Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
9. jún 2009

silvi 😀 aj môj je taký ignorant

luculka
9. jún 2009

no moj urcite eeeee 😖

silvika
9. jún 2009

a tiez je taky bodkaty na ritule?

silvika
9. jún 2009

lucul myslis na muza? a ty si hrava?

luculka
9. jún 2009

ajul zisti ohladom tých paplonikov,,,,nech netrepem nadarmo 🙂 😉

luculka
9. jún 2009

silvi hej,,,,no ja skorej 😉

silvika
9. jún 2009

lucul vidis, protiklady sme sa poskladali.... 😀

luculka
9. jún 2009

😀 😀

silvika
9. jún 2009

ty si u vas hrava u nas skorej muz.
lucul a ty mas postielku ? lebo ja som uz nedostala. si beries svoju ci co?

zrzulka
9. jún 2009

Kocky a trosku odveci ale ako sa vlastne spozname? ved ja takmer nikoho nepoznam... to bude ina haluz🙂Ak popletiem mena tak sa vopred ospravedlnujem ale ja si mena nepamatam:((((
my berieme svoju postielku ale bez postelneho pradla lebo miska sa rozhodla ze sa prikryvat nebude🙂)) A berieme aj vlastnu krmiacu stolicku

silvika
9. jún 2009

ja sa ospravedlnujem tiez ja som na mena uplny ignos podobne ako moj maly na serbel. ja uz som chcela ze sa spravi tabulka a si ju budem opakovat po nociach. mozno na niekoho este trafim nickom ale horsie s menami. alebo podla deti sa budeme checkovat. ja mam kuceraveho. 😝 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

my si berieme tiež svoju cestovnú postieľku 😀

zrzulka nemám pocit že by sme sa nemali podľa čoho spoznať keď už nie podľa seba ale deti spozná asi každá z nás tak v tom ja nevidím problém a kedže obsadzujeme skoro celý penzión tak je malý predpoklad na to že niekoho nespoznáš alebo popletieš 😀 😀 😀 😀

zrzulka
9. jún 2009

ajul lebo sa chceme priblizit americanom. odporucam knizku Mal to byť pekný život. pise ju slovenka zijuca v NY na Manhattane. je to pohlad na ameriku pohladom slovenskej zeny.Aj ked koniec je taky strasne smutny:(((((((((((((((((((((((( ja som ju zhltla jak malinu. neviem ci poznate vydavatelstvo evitapress ale vzdy ked vyjde nejaka knizka tak neoddolam.

janka1874
autor
9. jún 2009

zrzulka a to kedy stíhaš aj knihu čítať 😀

luculka
9. jún 2009

😉 zrzul myslim ze podla detí sa skorej spoznáme,,,no ale teba podla vlasov neprehliadnem...

zrzulka
9. jún 2009

Silvi presne to iste.mne napadlo aj zeby sme mohli vyrobit nejake karticky s menami nech aspon na ten prvy den vieme kto je kto a tak.... Tolko novych tvari naraz. Boze z toho som taka nesvoja ako to zvladnem🙂 A horsie na tom budu nasi muzi. Ti budu uplne mimo🙂

zrzulka
9. jún 2009

jani v noci ked netvorim a nenetujem tak citam. ale to su len take miniknizky co zhltnes za den. ja ked sa do knihy pustim tak koniec sveta....

luculka
9. jún 2009

silvi mame cestovnu postielku od kamosky,,,aj vak na nosenie nam pozicia 😉

aj ja citam od vasilkovej,,,super slovenská spisovatelka,,,, 😉 🙂,,,teraz momentálne siete z pavucin 🙂

janka1874
autor
9. jún 2009

zrzulka my na tom podľa mňa budeme relatívne dobre ale fakt naši muží no im teda nezávidím oni sa ani podľa fotiek nespoznajú 😀 😀 😀 😀

zrzulka
9. jún 2009

Lucul ved prave ja velmi nesledujem fotoalbumy. A take male deti sa dost aj podobaju.

Lucul vasilkovu kupujem svokrusi . Ona ju tiez ma rada. Aj Steelovu ale ja velmi takyto zaner nemusim. Skor nieco take zo zivota co je realne a potom psychlologiu. Ta ma dost zaujima a teraz samozrejme vsetko co sa tyka SP.To uz si mozem otvorit aj poradnu. teda ja aj radim ale len takto cez net....Aj som si chcela dorobit VS ale len denne sa da studovat:(((((

zrzulka
9. jún 2009

Jani muzi budu len nase privesky. Joj to som zvedava na nich ako to zvladnu. Ale patri im moj obdiv ze sa na nieco taketo daju. teda moj nema problem. vsak mu ani neostava na vyber. ja ked zavelim....

zrzulka
9. jún 2009

Lucul si neviem zvyknut na tu tvoju novu fotku v pase. Ale zlate ste obe. Tusim sa aj natus v tvaricke dost zmenila ci sa mi to len zda? ma ostrihanu ofinku?

luculka
9. jún 2009

zrzul ani ja,,, 😅

luculka
9. jún 2009

Ok my ideme na dvor,,,nicit choroby,,, 🙂

centik
9. jún 2009

caute, Lucul super fotka 😉
ja by som spoznala isto vsetky co tam idete, 🙂

silvika
9. jún 2009

cebtiu sa ti machruje, ked to nemozes dokazat cooo?

alinka76
9. jún 2009

luculka, ja som práve pred chvíľou dočítala Natašu od Keleovej. Mám všetky zatiaľ prečítané, s mamou si kupujeme na striedačku.

ja viac-menej už tváre poznám, možno niektoré mi budú neznáme, ale tiež skôr po nickoch vás budem oslovovať.

môj muž je čistý introvert, uvidím, ako sa začlení. ale chce ísť, tak asi je pripravený na najhoršie 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

no zrzulka o tom som aj ja uvažovala že asi ako sa tam budú mužíčkovia cítiť a že sa vôbec na to dali ale veď sranda musí byť 😀 😀 😀 😀 😀

telinka
9. jún 2009

baby...ja som sa teraz zhrozila sama nad sebou.....peta je dnes urevana , stale ju musim brat na ruky a mojkat ...a jak ma ten sopel , tak si ho vzdy utrie do mojho tricka.....teraz isla s miskou von tak ze idem umyt kupelku...no jak som sa videla v tom zrkadle...ten pohlad na to usoplene tricko...musela som sa nahlas smiat , no neviem ale asi som mala radsej plakat 😀 😀 😀 😀

telinka
9. jún 2009

alinka....ved nadhodime diskusiu o starostiach drobnych zivnostnikov a budu vo svojom zivle 😅 😅