Darček pre partnera. Máte nejaké tipy?

lulu25
12. júl 2007

ahojte, prosim napiste mi nejake typy na darcek pre partnera..bude mat 40 a ja som zufala! clovek, ktorý ma takmer vsetko a vyberat mu darcek no hroza! Je predajcom aut a to je jeho najvacsi konicek...investovat by som chcela do takych 5 tis. dakujem vsetkym

veronika13
12. júl 2007

kúp mu nejaký model auta, nie hračkarský, ale také čo majú aj zberatelia, alebo zaplať víkendový pobyt niekde, kde budete sami a tam mu spav parádny program 🙂

dankaa
12. júl 2007

lulu myslim si že originalnym darcekom je aj Fotokniha.tu si možes stiahnut softwer a vytvorit si vlastnu fotoknihu a objednat si:

http://asp03.photoprintit.de/microsite/6009/fot...

dankaa
12. júl 2007
dankaa
12. júl 2007

pockaj,je to o.k staci kliknut 😉

dankaa
12. júl 2007

inac co sa týka cien nejakých 26 stran je cca 900 skk.Ja prave jednu vytvaram pre manžela-budeme mat v auguste 2 "výrocie" svadby a to mam už 36 stran!

lulu25
autor
12. júl 2007

kocky dakujem navrtali ste mi chrobaka dohlavy 😉 😎

julkaxxx
12. júl 2007

Chapem Ta, lulu, ja mam ten isty "problem" ked rozmyslem nad muzovym darcekom, lebo oblecenie, kozmetiku, vsetko ma a hlavne by to nebolo prenho ziadne prekvapko. Podla mna je super taky predlzeny vikend v Trencianskych Tepliciach v kupeloch, alebo sa to teraz nazyva wellness 🙂 A sa to aj zmesti do Tvojej sumy co pises

lulu25
autor
12. júl 2007

bubaczik 😀 😀 😀

matar
12. júl 2007

my sme sa s mojim mužom dohodli tak, že si na narodky nebudeme dávať žiadne darčeky (po 12 rokoch človek ťažko vymyslí niečo origoš), ale ten, ktorý práve nemá sviatok, vybaví víkendový pobyt niekde v kúpeloch alebo tak a ten druhý si už len zbalí veci a obaja vypadneme 😀 a ako sa budete (navzájom) obdarovávať tam, je už len na vás 😀 😎 😅
už záleží len od starých rodičov, či vám budú ochotní na víkend zobrať deti (ak máte) 😉

hanka274
13. júl 2007

jej fajn tema, urcite budem neskor potrebovat aj ja, tak piste piste....

sindus
16. júl 2007

dankaa - to ty si vytvoris tu fotoknihu a oni ti ju vytlacia a poslu?

dankaa
16. júl 2007

sindus presne tak by to malo byt 😉

dankaa
16. júl 2007

este jeden skvewlý tip :http://www.darcekprekvapenie.sk/main.php?act=uvod

dankaa
16. júl 2007

je to darcek vo forme poukazky a je tam viac oblasti-velmi zaujimave a dost drahe 😅

zuz11
19. mar 2008

zuzana2706 • Dnes o 19:44
baby poradte, manzel bude mat 32 rokov a nemam ani potuchy co mu kupit alebo ho prekvapit, ma uz asi vsetko, dik za tipy

egyptanka • Dnes o 19:51
zuzanka a co tak ho zobrat do nejakeho wellnes centra, zaplatit mu masaz,potom pozvat na veceru, urobi to dobre aj tebe 😀
pripadne ak uz ma vsetko tak obalkovy system to isti 🙂

maruschka • 2d • Dnes o 19:53
a čo takto encyklopédia?Ja mám už jednu vyhliadnutú. Ja som teraz k meninám dostala od manžela obrovitánske vrece na sedenie,ležanie-kúpil ho v ASKU a je fantastické..Dá sa použiť na sto spôsobov sedenia,ležania a je to total relax 😎 Len je smola,že mne sa málo kedy ujde na ňom sedieť 😀 😀 Alebo niečo, čo ho zaujíma-z oblasti jeho koníčkov

zuz11
10. apr 2008
bihan
24. júl 2008

Vyhliadkový let balónom 😀 Ešte som neabsolvovala, ale chystám sa ho dať drahému na 35-ku.

horallka
24. júl 2008

daruj mu sex každý deň 🙂

sisidl
24. júl 2008

horallka 😀

tutifruti
24. júl 2008

Ja som tomu môjmu zaplatila tandemový zoskok... 🙂 Dúfam, že ho v zdravý prežije (skáče 9.8.)

audreyd
24. júl 2008

zoskok z lieetadla, let balónom, bungee jumping, rafting, kaňoning 😀 😀 😀 alebo ešte taký golfový výcvik, ale ten je trošku drahší 😉 alebo novú lyžiarsku výstroj. kolieskové korčule 🙂 alebo pernamentku do wellness, na masáže, do sauny...

trillianka
18. nov 2011

No uz to asi bolo ale aj tak aspon typ pre ostatne.... 🙂 U nas zafungovalo nieco "seriozne" ;) http://www.ejarmok.sk/apacka-maltezky-kriz-p-38...

lenkkaa1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkkaa1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz