Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
12. jún 2009

ahojte

ja tiež ešte tu...balím...ale tak sa mi nechce...keby to tak mal za mňa kto urobiť, aj 5 eur mu dám 😀 😀

volala som s alinkou....tak sú na námestí, hrá tam nejaká hudba a stále sa schádzajú, takže nie sú komplet
svieti slniečko, ale pršalo a je chladno...no zajtra by to malo byť lepšie, tak dúúúúúfam 😉

abetka...no fajný 😉 ...a ktorú farbu? modrú?

abetka
12. jún 2009

ano tu modru.
Ja teplotujem a MM odisiel, tak si to tu viete predstavit. Totalne bezvladie

aadula
12. jún 2009

baby ja som úplne hotová..som stratila zlatú náušnicu..vôbec netuším kde..som prehľadala celý byt.. mala som ich len 3 mesiace ☹ normálne som z toho hľadania unavená...

tak baby sa už schádzajú 🙂 super

abetka
12. jún 2009

aadul, tak to mi je luto. ☹ Snad ju najdes 😉

bzuco
12. jún 2009

aadulka...nájdeš ju ked to nebudeš čakať

ja som tak dnes našla v košíku na kočíku kľúč, čo malý u našich stratil pred 2 týždňami...robila som tam menšie poriadky a pozerám...kľúčik....hned som aj domov volala, že kľúč sa našiel 😀 😀 😀 😀
hlavnou vecou, že sme vtedy u rodičov presnorili celý byt, ešte aj v smetnom koši sme sa hrabali, či ho tam nehodil 😅

aadula
12. jún 2009

bzučko..tak to veru býva..preto aj ja verím, že ju ešte nájdem

abbi
12. jún 2009

abetka tak skore uzdravenie 😵 😵

no centik nejde to, lebo uz v nedelu rano musime byt naspat. a na jeden den s 3 detmi sa to neoplati 😒

abbi
12. jún 2009

dik ake ticho 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕

aadula
12. jún 2009

noo ticho.., ale zas nie je tu monológ, tak to ma teší 😉

anina1
12. jún 2009

veď niečo píšte 😀
abetka skoré uzdravenie všetkým 😉

aadula
12. jún 2009

anina..nejak nie je téma 😝
už pobalená?

aadula
12. jún 2009

som zvedavá, ktorá prvá neodolá a nazrie sem 🙂 z decembroviek na Orave 🙂 sa tešííím keď podá info

anina1
12. jún 2009

ešte som ani nezačala 😀

aadula
12. jún 2009

anina ty si ale šikulka 😀 a kedy vyrážate zajtra? donesieš mi potom cestou domou tričko pre Samina? 😀

abetka
12. jún 2009

tak ja dufam , ze to skoro prejde. Hlavu mam jak vo zveraku
Dokina nas s malym poslala k neurologicke, lebo chodi po spickach. A to som ho vobeec nedavala do choditka a pod.
Som zvedava co nam povie 🙄

aadula
12. jún 2009

abetka...máte chrípku? možno je to len z počasia..mňa tri dni hlava bolela

a tie špičky..podľa mňa časom začne chodiť normálne..niekedy tí lekári preháňajú

anina1
12. jún 2009

aadul môžem, ale cez týždeň, v nedeľu by som to asi nestihla 😉
o 10.00 až

aadula
12. jún 2009

anina...jeeej by si prišla na návštevu budem sa tešíiť.. 🙂 ak ho luculka či telinka zobrali

abetka
12. jún 2009

aadul/ mam nadchu, teploty, hrdlo zapalene a celkova slabost. 🙄

aadula
12. jún 2009

abetka ☹ nech ti to čím skôr prejde 😉

aadula
12. jún 2009

dnes si Smino zobral vankúš ..položil si ho v strede kuchyne a tam si ľahol 😀

centik
12. jún 2009

aadul to iste mi spravila bibi, akurat ze si nelahla do kuchyne ale do obyvacky 😀

abbi
13. jún 2009

dnes totalne ticho 🙄 🙄
a ja ticho zavidim 😎 😎
este k tomu aj mobil som si zabudla vcera v Zamkoch 😠 😠 😠 neviem ani zavolat ako sa mate 😠 😠
nemam ziadne cislo

aadula
13. jún 2009

ahojte, fakt je tu veľmi ticho ...až je to divné 🙂

my sme boli doobeda s Paťkou v meste..že babský nákup 😝 sme sa tri hodiny motali, prišla som totál unavená a teraz ideme ešte pozrieť na hrad..máme Levické hradné slávnosti..akurát začalo teraz divadlo pre deti, ale Samka by to ešte aj tak moc nezaujímalo..

aadula
13. jún 2009

tak ja som nevydržala a volala som Janke 🙂 , že už sú tam všetky ..aj anina a centík 🙂 majú sa fajn, len studený vietor im fúka..juj hneď by som šla za nimiiiiii ☹ iste im je super 😉

abetka
13. jún 2009

aadula -ahoj
Dnes som cely den v posteli a MM sa stara. Normalne mu to pristane 😝
Jaj , mne je velmi luto, ze sme nesli, lebo som sa velmi tesila, ale zmohlo ma to poriadne. Aj Peto spominal, ze ma uz davno v takomto stave nevidel 🙄
sa tesim na fotky zo stretka
inak ivka tu uz davno nebola, teda aspon sa mi zda

abetka
13. jún 2009

aadula- nasla si nausnicu?

abetka
13. jún 2009

uf, ale je tu dnes naozaj nejako prazdno 😅 😕

aadula
13. jún 2009

abetka ☹ nenašla som

sme boli na tých hradných slávnostiach..pre mňa program nič moc...staroveké boje ukazovali...to ja nemusím...ale človek stretne kopec známych, tak aspoň pokecá 😀 a večer som bola s Paťkou na Mukatado.../tí z Eurovízie/ potom hodím video na FB 🙂

ivana26
13. jún 2009

ahojte,
dlho som sa neukazala.
malujeme spalnu a kupili sme novy nabytok, tak je co robit 😉
joj ale zavidim to stretko, urcite sa maju fantasticky, no mozno buduci rok sa nam podari dojst 🙂