Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
16. jún 2009

zdravim vas vseetky nemali sme internet nejaky cas, no uuplna hruza vcera kon, dnes siet. maly nejako chrci aj akoby mal hrdlo chytene lebo hocikedy si utiera jazyk

bocmanka
16. jún 2009

😵 tak sme si to hrdlo akosi všetky doviezli z tej oravy, či čo????????????

aadula
16. jún 2009

boc mne Paťka pravidelne vždy keď mala mať koncert /spievať/ tento šk. ..tak vždy jej hrdlo chytilo

alinka76
16. jún 2009

no ja som teraz mala telefonát s Oravou, lebo mi nesedelo vyúčtovanie, spravili chybu a narátali nám 3x raňajky namiesto 2x a nemám im ako dokázať, že dcéra ich fakt nemala. však ona je ako vrabec ☹ ☹ ☹ a ževraj kuchyni to sedí, neviem ako, lebo vraj sme mali mať nejaké kartičky pri stoloch že ktorá izba sme a nič tam nebolo. nie je to horibilná suma, len 6€, ale naštve to človeka ☹

aadula
16. jún 2009

alinka tak vidím, že s Oravou naďalej udržiavaš kontakt...

alinka76
16. jún 2009

aaale to len náhodu som pozerala, že voľajako sme dosť platili a bác, mala som pravdu 😒 lenže tam som to nemala ako skontrolovať, lebo sme dostali len príjmový doklad a nič nerozpísané.

centik
16. jún 2009

ali tak im napis ze viac do tej ich severanky neprideme 😠

silvika
16. jún 2009

no asi sa tam nejaky ten hrdelny virus lebo bacil asi rozposielal po vsetkych lebo doma nikto nie je chory a nas ochorie vzdy od niekoho ze to chyti

luculka
16. jún 2009

baby malá este spí,,,od stvt na dve 😅

luculka
16. jún 2009

KUK chudatko moje,,,https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vcera vylezala na zábradlie a to pod nosom si odkrabla,,, 🙄

alinka76
16. jún 2009

no veď už ani nepojdeme, zimy nám stačilo, nie? 😀

alinka76
16. jún 2009

Luc, v akom programe si meníš fotky na ČB? sú krásne. ja dokážem len sépiu spraviť.

centik
16. jún 2009

a este som chcela k tomu stretku, ze Glor ma milo prekvapila 😉

luculka
16. jún 2009

ali imager Enhanger,,,,a toto dávam nasytenie,,,ide to od farebna az po čb

luculka
16. jún 2009

centi preco????

centik
16. jún 2009

mne mala to tricko decembrovky uz stihla pokrstit v nedelu po ceste, ho ogrcala aj celu autosedacku 😅

luculka
16. jún 2009

tak malá tahá už 3hodky,,,,este ze som sa mohla najest,,nie jak na Orave,,,som cakal kedy sa obudi,,a odpadávala od hladu 😀

alinka76
16. jún 2009

Centík, aj my sme boli z Glor milo prekvapení, bola strašne zlatá. Ale ja som už dávnejšie o nej vedela, že je normálna pohodová parťáčka, teraz som si to potvrdila. A naozaj, na to aké majú s mužom povolanie boli perfektní. 😵 😵 😵

alinka76
16. jún 2009

ja si robím palacinky, nech sa ukludním 😠 😠 😠

luculka
16. jún 2009

tak ja to o Glor viem uz dávno,,ze je to super baba,,,, 😉 😵 😵

centik
16. jún 2009

Luc presne preto co napisala Alinka, Glor bola velmi prijemna 🙂 ziadny zakon sem zakon tam a paragraf 😀 😀

bzuco
16. jún 2009

ali...nám tiež ošmekli dieťa ked is bola sama kupovať, ale prišli sme na to až cestou domov...ked mi dávala vydavok, som to nejako nekontrolovala - šla si kúpiť 2 dcl kofoly, mala 2 eurá a doniesla vydavok 70 centov 😒

luculka
16. jún 2009

🙂 😀 😀

centik
16. jún 2009

mne mala spi od 13tej

luculka
16. jún 2009

aj ja som vás prekvapila,,, 😀 😀

glorita
16. jún 2009

luc ma sem vyhnala,ze tu mam mensiu gloriu 😀 😀 😀 😀 😀 joj tak som rada,ze ste radi zo mna 😀 vy ste ale zlateeeeee 😵 😵 😵

alinka76
16. jún 2009

Centík, som si zabeštelovala advokáta, lebo mám pod okom monokel a neviem z čoho. muža podozrievam z domáceho násilia, čo na mne spáchal v sobotu 😀 😀 😀

centik
16. jún 2009

bzuco ktovie co si po ceste este kupila 😀

luculka
16. jún 2009

glor sa teším ze sa tešííííš 😀 😀 😀

centik
16. jún 2009

Ali 😀 😀 😀 😀 😀