Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
16. jún 2009

martinaj a to sa mi zadal taký ukecaný,,,, 😕

telinka
16. jún 2009

nezufajte kocky...to sa este utrasie..... 😉

aadula
16. jún 2009

huleni... u nás sme obaja ukecaný..moja mama si robila srandu ešte ako sme sa mali brať, že my keď sa vezmeme, tak sa budeme musieť hlásiť ...lebo, že toľko kecáme 😀 a samozrejme, že nezhody máme aj my...a niekedy mi hrooozne ide na nervy..a potom zas ja jemu... a často sa stane, že sa kvôli našej pubiške pochytíme 😝 aj keď máme na výchovu rovnaký názor...ale napr. ja jej cez víkend dovolím telku pozerať a on by ju aj cez vík.. poslať najradšej o deviatej spať..proste také maličkosti..ale v tej chvíli sú to hroozne dôležité veci 😀

martinaj
16. jún 2009

on je spolocensky ale rozpravat sa so mnou o nas a rodine to je ako v lete na saniach.... 😖

luculka
16. jún 2009

ja nezufam,,sak som aj napisala ,,ze by som ho nedala,,,ale niekedy aj zadara 😀

alinka76
16. jún 2009

no ja po 10 rokoch manželstva môžem povedať, že chlapi sa s tým buď narodia, že budú ukecaní, alebo jednoducho budú tí tichší. môj je ten druhý prípad. A na také prípady mám vás a kamošky, s ktorými si pokeciam. ale zase určite musíte mať témy o ktorých sa musíte vedieť rozprávať.
a čo sa týka hádania sa a venovaniu sa rodine, je to ťažké, ale ja som už pochopila, že ak chcem mať to, čo potrebujem, musím obetovať čas strávený s manželom. bohužiaľ, je to tak. ale nedele sú vždy naše, to sa snažíme čo najviac byť spolu. mňa sa muž raz opýtal, či chcem ho mať doma o 3-tej a nemať peniaze alebo to pochopím a budem sa mať dobre ☹ je sprostá doba ☹ ☹ ☹ a to že sa málo vidí s deťmi, to vie aj on a snaží sa čo najviac si to nahrádzať keď má volnejšie. v tomto je skvelý, prispôsobí sa aj teraz tomuto výletu nepovedal nie, lebo vedel, že mi na tom záleží, aby som ja tiež dakde išla, lebo nemáme ani len kedy ísť na dovolenku ☹

martinaj
16. jún 2009

ali presne..... ☹

alinka76
16. jún 2009

Luculka, tak to sme dve 😀 😀 😀

martinaj
16. jún 2009

idem sa ja natiahnut majte sa babulky 🙂
dobru noc 😎

huleni
16. jún 2009

šak aj ten moj ma svetle chvilky ale v poslednej dobe je fakt nejak bez nalady...ale tak prisudzujem to tomu ze viem ze ma vela roboty:o)) ved zas jasne ze sme stasnte ze ich mame sak bez nich by sme nemali tie krasne poklady co mame teraz v postielke:o)))

huleni
16. jún 2009

bru noc martinaj 😉

luculka
16. jún 2009

dobru,,,,baby a kde su ostatne fotky,,,,????? 😉

alinka76
16. jún 2009

luculka, krásne fotky si pridala. ak ti pošlem mailom, neupravíš mi ich do tej krásnej farby?

luculka
16. jún 2009

ali a nestiahla si si ten program?

alinka76
16. jún 2009

Luc, aký? nemáš link? ja som na toto antitalent. mám teraz zoner a akurát viem v ňom oči zredukovať z červenej 😀

tinyleaf
16. jún 2009

luculka, mne nevadi ze mam Martinka, ja len aby inej mamine to tricko nechybalo

luculka
16. jún 2009

este som sa nedopátrala ze ktorej 🙄

centik
16. jún 2009

LUc a bzucovi nie?

luculka
16. jún 2009

ze jej som dala,,,tak asi som dala naviac spraviť 😝

aadula
16. jún 2009

lucul, kráásne fotky..a tá posledná ☹ s boľačkou ...

luculka
16. jún 2009

mne nejdu dat fotky na FB,,,len na nástenku 😒

luculka
16. jún 2009

😒 😒 dnes si to zase rozskrabla,,ked sa splhala na postel 😖

luculka
16. jún 2009

😀 inak telinkovci ma zachránili,,,som u nich az na 4 fotkách,,, 😀 😀

centik
16. jún 2009

tak nech si kupi este jedno, jedno sa rychlo zaspini 😀

centik
16. jún 2009

Luc ved aj umna si,
tak v pozadi 😀

aadula
16. jún 2009

lucul aj lucia chcela martinko...tak nie jej to bude?

luculka
16. jún 2009

🙂 🙂 centi...

prave som pozerala tabulku,,,mame troch Matkov,,,takze nati ma dalsie tricko 🙄

luculka
16. jún 2009

aadul jej som uz zabalila,,,jedno mam naviac 😉

centik
16. jún 2009

nech si to niekto kupi kto ma Matka 😉 babyyyy kuptééé si toooo niektorááááá