Dávate kvet pre učiteľku pri polročnom vysvedčení?

janulienocka
30. jan 2014

Baby zajtra ide moj prvak pre polrocne vysvedcenie, a neviem ci sa patri dat ucitelke kvet, alebo staci na konci roka, pripadne na den ucitelov? Ake mate skusenosti?

zlata2
30. jan 2014

my nedávame..a už je siedmak

lorela
30. jan 2014

Kvet by som dala, určite poteší a je to pekné gesto.

digysa
30. jan 2014

Je to len na vas. Taketo pekne necakane gesta potesia kazdu jednu ucitelku. Nic tym nepokazis, nic zle neurobis. Ak si myslis, ze by to bolo vhodne, tak to urob....

Ak bude tvoj syn jediny s kvetom v ruke, o to to bude pre tu ucitelku vzacnejsie a milsie prekvapenie 😎

lia6
30. jan 2014

Ja som dala-aj učiteľke, aj vychovávateľke...dnes som to bola zaniesť, lebo synátor má šarlachovú angínu a zajtra nepôjdeme do školy, takže vysvedčenie dostane aj tak až v utorok...ale, ja som doma niečo vyrobila a mala som aj kvietky do toho kúpené, a tak som to bola zaniesť...pridávam foto 🙂
Srdiečový košík pre kvietok+nakrakelovaný a oservítkovaný "vrch" na kvetináčik...

sissy27
30. jan 2014

nedávam kvety, lebo ani ja by som nechcela... jednak nevieš, či ich nedávaš učiteľke - alergičke 😅 a teda skončia v koši... ja radšej dám učiteľke kávu,čaje,čokoládu a podobne - aj keby to sama nevyužila, vždy môže pri nejakej príležitosti posunúť ďalej 😀

horana
30. jan 2014

Davame malu kvalitnu bonbonierku, na nervy 😀 . Myslim ze kazdu ucitelku mala pozornost potesi, takze hlavne ked je s nou spokojnost 😵 , co takto vlastne vyjadrujeme.

cerez
30. jan 2014

Na polroka nie, až na konci. Zajtra má dcérka ešte aj karneval, na ktorý si majú doniesť aj nejakú mlsnu, tak niet lepší darček ako obaliť si nervy niečim sladkým. 😀

danielakicova
30. jan 2014

ja som kupila cokoladu ... dost sa s nimi natrapila v prvom polroku - slzicky, neposlusne pismenka 🙂 a ma velmi milu ustretovu triednu, tak aspon takto 🙂

mokon
30. jan 2014

aj my čokoládu, dcéra - druháčka svoju pani učiteľku miluje 🙂

m_ij_ka
31. jan 2014

ja dávam na polroka dcére pre učiteľku aj vychovávateľku veľkú čokolkádu a kávu a na konci roka nosí veľký dezert obom 🙂

ottka
31. jan 2014

My dávame až na konci roka. Dnes pol triedy dá a pol nedá , takže asi tak.