Dávate do čižmičky aj pančušky aj ponožky?

inhotep
13. nov 2009

Ahojte,do čižmičky/nie snehule/ pre detičky/ktoré už kočík nepotrebuju/davate aj pančušky,aj ponožky?

marianka79
13. nov 2009

ked sú teplé snehule myslím si že stačia pančušky 😉

renka9
13. nov 2009

myslim, ze este nieje taka zima, aby bolo treba aj ponozky...je bez ponoziek

helenkasabinka
13. nov 2009

zalezi od toho ako je vonku zima,ja som zvykla minulu zimu malej davat aj pancusky a aj ponozky ale to este nechodila vtedy a aj tuto zimu tak budem robit ked uz bude sneh 😉

marianka79
13. nov 2009

jááj nie snehule nevšimla som si 😀 ale i tak si myslím že stačí tá pančuška ale podla počasia posúd sama

inhotep
autor
13. nov 2009

napr.dnes ako ste obuli detičky?,ked ste aspon 1hod.vonku?

babula90
13. nov 2009

ponožky na pančušky nie 🙂 , iba ked je minus 15 😀

pietra
13. nov 2009

ja som minuly rok pocas mrazov davala, lebo inak mala dcerka studene nozky. Ale teraz nedavam. Zatial nosi jesenne topanky a len pancusky do nich a nozky ma teple

hasleerka
13. nov 2009

my zatiaľ tiež máme len pančušky ... keď už bude riadna zima pod 0 tak potom začneme ponožky

darina77
13. nov 2009

Ja už dávam aj ponožky, chcem aby mala nohy v teplúčku, ale zas mi napríklad ešte nenosíme čiapku.

babula90
13. nov 2009

darinka, cez hlavu vraj uniká najviac tepla 😕

mirka099
13. nov 2009

my mame teplucke topanocky.. zatial stacia aj pancusky.. nozicky ma vzdy teple... uvidime aka este bude zima 😕

darina77
13. nov 2009

Babula, može byť, ale má 8 rokov a už ju neviem tak ustrážit aby tú čiapku neustále nosila, hned si ju dáva dole. No ale čo sa čudujem, ja som čiapku nemala už dobrých 20 rokov. Ja ked nachladnem tak vždy ked mi je zima na nohy, tak preto mi na tých ponožkách záleží. No najviac som mala rada ked bol roztopený sneh a samozrejme musela skákat do každej mláky, no hned mala pančušky aj ponožky premočené. 😅

sue
13. nov 2009

...no my zatiaľ nenosíme ešte ziimné topánky a pančuchy tiež nie. Nosí jesenné topánky a ponožky. Normálne tenké. Ani ja ešte nenosím čižmy.

doseti
13. nov 2009

My už nosíme všetci pančušky(deti aj ja) a deti aj zimné topánky.

bystricanka
14. nov 2009

ja dávam aj aj, lebo sme von niekedy aj 4 hodiny. 😅 😀

gucz
14. nov 2009

moja malá nosí zatiaľ len pančušky a čižmičky (alebo tenisky keď ideme autom). No a keď prituhne, tak jej možno dám aj ponožky na pančušky.

olivova
14. nov 2009

ked dam snehule - podnozky nedam. Ale do cizmiciek ano...