Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
10. jún 2009

🙂 alinka.....zlatéééééééééé

tinyleaf
10. jún 2009

zucha, no super, budem Ti v dobrom zavidiet, ked sa Ti to tak lahko ako pri Ani podari aj pri Kati.
Ja robim trosku rozdiel od toho co sa pise v knihe, ze mu davam vecer flasku a tam sa pise, ze flaska sa nema davat. Doteraz vacsinou pri tej flaske zaspal, ale odkedy skusame tu metodu, tak dopje a potom striehne, ci som v izbe. Ked vidi, ze odchadzam, spusti krik. A poobede ho uspavam v posteli, ja si aspon tiez takto s nim polezim a chvilu oddychujem.

centik
10. jún 2009

mne bibi zaspava tiez tak ako zuche, akurat ze ja som ziadnu metodu nepouzivala, biba zacala sama tak zaspavat 😉

bocmanka
10. jún 2009

🙂 🙂 centík, tak môžeš napísať knihu...

luculka
10. jún 2009

ja sice natuš musim uspat,,,hladkaním po chrbátiku,,,ale potom peken spinká,,,a ked zaplace uz neutekám hned ako na zaciatku,,,a sama sa uspí zase 😉 🙂

luculka
10. jún 2009

baby to fakt beriet aj tolko jedla???? 😅 😅

my moc nepijeme,,pivo vooobec,,,zoberiem nejaké vínko? 😉

alinka76
10. jún 2009

tiny, možno je malý zmätený, že prečo cez deň si pri ňom keď zaspáva a večer nie. asi by si mala byť jednotná.

bocmanka
10. jún 2009

🙂 lucul, nikto neberie jedlo, iba niečo...ja napr. tie korbáčiky na zahryznutie...
a niečo pre decká čo majú radi..ale ako ich poznám, oni milujú jesť v reštaurácii...tak myslím, že to zvládneme
ale vínko berieme určite..

zrzulka
10. jún 2009

jej s muzom sme sa tiez bavili ze vezmeme vinko na vecer s colou🙂)) my inak vino nepijeme. len ked niekam ideme. nam nechuti, jedine s kolou. to sme teda vinari co?🙂

telinka
10. jún 2009

zrzul aj ja mam doma takeho vinara co vino kolou skazi 😅

alinka76
10. jún 2009

no ja som tiež za víno, ale aj pivo môžem, podľa toho čo k tomu bude na jedenie. a s tým jedlom to bola sranda. rozmýšľam upiecť jablčník, ten sa nepokazí.

centik
10. jún 2009

pridala som fotky na fb, dnes sme sa stretli s Aninovcami 😉

alinka76
10. jún 2009

Teli to by som si ja nedovolila, kaziť si chuť vína. ale zase žiadne stolové, iba akostné 😉

tinyleaf
10. jún 2009

alinka, ja viem ze to nie je idealne, ale cez den by potom zaspal dost neskoro, kym by sa vyplakal. takto spi do 5 minut nalepeny na mne.

alinka76
10. jún 2009

tiny no a keby si ho aj večer tak uspala že budeš pri ňom? či to už zase nie je ono? nerozumiem tomu trochu 🙂

zrzulka
10. jún 2009

jej teli tak to by si mohli ti nasi aj rozumiet🙂))dokonca aj vekovo by si sadli.
inak hanba nam, my sme z vinarskeho kraja a takto kazit vino. Ale ja na alkohol nie som vobec. ja jedine miesane napoje alebo likeriky ze sa az huba lepiiii🙂)))

no ja som dnes upiekla pernicky z Lidla🙂)))Tie su mnam.... ja nepeciem, moj muz sladke neje. To je udalost ked si on da zakusok🙂))) alebo kolacik. sama pre seba? Hmmmm to by som mala 100kg. dakujem neprosim

zrzulka
10. jún 2009

Tiny to vazne az tak place??🙂 joj chudatko male. to musi byt zle na psychiku aj pre teba.

luculka
10. jún 2009

centi uz som KUK,,babule malé 🙂

Ozaj teli kedy budes zajtra v MA??? malá mi do pol tretej,,hajá

alinka76
10. jún 2009

zrzulka, prosím ťa, ty a 100kg? nehrozí !!! u nás sme zase všetci sladké rite, v nedeľu som kúpila Nutellu veľkú a dnes som vyškrabávala zvyšok 😅 😅 😅

tinyleaf
10. jún 2009

alinka, ono ide o to, aby sam pochopil, ze ma zaspat. Doteraz sme to tak robili, ze ak nezaspal pri flaske, zobrala som ho do postele, tam uspala a potom preniesla do postielky. No a tomu ho chceme odnaucit. Ked uvidim ze to funguje vecer a v noci, mozem to skusit aj cez den.

alinka76
10. jún 2009

čo by ja dala za to aby zaspal pri fľaške? ale ten môj truhlík nevie z cumľa piť, však uvidíte na stretku. normálne z flaše so slamkou alebo s cucákom 😀

telinka
10. jún 2009

lucul sak povedz kedy mam dojst , mne je to v podstate jedno...ale o 17tej musim byt doma

tinyleaf
10. jún 2009

zrzulka, uz som si na ten plac aj tak akosi zvykla. Ani to nocne vstavanie mi uz az tak nevadi, aj ked nepreruseny spanok by som veru brala 🙂

zrzulka
10. jún 2009

Ali moja babka (otcova mama) mala v mojom veku tiez len 46kg. radsej pomlcim ako vyzera teraz. No ale zase to aj vekom sa kila lepia na cloveka. Aj ked tiez neverim ze by som bola niekedy 100kg. Ja sa stale hybem takze vsetko vybeham. Nemam auto takze aj to je moje velke plus. Keby som mala auto tak asi ho vyuzivam, ved jak inac🙂

A nutelu aj ja lubim. Akurat ze mne vydrzi dlhsie. Ale ked som bola tehu tak som na posedenie zjedla. Muz sa smial a neveril vlastnym ociam🙂Hned mi prikupil zo dve ze ked mi tak chuti. Asi som sa jej vtedy prezrala.

telinka
10. jún 2009

a si si ista ze je vas prichod este ohrozeny?

tinyleaf
10. jún 2009

kocky, ja idem pomaly spat, ta dobruuuuuu 🙂

luculka
10. jún 2009

teli a doobeda nemozes???

telinka
10. jún 2009

mozem 😉

ajula25
10. jún 2009

no my takto uspávame staršieho ešte teraz. Musí byť pri ňom niekto kým nezaspí. A ešte aj v noci keď sa preberie tak príde ku mne a okupuje moju posteľ.
Lukáš ten vypije mlieko a potom sa trocha povrtí pomrví poprípade vyskúša funkčnosť vypínača a zaspí. Sám bez uspávania. Naobed je už taký hotový, že ešte len dopije mlieko, otočí sa na bok a už odfukuje. Tiež som ho vždy nakojila keď bola malinký večer, odniesla do postielky a tam spinkal. Takže asi si zvykol na to svoje a je mu tam fajn. Keď je chorý je to iné, to spí so mnou,lebo to každú hodinu mrnčí potom....ale inak za bežnej prevádzky prespí sám celú noc v postielke.... ja si to neviem vynachváliť, hlavne keď porovnávam Mareka ako ešte teraz s ním musíme chodiť spať.... 😅

zrzulka
10. jún 2009

Ali Miska zase nevie so slamkou pit ani zo sosaku. Aj z cumla pije tak ze vacsinu ma na podbradniku🙂))

Tiny aj ja som si zvykla na plac pri cviceni. Niektore mamy vraj placu s detmi ale ja vobec. So mnou to nic nerobi. Ale zase ked s nou cvici niekto iny tak je to ovela horsie ako ked ja. Ked s nou cvici niekto iny tak si nejako viac uvedomujem ten hrozitansky rev.
A to nocne vstavanie na to by som si teda nezvykla vobec. nastastie u nas vstaval muz aby som sa ja ako tak vyspala a vladala s nou cez den cvicit....