Darčeky pre deti keď idete na návštevu

niki285
25. feb 2009

Mam sa stretnut s kamaratkou a jej dcerou. Je rovnako stara ako nasa. Chcela by som sa opytat ci nosite nieco detom ked idete na navstevu. (pozvali nas) A co take? keby bola vacsia tak jej kupim kinderko ale este su male na cokoladu. Co by ste mi poradili zobrat? len nejaku drobnost. dakujem

markiza
25. feb 2009

nam kamoska priniesla ovocie, ovocnu vyzivu... nieco co moze mala zbastit... alebo hracku, hoci to uz je asi drahsie.

alon111
25. feb 2009

pokial je uz trosku starsia prines jej tie dlhe piskoty alebo tak ako pise markiza vyzivu alebo nejaku hrkalku 😉

elenita
25. feb 2009

presne tak, ako radia baby, alebo ak je v tom veku, predpokladam, ze jej idu zubky a vsetko si rada strka do pusy, tak nejake hryzatko 😉

adriana84
25. feb 2009

ja by som priniesla tiez nieco na papkanie,piskotky,ovocie,vyzivku...co sa tyka hraciek asi nie...ak ano,tak len nejaku malicku 😉

stvura
25. feb 2009

Urcite by som teda kinderko nenosila ani keby som sla k vacsim detom....co chodim na navstevy beriem pravidelne rovestnikom detsku vyzivu, uz som kupila i hryzatka a tie kukuricne chrumky, tie maju deticky velmi radi.

elenita
25. feb 2009

a co sa tyka piskot, neviem, ako Vy, ale ja mojim detom take obycajne piskoty nedavam, predsa len, su tam cele vajcia......takze by bolo treba specialne pre najmensie deti a to vyjde viac ako take hryzatko......

adriana84
25. feb 2009

elenita-to mas pravdu,nevsimla som si ,ze to babo ma len 8 mesiacov..tak to by som kupila keksiky,tie co sa davaju od 6.m.

certica
25. feb 2009

nejaku knizku - leporelo...

najjanka
25. feb 2009

malu lopticku - moj maly sa ide unahanat po celom dome 🙂

cessy
25. feb 2009

ja by som zobrala neake pekne detske body, alebo čiapočku, kupila by som vacsie, aby to nahodou nebolo male....s piskotami by som asi urcite na navstevu nesla, este k tomu ked by som bola pozvana 😉

3558
25. feb 2009

nejake kocky pre deti. moj maly ich miluje. plieska s nimi po zemi, uplne vsade. a ked mu ich postavim na seba, tak ma vezu a musi sa k nej doplazit a zhodi ju. to u nas ide uz dva tyzdne. a za tri dni sa takto naucil behat po styroch. 😀

helena001
26. feb 2009

Urcitie nie cokoladu alebo sladkosti. Ucit deti na sladkosti ako odmenu alebo darcek je nezodpovedne od rodicov. Radsej malu hracku alebo knizku.

ninazoja
26. feb 2009

Urcite neaku malu hracku. To je 100x lepsie ako maskrty 😉

martao
26. feb 2009

Záleží na veku. Stačí nejaká hračka. Maximálne do 5 euro. Naši chalani tiež mali radi kocky alebo poháriky, ktoré sa vkladajú do seba, hračky na kúpanie, do piesku. Jednoducho len vec pre ňu. Jedlo sa asi nehodí. Ešte to nechápe, ani oblečeni ju možno nepoteší.

avanti
11. máj 2010

Knizkou sa nikdy nic nepokazi🙂)) a este k tym "potravinovym" darcekom - radsej nieco z bioobchodu (kukuricne chrumky, cestoviny v tvaroch nejakej rozpravkovej postavicky, celozrnne keksiky), ako cokoladky a kinderka.

tigri
11. máj 2010

ovocne vyzivy uz deticky v tom veku velmi nepapaju...priniesla by som nejaku omalovavanku alebo slane grahamove alebo celozrnne tycinky 😉

tigri
11. máj 2010

inac tato tema patri do batoliat, babatka su deticky do roka 😉