintava 😉 Tak chcem bezpecnu hracku.

roxy
18. jan 2008

k tej číne...takmer všetky značkové veci sú vyrobené v číne alebo nejakej podobnej krajine...ale na každej kvalitnej hračke by malo byt napísané pre aký vek súvhodné a že sú schválené...pre mna bol najväčší šok ked som objavila hrkálku a na nej nápis "vhodné pre deto od troch rokov" vtedy je jasné že to netreba kupovat. výrobcovia tam radsej napíšu 3+ pretože pre túto vekovú kategóriu nie sú také prísne pravidlá ako pre deti do troch rokov a tým pádom ich výroba a testy vyjdú ovela lacnejšie...

catyka
autor
18. jan 2008

Ved to, viem ze mozu byt aj kvalitne veci vyrobene v Cine, len uz som na tu Cinu trochu alergicka, lebo je to ozaj vsade,ine clovek pomaly ani nekupi. Ked som v jednom obchode objavila dozu na potraviny, plastovu ale vyrobenu na Slovensku, az som sa zacudovala 😉 a kupila

emjee
2. okt 2008

marorlinko • 1d • Dnes o 16:12
moja svagrina by mala o 2tyzdne uz rodit, budu mat dievcatko a ja neviem jaky darcek kupit, oblecenie som jej uz kupila plnu tazku pred 2mesiacami, to uz nepotrebuje, ma takmer vsetko, chcem jej kupit nieco co bude aj pouzivat a zaroven potesi pre babatko, poradte mi,lebo ja naozaj uz neviem a manzel tak isto ten sa spolieha namna ako na zenu.

kotenko • snž • Dnes o 16:14
ja by som doporucila deku, fusak, ved ide zima... alebo nejaku hrazdicku, alebo vajicko-autosedacku...

marorlinko • 1d • Dnes o 16:16
ten fusak znie celkom dobre, hrazdicku uz ma aj autosedacku, nespominala mi fusak, snad ho nema

deina • 1d • Dnes o 16:17
Tiez by som kupila nieco ako deku do kocika alebo napr nejaku peknu osusku, ta sa vzdy zide. Hraciek a oblecenia dostava kazde dieta vela.

babulik22 • 1d • Dnes o 16:30
ja som svagrinej malemu ked sa narodil kupila krásnu teplucku deku do kocika,kolotoc nad postielku a niake oblecenie.
a kamoska mojej malej ked sa narodila kupila vela oblecenia,chicco deku a choditko.to sme zacali pouzivat asi,tak pred mesiacom.

sirinka • 1d, 7tt • Dnes o 17:07
nas najviac potesili plienky....ostatneho sme mali dost a plienky sa vzdy zidu...ale aj oblecko, to tiez vzdy potesi

katyl • 37tt • Dnes o 17:14
ja som sa pytala kamosov, ze co mi kupia, ked sa babo narodi. Jeden mi povedal, ze GPS vysielac, aby ho manzel niekde vonku nezabudol, a ked zabudne, tak aby ho mohol lokalizovat...
Ale teraz vazne, asi najlepsie je opytat sa a nekupovat deky, akurat tych moze mat ta mamina dost. Mna osobne by potesil fusak, lebo ho nemam, pripadne hracia podlozka

gucz • 1d • Dnes o 19:54
ja myslím že super darček sú plienky, čo tu už bolo spomenuté. Ja som pri malej dostala plienočky+vlhčené utierky, osušku a macíka plyšového, dupky s košieľkou ale väčšie číslo, a tiež korunky na monitor dychu (to je tiež super vec, len je to trošku drahšie (3400,-)) a aj kolotoč nad postieľku.A dokonca sme dostali aj mantinel do postieľky - hniezdo. Tak neviem koľko peniažkov chceš investovať. Ale určite maminku poteší i maličkosť

vinka • 2d • Dnes o 20:08
Tak ja napíšem čo potešilo mna.Svokor malej kúpil chicco 3D baby park(2400sk).A švagor kúpil osušku s kapucnou.(tip do 500sk)A tu chicco hračku som pomaly vôbec nepoužila lebo mala sa v tom nechcela hrat a tá osuška je už pomaly zodretá z prania.Vynachválit som to nevedela.Kedže chodím aj plávat s malou tak som osušku plne využívala.Takže nie stále drahé darčeky sú super. Niekedy poteší aj maličkost ked je potrebná často.

zuka • 1d • Dnes o 21:58
Ja som kupila synovcovi podlozku do postielky na polohovanie babatka, aby spalo na boku. Rodicia boli velmi prekvapeni, ze nieco take existuje a velmi ich to potesilo No a este zavinovacku, ktoru velmi ocenili, lebo sa bali s malickym manipulovat...

mirka414
3. okt 2008

skus kupit nejaky ramik,kde sa daju spravit odtlacky nozky a rucicky.ja ako darcek kupujem pre malinke deti iba to a vzdy sa to ujalo ako super darcek a pamiatka... 😉 myslim,ze aj tu v reklame su nejake...

ena
3. okt 2008

magg: do babybonus treba kopiu rodneho listu, tak to si asi mamina radsej sama vybavi..

marorlinko
3. okt 2008

moja svagrina uz matakmer vsetko pre babo ktore sa coskoro narodi, oblecenie jej nekupujem, dala som je plno noveho oblecenia, deku mam aj do postielky vsetko aj mobil nad postielku zavinovacku v uk nekupim tuna sa nepouziva oni ziju v belgicku, tak su take hrube deky aj tu ma. ja uz neviem aj potreby ako su flase a pod uz ma aj podlozku na zem s macikmi ma prisla som teraz nato,ze spominala ,ze autosedacku ma,ale staru, tak jej kupim novu viem aky ma kocik ako my ale modry autosedacka je aj na cliknutie do kocika nie len do auta, tak snad sa nerozhodla,ze kupi novu.

veronikahel
13. jún 2009

poradite mi, prosím, čo kúpiť známym?? narodilo sa im druhé dieťa v rovnakom období ako majú prvé, takže vacsinu veci majú... nevieme, co mame vybrat, aby sme nedoniesli, co uz maju...

hasleerka
13. jún 2009

veronikahel, ja mám ten istý problém, zajtra idem na návštevu ... tak idem dať peniažky, nech si kúpia čo chcú, ale myslela som ešte dáku maličkosť , len nič ma nenapadá ☹

veronikahel
13. jún 2009

tak malickost, napr. cumlik, ten sa nededi 🙂 k tomu snurku, retiazku...
alebo hrncek na prve pitie. avent, alebo nejaky iny...

usenexa
26. nov 2010

veľmi pekné vecičky na oblečenie s disney motívom majú na jednom eshope , teraz majú aj súťaž tak to treba využiť. deťom sa budú vecičky s Disney postavičkami páčiť a vy nevyhodíte peniaze za nezmyselné hračky,s ktorými sa budú hrať mesiac a potom zapadnú prachom. http://www.mini-eshop.eu/

anita79
6. júl 2012

ahojte- ozvivujem temu. potrebujeme nejaky originalny darcek, nie velmi drahy pre chlapca ku krstu. Je to druhe dieta nrodene v rovnakom obdobi, tiez chlapec, takze uz vsetko maju. Na prvej navsteve sme uz boli ( priniesli sme oblecenie, krkalky, knihu... ) ...teraz hladam nieco originalnejsie ☹

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
9. dec 2013

@olma79 to bola otazka skor na @zuka

zuka
17. dec 2013

Ahojte, tie podlozky maju vo vsetkych obchodoch s vecami pre deticky. Existuju rozne - jednoduche, pripadne aj priamo napr. s medvedikom v ruzovom, ci bledomodrom obleceni 😉 Daj si do vyhladavaca polohovacia podlozka a uvidis...