Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
11. jún 2009

jani gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 inak pri tom tvojom vytešovaní...som aj tak myslela či to predsa chlop nebude 😀

ajula25
11. jún 2009

jani gratulujeeeeeeeeeeeeem. Ja som to vedela. Bude to MAťko 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

no ale veľa z vás hádalo dievčatko 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

ajula neblázni Maťko nebude ani náhodou to jediné viem na 100% 😀 😀 😀 😀

aadula
11. jún 2009

jani...to áno..mne si vypadala tak na babu 😀 ako ani neviem prečo...proste typ 😉

moja švagriná už leží v pôrodnici a ak do zajtra neporodí, tak jej urobia cisársky lebo má málo plodovej vody...ona má chlapčeka..hrozne som chcela nech má dievčatko..keď tu boli v zime..som jej kúpila troje bodíčka pre dievčatko...keď volala, že to bude vajcoško...tak ..no zmierili sme sa s tým 😀 a teraz sa tešíme na Kuba

alinka76
11. jún 2009

jani, blahoželám ku chlapčekovi, vidím na smajlíkoch, ako sa vytešuješ 😀

ja som už v podstate zbalená, už len ráno drobnosti. dve krabice somarín na jedenie a pitie. a slivovička 😵 a zobrala som aj bazový sirup, čo som dnes stočila do fliaš, tak deti majú o pitie postarané 🙂 a môžem vziať veľké vrecia na odpad, keď už tie poháre nemusím brať. a našla som 5 tyčiek na opekanie, takže môžeme dať kolovať, nech sa skôr ugrilujeme 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

no alinka si šikovná 😀 😀 😀
a máš pravdu tešíme sa bude dvojica a tým končíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
11. jún 2009

jani..len aby..že končíme 😀

alinka76
11. jún 2009

jani, aj ja som si myslela, že po Samkovi končíme a mužovi sa to nejako zapáčilo, by pristal na ďalšie 😀 😀 😀 či ho baví to robenie, alebo výsledok, to mi už nepovedal 😅 😅

ajula25
11. jún 2009

no čo no čo? ordinujete? ja ešte musím čo to dobaliť, osprchovať umyť gebulu a hajdééé hajť. Vlastne ešte skrátiť nohavky MM

luculka
11. jún 2009

Jani gratulujeeeem,,,, 🙂 🙂

tak aj ja som prevazne zbalená,,,, 😉 ,,,na jedenie neberiem nist,,,okrem spekáckov co ráno kupime.,. 😅 ,,,
sak nejako sa prestravujeme,,,

a beriem flasu cerveného,,,,MM uecite nebude pit,,,a ja dva 3,,poháre,,,, 😀 😀

Ozaj malá zaspala dobre,,,takze noc rozhodne,,,ci ráno dorazime k telinkovcom a následne na oravu,,,, 😉

luculka
11. jún 2009

a nebude vám vadit ked bude natuš stále na drobcov kaslať??? 😒

telinka
11. jún 2009

no pekne dievcata sikovne ste 😉 ja som to nechala na rano kedze peta je uplakana...dalsia stolicka vystrkuje rozky tak som sa musela s nou bavkat 😒 este som chcela upiect aspon dva chlebiky , no pekarnicka sa mi pokazila , tak mi to peto teraz opravuje , remenica bola zvlecena , no snad to bude fungovat 😝

jani gratulieeeeeeren 😵 😵 😵

janka1874
autor
11. jún 2009

určite viac nebude už sa poistím už maldšie nebudem a to už by som asi nezvládla a v 2 izbovom byte určite nie ani za svet 😀 😀 😀 😀
ja už tiež ukončievam balenie už len kozmetiku, topánky a také blbiny 😝

csikike
11. jún 2009

luc, mozeme zaviet natalku a tomika spolu.. tomikovi sa uz spustil soplik 😕
inac ja som este ani balit nezacala, az rano 🤐 ,
jani, gratulujem k chlapcekovi 😵 parada, dalsi parik 😵

alinka76
11. jún 2009

luculka, však som vravela, že po stretku mi nebude vadiť soplenie, len aby sme sa stretli. 😉 a tvoj mangel nepije vobec?

abbi
11. jún 2009

JANIIII 😵 😵 😵 😵 skvele.. gratulujem.

no zajtra tu asi budem mat monolo 🙄 🙄 alebo nas tu bude iba zopaaar, ze aadul 😨

abbi
11. jún 2009

monolog som myslela 😀

abbi
11. jún 2009

inak neuveritelne ako vam to tu vsetkym vychadza... nam ani na 3 pokus, ze teli 😀 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

tiež ma to napadlo abbi

aadula
11. jún 2009

abbi bude to tu pusté ...budú tu chýbať kočky 😉 ale budeme ich toľko spomínať, že sa im bude v kuse čkať 😀

ale nie...maminky a rodinky...prajem vám kráásne stretkovanie...nech sa vám to vydarí a robte kopec záberov a točte..nech máme čo pozerať 🙂

huleni
11. jún 2009

je jani tak chlapcek..super GRATULUJEM:o)

aadula
11. jún 2009

v lete budeme musieť aspoň malé stretko dať v NR 🙂

telinka
11. jún 2009

no abbi...co dodat...."kdo umí..umí a kdo neumí čumí" 😀 😀 😀

ajula25
11. jún 2009

baby pripojenie je cez linku telefónnu, tak ak beriete notebooky tak sa viete pripojiť. Inak pre ostatných je v kaviarni či kde pripojenie....
Bazén je v inom hoteli, neďaleko....vstupné som nezistila, teda nevedela mi povedať.

Centik izba zarezervovaná 😉

alinka76
11. jún 2009

abbi, pán telinka ide na stretko, možno ho chlapi podučia ako sa chlapi robia. pán abbi mal ísť tiež, možno by mu dali tiež inštrukcie 😀 😀 😀

ajula25
11. jún 2009

Luci a aj Luky pokašlieva...neboj nič. Bude ok, len príďte 😉

centik
11. jún 2009

ajulka dakujem,
a to pripojenie s notasom nieco stoji ci je zadarmo?

glorita
11. jún 2009

som tu na skok,lebo varim veceru a cakam na prichod MM,ale JANI GARTULIEREN:No oo,skratka a k veci:viete ako na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda aj vy viacere baby,co cakate parik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liluska a teraz som si vsimla,coze nejdete? 😅

glorita
11. jún 2009

a ja sa budem normlaka hanbit,vy st evsetky tak pekne pripravene,ze pohariky,tanieriky a ja som este ani nitku nezbalila a k tomu zajtra ma este cakaju nejake pracovne povinnosti,takze by bol najvyssi cas tak uskutocnit napravu..Boc nehnevaj sa,ale som bola mimo domu cely den ,az teraz somdosla a nejako to nestohnem premysliet co to o mne,ale kebyze ano,poslem IP,okiii????? 😵