Dávali ste sa v tehotenstve fotiť na pamiatku?

magda29
17. jún 2009

Este jedna tema ste tu take co ste sa davali fotit aby ste mali na pamiatku fotecky z tehotenstva ako spomienku ked ste mali brusenko. Myslim fotenie v ateliery. Dik.

kobolova
17. jún 2009

ja nie, ale fotila som sa sama doma... aby som mala aspon nejaku pamiatku... 😀

magda29
autor
17. jún 2009

Ahoj tak ty mas uz tiez to zachvilku. 🙂

kim_rossi_stuard
17. jún 2009

A ako si to zvladla sama?

gabulka26
18. jún 2009

ahojte.ja by som tiez rada vedela,kolko to stoji..videla som taku internetovu stranku,kde su pekne fotky aj v tehu,aj potom s babom a samozrejme aj s tatkom 🙂 a boli to fakt pekne fotecky,len neviem,kolko to stoji....

kobolova
18. jún 2009

sama = na samospust 😀

magda29
autor
18. jún 2009

Ahojte my sa s priatelom chystame zajtra pokial teda ak to este stihneme lebo uz mam taky vytok hnedkasty. Lebo vcera po vysetreni sa mi spustila krv a dnes toto tak dufam ze to este stihneme. Ideme do foto atelieru a za to zaplatime 300sk teda 10eur a spravia 50 zaberov a daju to na cd. Potom uz zalezi len na tebe ci si das spravit fotky.

gabulka26
18. jún 2009

magdi a v akom meste vas budu fotit?drzim palce,nech to malicke este vydrzi!!

mi.mimi2
19. jún 2009

ahojte no mi sme sa dali fotiť keď som bola v 36 tt..fotky sú krásne jeden záber stál 100sk...fotila nás v nr..milá zlatá pani....pofotila a mi sme si pak vybrali tie najkrajšie...čiže všetky 😉 a vôbec nelutujem pretože som neni od pôrodu ďaleko a už ani neviem aké to bolo mať bruško... 😉 😉

gabulka26
19. jún 2009

no ja som sa pytala v jednej agenture a tam mi povedali,ze tehotenske fotenie stoji 3 000 sk..to sa mi vsak zda dost vela,aj ked je to Bratislava.no este sa popytam,lebo aj ja sceeeeeeeem fotecky!!! 😠 😠 😠

magda29
autor
19. jún 2009

Ahoj Gabulka. Ja som z Trencina. A som nato zvedava ako to dopadne.

gabulka26
19. jún 2009

ahoj Magdi,tak male sa este nepyta von? 😀 hod potom fotecky do albumu,som straaasne zvedava.a za tu cenu by sa mozno aj oplatilo cestovat do trencina...drzim palce,nech to dobre dopadne!

magda29
autor
19. jún 2009

Ahoj Gabi. Este nepyta lebo som jej dohovarala nech este ostane tam 🙂 a do albumu by som fotky potom rada hodila ale neviem ci to budem vediet preto nemam tu ani foto nejak to neovladam. Ak vies ako na to tak mi napis skusila by som to.

tru
27. sep 2011

krasne fotky buducich mamiciek www.evafoto.net za super ceny, s licenim 🙂

lenkica
28. máj 2014

Baby, tie ktore ste z okolia Michaloviec, odporucam fotografku. Nam fotila svadobny obrad a svadobnu hostinu. Velmi zlata fotografka a cenovo veeelmi dostupna.
http://martina-kralikova.webnode.sk/
Kedze zena cez matersku a rodicovsku nema ktovie aky prijem a chcete na pamiatku fotky tak skuste tam zavolat. 😎

ziza55
29. jan 2015

baby a nejaka dobra tehu fotografka senec a okolie?

mizu89
12. jún 2020

Ahojte viem že veľa mamičiek sa dávalo fotiť na pamiatku ale ja by som chcela ak máte ešte nejakú fotku na ktorej ste ako vám prebiehalo tehotenstvo.
Mam na myslí koláž zo 4 fotkami štvorec.na prvej foto je s pozitívnym testom na druhej s fotkou z usg na tretej práveže neviem či len s bruškom a na štvrtej už z bábätkom.neviem to nikde nájsť v Googli.dakujem