Dcéra sa zaľúbila do Jacksona. Je to normálne?

penny13
6. júl 2009

Ahoj, mamičky! Vôbec neviem, ako začať, ba ani ako nazvať túto tému.... Poďme však k veci. Moja mladšia dcéra sa akosi ,,zaľúbila" do Michaela Jacksona. Včera som musela zájsť do supermarketu a kúpiť všetky noviny, kde sa o tomto spevákovi písalo. Na nástenku si chce dať dokonca plagát. A na narodeniny si praje jeho cédečko. Je to normálne? Čo mám robiť?

lenkabu
6. júl 2009

Nic to přejde,ať si ty věci klidně kupuje. Taky jsme měly idoly 😉

mukky
6. júl 2009

ja som ho tiez mala rada ,v puberte som na nom frcala..a potom som nejak zabudla,nebol cas...az teraz som si vsetko pripomenula..a tiez citam vsetko o nom,pozeram pesnicky,a aj slzu som mala v oku..no bol to kral popu a navzdy nim ostane..
penny je to normalne,neboj

kubaka
6. júl 2009

úplně normání - já byla celá léta zamilovaná do Paula McCartneyho, potažmo Beatles, švagrová zase do Macaulay Culcina. Tyhle platonické lásky jsou trénink na opravdové vztahy později. 🙂

martimarti
6. júl 2009

Bude jiný idol 😉

denisocka
6. júl 2009

aj mne sa začal páčiť Michale až po smrti 😅 ked dookola všade hrali nonstop jeho piesne 😀

denisocka
6. júl 2009

inač,ide superstar,zakrátko bude mať iný mladší a živý idol,neboj 😉

martao
6. júl 2009

Ono to časom prehrmí.
Najde si zachvíľu frajera- dúfam, že je to tá staršia. Určite bude mladší, krajší a hlavne bude držať pokope.
Možeš to teraz využiť. Nech si kupuje noviny, plagáty za svoje peniaze. Nech si na to zarobí. 🙂 Keď zistí čo to stojí, možno ju to prejde.
Hudbu mal dobrú, tak to CD je dobrý nápad. Asi bude teraz drahé. Ľudia zošaleli.

mywiel
6. júl 2009

Ja budem vecny fan... 😉 😀 😵

penny13
autor
6. júl 2009

martao, je to tá mladšia.... ale v superstar bude mať iste nového favorita 🙂
aj tak ďakujem za podporu. Zatiľ ju v tom nechám.

rokka
6. júl 2009

Jéj, to mi pripomína mňa v časoch mojej mladosti, keď som fičala na Žbirkovi 😀 V škole sme sa aj s kamoškou pobili o jeden obrázok v časopise Kamarát a dopadlo to tak, že sme boli obidve u riaditeľa a ešte aj tam sme si jedna druhej pukli 😀 😀 😀

debra
6. júl 2009

penny ja si myslim ze je to tiez normalne a ze casom ju to prejde...ved ja som Jacksona nikdy nemusela,nemala rada,dokonca som nemala rada ani jeho pesnicky a teraz....ako zomrel sa mi zacali nenormalne pacit a idem si kupit jeho cd s najvacsimi hitmi 😎 ved sa o neho teraz zacali zaujimat aj taki ludia,resp.fanusikovia,kt sa o neho nikdy v zivote nezaujimali...Jacko sa stal jednoduxo fenomenom,kt bude v nasix mysliax figurovat este velmi dlho 🙂

vanja
6. júl 2009

to prejde, pokúp jej všetko čo chce, bude si to čítať, preyerať a bude mať aspoň prehľad

zuzka1.
6. júl 2009

penny nic si z toho nerob, mam 23 a ked som sa to dozvedela som plakala za idolom z detstva. kedysi boli plagaty vsade. Teraz z nostalgie pocuvam jeho cd najvacsich hitov dookola uz tyzden 😒

to prejde

helenkasabinka
6. júl 2009

aj ja som mala rada jeho pesnicky a je mi luto,co sa mu stalo bol to šok,ked som sa to dozvedela a normalne mi aj slzy skoro tiekly ☹

titkovamiriam
6. júl 2009

ja som este starsia/37/ a tiez som si pobekala 😢 😢 😢 -vsak som na nom vyrastla.moji chalani sice jeho hudbu nemusia no ja ju mam rada

penny13
autor
6. júl 2009

Ďakujem všetkým za diskusie. Už nemám z toho taký strach. ešte raz vám ďakujem.

titkovamiriam
6. júl 2009

inak penny je to asi normalne,ja ked kukura emigroval tak som preplakala cele vecere doma-od mala ma strasne fascinoval. 😀 😀 😀 koly nemu som sa naucila nemecky aby som ho mohla pozerat v rakuskej tv 😀 😀 😀

lucia375
6. júl 2009

Aj mne zomrel moj oblubenec este pred rokom - Heath Ledger. Tyzden som bola v soku.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misskkaa
7. júl 2009

no ja som kedysi frcala za Padym z Kelly family,boze este terz si prezriem jeho videoklipy na youtube. Ale uz su to len spomienky,sice nezomrel ale je to zvlastne ako sa niektore slecny upnu na svoj idol. Michalel bol velmi dobry spevak, urcite bude chybat na scene,ale jeho pesnicky budu stale zive... 😉

monca4ever
7. júl 2009

ajja som ho mala veli rada...Ani sa mi nece verit
ze zomrel 😔 😔 😔 Ved on bol taka "samozrejmost"...
Ale Jeho hudba je vecna...Dnes ma pohreb chudak...

layla
7. júl 2009

ja tomu este stale poriadne neverim ☹ ☹ ☹ je mi ho tak strasne luto, dneska budem nalepena na telke a pozerat pohreb 😔 😔 😔

monca4ever
7. júl 2009

layla aj ja... ☹ 😔 😔

petruna
7. júl 2009

me to pride naprosto normalni. Ja i vetsina mych kamaradek jsme si tim prosli (s jinymi idoly teda)
Já jsem asi od 12 let do 18 hltala Beatles a musela jsem mit vsechno, co se jich tykalo. Driv tedy nebyli takove moznosti a nemela jsem moc penez (nasi mojei zalibu moc nesponzorovali), ale proste mi to pride uplne normalni a prejde to...
pak uz zustava jen ta hudba a nekdy ani to ne, ale uz to neni takove to plakatove silenstvi atak..

petruna
7. júl 2009

kubaka : koukam, ze jsem na tom byli stejne 😀
taky jsem milovala Paula 😀

alisek
7. júl 2009

Já osobně fanoušky nechápu a normální mi to nepřijde, sama jsem nebyla nikdy fanouškem nějaké hudby, prostě se mi něco líbilo ale ne natolik abych z toho šílela nebo dokonce po jeho smrti byla v šoku a brečela...ale na druhou stranu bych to tolerovala protože každý jsme jiný ale kdyby to překročilo nějakou mez, tak bych zasáhla.

monkula
7. júl 2009

alisek, súhlas.... 😉

penny, ja by som si z toho ťažkú hlavu nerobila... a pokiaľ sa "zamilovala" do jacksona, no, ber to tak, že sa aspoň zaľúbila do niekoho, kto naozaj tvoril hudbu, kto nejakým spôsobom zmenil populárnu hudbu a venoval sa aj charite....
Skôr by som sa desila, keby sa zahľadela do nejakého blbčeka typu Tokio hotel.... 😝

anatanka
7. júl 2009

Vzdyt to je normalni, ze ma nejaky nej idol. Ja ve veku kolem patnacti let taky byla do Jacksona primo uchylna a zadny nasledky z toho nemam 😉

petruna
7. júl 2009

anatanka : presne....nekdo to tak proste ma, ze po nekom v puberte jakoby sili....kazdy pubertu prozivame jinak.
ja z Beatles taky silela a taky nepocituju zadne negativni nasledky. Jejich hudbu mam rada porad, takze to nebylo jen takove to chvilkove silenstvi do nejakych celebrit, ale proste jsem si zamilovala tu hudbu a takove to blazneni u me proste propuklo, presto, ze to bylo do kapely, ktera v dobe meho zajmu byla davno rozpadla a jeji clenove by mohli byt moji otcove. 🙂

ja myslim, ze se s tim moc delat neda, kdyz nase dite necemu takovemu propadne. Zakazy podle me nemaji smysl....to bychom byli sami proti sobe.
Mam zname, co deti v jejich fanynkovstvi naopak podporovali ve smyslu : obcas jim neco ohledne jejich idolu koupili, zaplatili listek na koncert apod. a deti se z toho bez problemu dostali sami, kdyz trochu povyrostli a jejich vztah s rodici to nijak neposkodilo.

evea80
8. júl 2009

Aj mojej nevlastnej dcerke (5r) sa paci Jacskon, aj teraz pozera dvd s jeho klipmi 🙂 uz asi desiaty krat...ale nieje nejak nestastna z toho ze zomrel, resp este to poriadne nechape. len stale opakuje ze je v nebi a je z neho anjel... A vcera ked sme pozerali pohreb tak poznamenala tuto hlasku: "Je to sice smutne ale trapne" tak neviem co si mam o tom mysliet 😀