Darček na krstiny pre neterky

kokosqa
9. jún 2018

Ahojte potrebovala by som poradiť nejaký darček na krstiny. Budem krstná dvom mojim neterkám jedna bude mať 5 mesiacov a druhá ma 8 rokov. Nemám ani tušenia čo sa také kupuje na krstiny. Ďakujem za nápady 🙂

bucko555
9. jún 2018

@kokosqa zlaté náušničky aspoň pre tu menšiu

hettinka
9. jún 2018

Zlate náušnice

adriannasvk
9. jún 2018

Skus sa opytat rodicov co by potrebovali pre deticky🙂 zlate nausnicky ta mensia mozno uz aj ma...niekedy to tak ficalo,ze na prijimanie,krst atd vzdy zlato sa detom.kupovalo....ja z toho zlata,ktore som ako dieta dostala nemam nic😂ked som bola mala nedali mi,aby som nestratila,teraz sa uz zase nosia ine privesky atd...a osobne zlte zlato ani nemusim a ani nenosim...takze ja by som sa poradila s rodicmi ci vedia o niecom co by urobila radost aspon tej starsej...mozno by chcela bicykel tak sa mozte zlozit nan atd....mensia by mozno chcela(resp.mama) nosic,alebo stolicku na krmenie😀🙈my sme napr kupovali stolicku na krmenie,ktoru si vypytali,ze by ju potrebovali,teraz pre druhe uz maju vsetko,takze sme sa dohodli na praktickom balicku😊

hettinka
9. jún 2018

@adriannasvk zo zlata si môžeš dat vyrobiť čo chceš. Aj ak nosis biele, zlatník ti to vezme na protihodnotu. Ja nosím zlato cely život, na iné kovy som alergická a lacná bižutéria je pre pubertiacky.

adriannasvk
9. jún 2018

@hettinka to je ale si myslim skoda,kupit nieco a vediet,ze si to da niekto prerobit,vymeni atd...ja tiez nenosim ani som nikdy nenosila bizuteriu,ako pubertacka max striebro,nic ine....zlato je urcite fajn,aj kvoli alergiam,len vravim o tom,ze tie deti z toho nic nemaju,a ty kupis retiazku za 200€ nikto ti ju uz za tu sumu spat neodkupi.....takze bud radsej nieco take z coho to dieta aj nieco mat bude,zlato moze dostat aj na 20,30-tku atd....kedy si vyberie co sa jej bude pacit....pripadne urobit tak ako moja svagrina,zalozila krsniatku vkladnu knizku/resp.ucet a tam jej spori a ked bude mat 18 tak ich dostane.resp pristup k uctu,a potom si moze kupit auto,prilozit na byt co len chce ako start do zivota....za mna zlato teda nie,na to sa pozrie v krabicke,povie jej dakujem a o tyzden aj zabudne....

hettinka
9. jún 2018

@adriannasvk no to ke zasa podľa mna moc, sporiť krstniatku na auto 😅 ale tak každý podľa možnosti.

adriannasvk
9. jún 2018

@hettinka jaaaaj boze🙈😀to som tak myslela,ze na nejaku jazdenku za 3-4 tisic napr bude mat nasetrene na ucte polovicu,zvysok sa dolozi😂je jasne,ze kazdy moze podla moznosti,ked 20€ mesacne tak 20,ked 50€ tak 50....to som dala len ako priklad🙈alebo na svadbu napr🙂 dufam,ze sme sa pochopili ako to myslim🙂 mojim detom napr takto setri moja mama,ze posiela 20€ mesacne na sporenie,maju to spolu,nemoze si viac dovolit ale chcela im setrit aby mali ked budu "velki" a urcite pride cas ked ich budu potrebovat🙂

kokosqa
autor
9. jún 2018

Ďakujem pekne za rady ale moja sestra nechce aby mali teraz náušnice proste ona chce aby sa sami rozhodli že chcú napríklad staršia už má prepichnute uši tak tej teoreticky nejaké náušnice hej ale tej 5 mesačnej netuším. Aj to vsetko čo ste menovali že veci na kŕmenie alebo šatku vsetko má. Ja som aj rozmýšľala že retiazku s menom alebo niečo take.

jeltica
10. jún 2018

Vacsinou sa kupuje nejaky sperk, malinkym detickam nausnicky sa zvyknu prve kupovat a potom mozno retiazka s krizikom 🙂

narros
25. jún 2018

Ja by som sa asi spýtal priamo rodičov.

bielavila
2. júl 2018

Skus sa opytat ci by ich nepotesilo nejake umelecke fotenie? Oboch dievcat samostatne pripadne aj spolu? Mne by potesil taky dar na krstiny, kedze na fotkach dost bazirujem a je to pre mna a meskor aj pre deti pamiatka na cely zivot a take kvalitne fotenie je aj cenovo porovnstelne so zlatou retiazkou ak nie este aj drahsie

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz