Darček pre seba. Čo by ste si kúpili?

klarikaba
7. dec 2008

ahojte,
chcela by som sa vas opytat,keby bola moznost ze by ste ziskali peniazky,
napr.z prispevku po porode,a chceli by ste sa potesit,co by ste si kupili? 😉

petka_s
7. dec 2008

ja si pravdepodobne budem susicku 🙂

mima1
7. dec 2008

ja neviem. pokial by som po nicom takom netuzila tak nic. asi by som to odlozila niekam na knizku alebo tak a keby bolo nieco tak by som kupila.

klarikaba
autor
7. dec 2008

a celkovo by si sa nicim nechcela potesit?ja neviemkupit si nejake hodinky,nejaku kozmetiku,a tak?

cherries
7. dec 2008

ahoj kup si nieco na pamiatku prsten , nausnicky alebo tak podobne ja som si este nestihla nic kupit ale chystam sa nausnicky 😉

mima1
7. dec 2008

no co ja viem. kozmetiku kupujem kazdy mesiac. hodinky nenosim. chcela som notebook ale ten uz mam. ale asi by som to pouzila na daku vec co by mi v domacnosti chybalo. napr. umyvacka alebo nieco take. ale ak by mi naozaj nic nebolo take treba odlozila by som pre babo

mirka414
7. dec 2008

ja som sa potesila darcekom od manzela k 3otke nadherny kozustek,jemnucky ale nie prehnane drahy.

mirka414
7. dec 2008

este by som chcela zlaty prstienok s jemnym ockom vlozenym do stredu,taky sa mi uz paci hrozne dlho,manzelik mi ho slubil pod stromcek,ale radsej nech kupi dcerke domcek do zahradky,ja nemusim mat vsetko...

mima1
7. dec 2008

napadlo ma ist do kozmetickeho studia a trosku sa skraslit. maska a tak. a potom ako pisu baby dak prstienok. aj ked to by ti mohol kupit muz zato ze si porodila babo ako odmenu 😉

marse
7. dec 2008

Ja som maniak na oblecko takze hura na nakupy 😀

audreyd
7. dec 2008

ja som si kúpila parfém a teším sa na sušičku prádla 🙂

certica
7. dec 2008

no, tak ja chcem nove ramy na okuliare, teda vlastne komplet brilky a vybielit zuby 😀

audreyd
7. dec 2008

certi, ja som si dopriala rámy, keď mi drahý staré rozsadol! skoro ho šľak trafil, že aké sú drahé 😝 😀 no čo, mal dávať pozor 😎 a plus moje špeci sklá 😖

certica
7. dec 2008

audrey, a nenaraficila si mu schvalne tie ramy pod zadok? 😀

audreyd
7. dec 2008

certi, to ma nenapadlo, ale dobrééé 😎 zrealizujem nabudúce 😀

cikyta
7. dec 2008

No ja by som si dopriala nové zuby 😀 Mne iné už ku šťastiu ani netreba.Len sa riadne najesť a schuti smiať! 😀

jaduska
7. dec 2008

ja by som si kúpila poriadny kvalitný foťák a notebook, ale to by som potrebovala dvojnásobné pôrodné 😀 😀 😀

slaviq81
7. dec 2008

Ja rozmyslam uz dobrych 5 minut a vobec ma nic nenapada. 😝

mirka414
7. dec 2008

slaviq81mna za 5minut napadne dobre vela veci 😀 😀 zacala by som autom a pokracovala dovolenkou a este ten prstienok... 😀 😀 😀 ale nie hlavne je zdravie a stastie.

bihan
7. dec 2008

Ja na šperky nie som, to by mi veľmi radosť neurobilo a domáce spotrebiče sú domáce spotrebiče, nie darčeky 😀 takže asi spodné prádlo.. dobre padnúce, pohodlné, sexi spodné prádlo mi napadlo ako prvé (aj keď ako darček po pôrode sa to veľmi nehodí 😝) alebo foťák, Live Box, kompletku masáž tela a tváre, servis v dobrom drahom kaderníctve s kopou užitočných rád... mne by urobili radosť také adrenalínové darčeky ako zoskok padákom, rogalo a pod.

verulka
7. dec 2008

mne sa podarilo zarobit nejake korunky, ktore mi manzelPRIKAZAL investovat do seba..takze zajtra si idem 1x pokecat s mojim snad buducim osobnym trenerom a idem si dat dokopy postavu 😀 taaak sa tesim..ja inak nie som ani na sperky, ani na handry alebo tak...ja by som sla na nejaku dobru zurku 😅 ( ale tera este nemozem 😀 )

3558
7. dec 2008

ja som tiez uz dozurovala, ale nic specialne pod stromcek. nadelila som si rifle, lebo som neschudla po porode kolko som chcela,make up Vichy, a este si kupim nejaku mascaru. a to je vsetko.
ja darceky nejako nemusim. co potrebujem si kupim, a potom hovorim ze mi to kupil drahy. lepsie ako by mi mal kupit nohavicky o dve cisla vacsie, alebo puder o 8 stupnov tmavsi ako pred 7mimi rokmi. odvtedy si kupujem darceky sama a hotovo. 😅

mamicka1313
10. apr 2019

pre mňa bol najväčším snom mať šperk z vlastného materského mlieka. Ten sen bol taký obrovský, že som strávila veeeľa času skušaním, testovaním a vyrábaním až sa mi to poradilo 🙂 Môžem nejaký vyrobíť aj pre Vás. V albume mám viac fotiek, na fb pod "Mlieko nad zlatom" je toho úúúplne najviac 🙂 Budem sa tešiť, ak mi napíšete správu 🙂