Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

ja som tu, dávam fotky na blog, som dávno nič nehodila, ale akosi nieto čo teraz také fotiť.

janka1874
autor
9. jún 2009

boc ja som tiež tu ale idem si farbiť vlasy kedže sa chcete fotiť vo veľkom tak nech mám podobu človeka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

no čo tak kde ste hlava napatlaná a tu nikoho 😀 😀 😀 😀

bocmanka
9. jún 2009

😀 mne romy spí od 8.30 😲 😲 😲

janka1874
autor
9. jún 2009

boc mne cca od 9-tej 😀 😀 😀

silvika
9. jún 2009

mne nespi nikto nikde, akurat je mlady napapany, tak cakam kym ho unava ale jeho mama zlomi na spanok aby som si mohla trosku zapotit na stroji

janka1874
autor
9. jún 2009

silvika akože na akom stroji

silvika
9. jún 2009

noo uplne teraz prozaicky stroj na cvicenie tam sa postavis a akoby utekas len si stale v izbe. nieco medzi beziacim pasom a bicyklom.

luculka
9. jún 2009

cafte tak ako ???kto je este chorý??? 😒 😒

Natuske sa ku kaslu pridal aj soplík,,,nestacím jej ho utierať 😒,,a ja tiez stále chrchlem a smoklím 😠

janka1874
autor
9. jún 2009

silvika a to akže načo ti je málo beháš okolo malého alebo snáď nepotrebuješ chudnúť

telinka
9. jún 2009

ahojte 🙂
lucul neboj , vyslo slnko , to prejde do piatka 🙂
inak aj peta sopli ale uz sme v stadiu zelenej farby tak bu to kazdym dnom malo ustupit

luculka
9. jún 2009

no nam zacal soplik len vcera ☹ ,,teda u malej,,,u mna je uz na ustupe

silvika
9. jún 2009

zeny, co schudnut, ja som maniak do pohybu riadeneho, nie takeho bezcielneho ako pri upratovani a podobnej cinnosti ale pri cviceni plavani a podobne by som si dala, v tom ostatnom som skor ten lev. ze lezat a mat v pazi. ale to telo jake je ochabnute ... som cas po porode necvicila az doteraz a telo mi dost znechutnovelo, aaa tak som sa rozhodla vratit sa s k starym manierom apson ciastocne, ze si trochen pocvicujem.... 😉

alinka76
9. jún 2009

luc, neboj, vyliečite sa. treba vypáliť ale červa zvnútra, máš dobrú medecínu? 😀

to vám ešte deti spia niekotrým 2x denne, keď spia už o 9-tej? môj teraz zalomil. ja som došla od kamošky, oslavovali sme jej titul Ing., tak mám v sebe nejakého ferneta, akosi mi oči zaviera 😀 😎

ajula25
9. jún 2009

čaute.
tak my sme boli dnes von asi hodku, ale taká páľava....ešte ani tieň v tom parku nikde, tak sme prišli ako zo sauny domov. Malý úplne spotený a červený a ja detto. Okrem tej červene. Ja som skôr bledá....
Luci neboj do piatka to prejde....určite...

No a ubytko: bzuco chcete ísť aj v piatok už? Zavolám tam, aby to predlžili ak majú voľnú izbu ešte....tak sa ozvo čo a ako aby som to vedela tam dohodnúť 😉

Inak Luky stále kašle. A neviem či aj ja som už z toho zblbnutá, ale keď chodievame von, tak viac tak mokro kašle....asi fakt tá alergia to bude. 😒

ajula25
9. jún 2009

ali to ten fernet tak ťa zmáha 😝

bzuco
9. jún 2009

ajulka...dám ti vedeiť...dohodnem ešte s MM..len on chodí okolo 5tej domov a to by sme museli hned vyraiť...no a ešte nákup...tak voľáko mi to nevychádza aby sme neprišli rovno tak, že pôjdeme spať 😀 😀 ...ved uvidím...porozprávam sa s MM a dám vedieť 😉

ajula25
9. jún 2009

bzucko dobre. no však nakúpite vo štvrtok, v piatok len sa naložíte a dôjdete 😉
od vás je to ako ďaleko?

alinka76
9. jún 2009

ajula, ešte nie som natrénovaná, to vieš 2 roky absťák, tak to potom tak vyzerá 😎

ajula25
9. jún 2009

ali tak trénuj do piatka nech si vo forme....nieže odpadneš po jednom fernete 😝

luculka
9. jún 2009

baby no dufam,,dufam,,,,myla by som uz zacat aj nieco balit a tak,,,,ani sem nechodim tak neviem co beriete,,neberiete 😒

nejaké alko asi zoberiem,,ze,,blbá otázka,,,chrumky,,detom,,,hracky do piesku asi,, 😉 ...len bude iná bitka,,, 😀 ....co este,,,???? okrem MM,,,?

ajula25
9. jún 2009

luci aj MM sa chystáš zbaliť? však už ho máš, nie? 😀
tak luci na grilovačku niečo pre vás, čo máte radi, napr. špekáčiky, slaninku, klobásky, malej nejaké výživky, alebo niečo podobné....no a aoblečenie teplé aj krátke rukáviky....
neviem.

čo sa týka kuchynky v penzione na každom poschodí je jedna...tým pádom jedna chladnička, jedna rýchlovarná kanvica....atď. 😉

ajula25
9. jún 2009

no a poschodia sú 3

alinka76
9. jún 2009

no ja beriem kávu, čaj, mlieko staršej, granko, nejaké jogurty, rozmýšľam pre deti DVD ak by pršalo, alebo do rádia CDčka.

luculka
9. jún 2009

🙂 jaj no som myslela ze na grilovanie sa bude tam kupovať,,,Ok,,,tak aspon kazdý si donesie co lubi

super s tou chladnickou,,,mozem aj jogurty malej zobrat,, 😉

janka1874
autor
9. jún 2009

luci ja určite beriem lebo u nás je jogurt každý deň ako raňajky

bzuco
9. jún 2009

ajulka...cca 60km...aspoň MM vravel, tak hádam netresol sprostosť 😅 😅 😅

zrzulka
9. jún 2009

Luci ja este ani netusim co berieme🙂)) Ale kedze ideme len na vikend tak si tazku hlavu nerobim.... balit budem asi az v piatok rano ako sa poznam🙂)))

Ludia ja som taka nastvata. tak tie percenta co sme krvopotne zbierali Miske pripadnu pravdepodobne statu. A sme v r...i. my sme uz s nimi ratali:(((( Uz sme hladali terapie, riesili nove nasluchadla a teraz?:(((( Ide am porazit z toho

luculka
9. jún 2009

zrzul...a to preco???? 😕 😕

glorita
9. jún 2009

zrzru a to preco?co sa stalo? 🤐