Darček pre chlapca ku krstu

sandil
27. okt 2014

Ahojte baby. Prosím o radu. Aký darček by bol vhodý na krstiny pre chlapca od krstných rodičov?

jankavt1
27. okt 2014

Odporucam: plienkovy kos a zlatu retiazku

povuma
27. okt 2014

@jankavt1 zalezi aj od veku dietata, my sme krstili syna, ked mal 10 rokov, tam by uz plienkovy kos bol zbytocny 🙂 😀 dostal gitaru 🙂

0silvia0
27. okt 2014

@povuma 😀 😀 😀 smejem sa na predstave plienkového koša pre 10-ročného. Ale to je veľmi zaujímavý vek na krst, ako syn dospel k tomuto rozhodnutiu? Alebo ste ho k tomu priviedli vy, rodičia?

povuma
27. okt 2014

@0silvia0 chceli sme az vtedy, ked uz z toho bude mat rozum, viedla ho k tomu skor svokra, muz, ja som ateista...vlastne sa krstil az pred PSP... 🙂

sandil
autor
27. okt 2014

V čase krstín bude mať 3 mesiace a plienkovú tortu dostal pri narodení tak už sa nechceme opakovať. Rozmýšľali sme aj nad obrazom, kde bude jeho aktuálny portrét nakreslený ceruzkou.

povuma
27. okt 2014

@sandil to je super napad! Zvycajne sa dava zlato, peniaze, ja by som aj poukazku do hrackarstva mozno dala, prip.poukazku na knizky 🙂

zdena12345
27. okt 2014

my sme krstili synceka vcera- 3 mesacneho. od krstnych dostal album na fotky, peniaze a rodicia flasku.. mne osobne pride retiazka zbytocna. manzel ju dostal ako dieta a pravdepodobne v zivote ju nemal na krku...

zdena12345
27. okt 2014

a este aby to nevyznelo... dostali sme od nic nejake oblecenie, plienky, hracky hned po porode, ked sa este nevedelo ci budeme krstit...

sandil
autor
27. okt 2014

Mne sa tiež nepozdáva zlato pre malé dieťa, ďakujem za radu

janickacrazy
27. okt 2014

@sandil Moj syn dostal zlatý prívesok, písmenko D ako David, samozrejme začal ho nosit až v neskoršom veku, ale je velmi pekný a može si to dat na hocijakú retiazku, čiže zdá sa mi to lepšie ako retiazka. V našej rodine je zvykom, že dievčatko dostane zlaté náušnice a chlapec prívesok, no ale každá rodina má svoje tradície.