Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
15. jún 2009

abbi tak to môže byť preto..to áno...a možno niekto iný má môj príspevok 😝

janka1874
autor
15. jún 2009

tak toto som ani ja nepochopila to fakt čo má znamenať

aadula
15. jún 2009

dobrú

huleni
15. jún 2009

no ked to tu vsetky zabalite tak aj ja sa asi poberiem:o) co si budem sama pisat? 😀

centik
15. jún 2009

dobru noc baby 😉

huleni
15. jún 2009

tak bru nocku idem aj ja..papa

bocmanka
15. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lucul, špeci pre teba...bábika z porcelánu, ako siju nazvala..xixixi 😀 😀 😀 😀

bocmanka
15. jún 2009

🙂
aadula
abbi
abetka
ivka /z maďarska/
ivka-tehu,
lenka-tehu,
liluska,
huleni,
simka,
zucha,
lucia...
toto je 11 kočiek, čo k nám patria alebo som ešte na niekoho zabudla????

centik
15. jún 2009

Boc co zas chystas? 😀

janka1874
autor
16. jún 2009

Dobré ránko

boc to znie záhadne čo zas špekuluješ 😀 😀 😀 mimochodom už som to tu písala ale pre istotu ešte raz tie rifle sú super

huleni
16. jún 2009

Bre ranko:o))) tak ja co som bola zvyknuta vstavat skoro o 11tej tak vstavam takto skoro...niki ma naucila.o))to je hrozne ked si tak zo dna na den zmeni rezim to dieta.O))
boc co chystas:o)?

aadula
16. jún 2009

dobré ránko 🙂 tak adminka mi písala, že to oni neprepísali..to mi bolo viac menej jasné, poprosila som ju nech mi to zmaže 😉 🙂

huleni
16. jún 2009

tak aadula aspon to je vyriesene 😉

abbi
16. jún 2009

dobreee ranko.
no aadul tak aspon vies...
Hulni aj ja som nocny typ a rano som ako mrtva... ja sa neviem prebrat 😖

huleni
16. jún 2009

no abi napodobne..som prosikala niki ze este chvolku aj som ju do postle zobrala ze pod budeme spolu buskat..no trt..sa rozbehla k dveram a uz som vedela ze musim vstat:o))

janka1874
autor
16. jún 2009

no dnes som aj ja ako mechom udretá a ten bordel keby ste videli na porazenie už neviem čo skôr

aadula tak ako to mohol niekto prepísať to by ma fakt zaujímalo

alinka76
16. jún 2009

adula, mne to pripadá, že príspevok nejakej baby sa vymenil s tvojim. skús nájsť pod jej menom príspevky a možno tam svoj nájdeš.

ináč, bré ráno 😵

simka9122008
16. jún 2009

Ahojte kočky, tak sa konečne hlásim po dlllllllllllllllllllhej dobe, doma sme už od včera, no nemala som kedy sa sem dostať 😝 , už máme krásne čistúčko, vymaľované, tak sa z toho veľmi teším
A vy ako sa máte čo nového a aké bolo stretko? 🙂

huleni
16. jún 2009

simka tak zavidim to vymalovanie, ja uz muza nahovram 2roky na malovanie a kuchynu som teraz pretierala ja sama akoze na truc nech sa spamata...no a dnes mi slubil ze prinesie vzorkovnik...to je inak des ked mate muza so stavebnou firmou a ukazuje vam ako preraba byty, domy ,ako si kto dal co vymalovat a prerobit a doma sa mu nechce nic 😠

janka1874
autor
16. jún 2009

jaaaaj huleni to poznám veeeeľmi dobre som na tom podobne a aby som neotravovala stále že toto mi treba navrtať prišrubovať a tak podobne tak som na vianoce dostala malú mini aku vrtačku so šrubovačkou čo dodať 😀 😀 😀 😀

simi už sa toho tu o stretku popísalo straaaašne veľa bolo úplne perfektne len to počasie mohlo byť aj lepšie 😀 😀 😀 😀

simka9122008
16. jún 2009

Huleni, no u nás už bolo načase vymaľovať, otec je maliar, no už to tu vyzeralo hrozne, tiež to odkladal roky 😀 😀 😀 , ale už bude zase pokoj na páru rôčky, ešte nás čaká obývačka, tak o mesiac

ajula25
16. jún 2009

ahojte.
ja som si teraz rozbabrala byt a Lukáš mi zapol počítač, tak reku idem rýchly kuk urobiť čo nové... 😅
aadul tak aspoň vieš....aj tak je to divné....
Boc Rominka je krásna....na fotkách vyzerá byť väčšia a ona je taká malinká ako palculienka....taká útla, no fakt taká malá bábika 😉
Huleni ja by som tiež prijalôa vymalovať ale to musí počkať chvílu....
simi a stretko bol supeeeeeeer. Škoda že si nebola, chalani sa vyblbli, teda aj kočky 😝

ajula25
16. jún 2009

jáj simi a hoď fotočky náterov 😉

centik
16. jún 2009

ahojte 🙂
Huleni aj vecer ti chodi uz skor spavat Nikuska?
mne vcera mala spadla z toho auticka odrazadla, tak vyzera skoro ako Natuška 😅

simka9122008
16. jún 2009

No, škoda že sme neboli, ale nedá sa všetko naraz, aj byt aj stretko, to by bolo finančne náročné 😒

janka1874
autor
16. jún 2009

žienky ja som si konečne pozrela všetky fotky môj pc sa rozhodol že mi to dnes dovolí (to asi preto že vie že asi poobede pôjde pa na návštevu k ajulkovcom aby ho zákonitý dal do poriadku a ušetrím mu cestu letecky von oknom 😀 😀 😀 😀 )
ja ináč tiež upratujem ako besná lebo len ideme a ideme ledva sme došli z tej oravskej včera ešte aj to poľsko a stále prídeme večer k.o. tak už sa nič nestíha
a k maľovaniu my sme maľovali pred rokom keď sme sa sem sťahovali a stano už teraz špekuluje či nebudeme zas maľovať ma skoro šľahlo tak asi ho pošlem ku vám keď má toľko energie

huleni
16. jún 2009

centik normalne ju o .21.00 polozim do postielky,dam pusu.ona mi este zakyva a buva ale teraz dve noci behala v postielke tak som ju dala vedla seba a spala dalej do rana...prvu noc hodinu plakala ked som ju tam o 9tej polozila tak som prisla pohladkala odisla..no a na druhy den to carovne pochopila a zaspala do5min. a teraz sa uz aj sama pyta buvat...klop klop dufam to neprechvalim 😉

martinaj
16. jún 2009

ahojte 🙂 boc co to chystas? 😀
my mame 2 roky po malovani, tak to este chvilu vydrzi 😉

ajula25
16. jún 2009

simi vyzerá to krásne. tá kuchyňa zelenkavá je super 😉