Darujem oblečenie pre dievča vo veku 1 - 3 roky

diorissima
27. jún 2015

Ahojte kocky ktora potrebuje oblecko pre dievcatko nech sa ozve

marcela2015
27. jún 2015

@diorissima ahoj,mam zaujem,da sa poslat postou?

misulatko
28. sep 2017

Ahojte, hľadám mamičku, ktorá by si od nás brala vecičky po našej dcérke, najlepšie takú ktorá má tiež dievčatko narodené približne o rok po nás , január-február 2017 aby tie vecičky približne sedeli. Sú to veci ktoré nie sú veľmi zničené niektoré skoro nenosené iné úplne nové. Tie čo už sú obnosené neponúkam. Ale tieto čo sú veľmi pekné chcem darovať nejakej maminke čo nie je fajnová že jej dieťa má nielen nové veci. Za vecičky nič nepýtam, ale ak maminka dá dáku drobnosť neurazím sa. Ozvite sa mi prosím do pošty, len z Malaciek a okolia. Veci darujem len serióznej maminke. 😉

marcela2015
28. sep 2017

Dobrý deň,neviem o čo sa jedná.?!Ja mám dcérku januárovú no rok2014...

misulatko
29. sep 2017

@marcela2015
@marcela2015
prepáčte hľadám niekoho kto má dcérku narodenú v 2017, prečítajte si pozorne ešte raz môj príspevok. pekný deň

luchajda
29. sep 2017

Dobry den, poznam jednu mamicku so 4mesacnou dcerkou, ktora by bola vdacna za pomoc 🙂 pokial viem, nie je na MK. Ak by ste boli ochotna darovat tejto mamicke, sprostredkujem kontakty 🙂 dakujem za maminku

misulatko
29. sep 2017

Dobrý deň. A je tá maminka z Malaciek alebo okolia?

luchajda
29. sep 2017

Zo Stupavy

misulatko
28. okt 2017

Ahojte, hľadám mamičku, ktorá by si od nás brala vecičky po našej dcérke, najlepšie takú ktorá má tiež dievčatko narodené približne o rok po nás , január-február 2017 aby tie vecičky približne sedeli. Sú to veci ktoré nie sú veľmi zničené niektoré skoro nenosené iné úplne nové. Tie čo už sú obnosené neponúkam. Ale tieto čo sú pekné chcem darovať nejakej maminke čo nie je fajnová že jej dieťa má nielen nové veci. Za vecičky nič nepýtam, ale ak maminka dá dáku drobnosť neurazím sa. Ozvite sa mi prosím do pošty. Veci darujem len serióznej maminke. 😉