Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
17. jún 2009

bbre ranko všetkym 🙂 tak to moje dieta kazde rano vstava skor a skor..ja mam pocit ze sa ma snazi úripravit do roboty..ale sak mne sa este nechce ist , len jej to nejak neviem vysvetlit..uz od 7dmej funguje uplne na plne obratky 😀 som ju prehovarala ze sa budeme prevalovat v posteli ale kdeze... 😀

luculka
17. jún 2009

breeee ranko,,no glor hladaaaaaj 🙂

huleni no nas sa zase stýávanie posunula no osmu,,pol osmu,,, 😎

alinka76
17. jún 2009

bré ránko 😵

huleni, u nás je normálne vstávať o 6-tej. však krásne leto, čo sa budete v posteli vyvalovať 😀 ale malý dnes bol pomýlený, 7 hodín a ešte na mojej posteli chrňal, prebral sa pred polosmou.

luculka
17. jún 2009

pozeram prsipláste,,,a kuk aký som nasla,,, 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5972016

no tak my sme hore o siestej ale dam jej mlieko a pokracujeme,,,,
ali kde su fotky?

alinka76
17. jún 2009

luc, na facebooku. kukni. ale zo 3 sa mi podarili 😵

ste nevedeli ten safari park Gansendorf, ktorý to je, tak som našla ich stránku. bola som tam asi 12 rokov dozadu. http://www.safaripark.at/

alinka76
17. jún 2009

a ako pozerám, je zavretá ☹

csikike
17. jún 2009

ahojte, baby, mne maly v pondelok vstal o 6.30, vcera o 7mje a dnes este spi 😲, siceo 4.45 bol hore a kecal a ani za svet spat...dostal mlieko a horko-tazko som ho uspala, a teraz MM isiel zobrat moju mamu do roboty, ja mam byt o 9tej u lekara a on si veselo drichme 😖

silvika
17. jún 2009

dobre rano, tak my mame krusnu noc a uplakane rano, sopel uz tecie potokom tak utierame, odsavame, snad obideme len s nadchou.
csiki sak ten tvoj je kuzelnik na zakon schvalnosti ... spi ked je termin

anina1
17. jún 2009

ahojte, u nás sa vstávalo o 7.00 a zaspala o 21.30
veru, my sme počuli v reštike ako si Leuško ponadával 😀 😀

luculka
17. jún 2009

ali tak tak je zavretý,,,my sme tam chceli ist,,aj ja som tam bola v tom veku 🙂 ,,idem kuk foto,,a potom ideme s Nati von 🙂

aadula
17. jún 2009

dobré ránko, tak náš Samko dnes vstal o 5.00 h. , potom vypil mliečko, pohral sa s autíčkami a ešte zalomil ani neviem kedy a vstali sme o 8.30 h. ...divné spinkanie 😝

martinaj
17. jún 2009

ahojte 😉 tak mi dnes ideme asi na Zeleznu studnicku opekat 😀 a potom pojdeme do zahorskej k sestre pozriet nase mesacne krsniatko 😵

centik
17. jún 2009

dobre rano 🙂

martinaj
17. jún 2009

ahoj centi 🙂

csikike
17. jún 2009

ahojte, tak som spat od gynda, mala ma 777g 😵 a je to baba 😵

centik
17. jún 2009

ako Mati? uz je lepsie? 😉

centik
17. jún 2009

csiki 😵

aadula
17. jún 2009

csiki supeeer sa tešííím s tebou 🙂 😵

martinaj
17. jún 2009

ano uz je fajn 🙂 csiki no pekne , super , ze baba 😉 aj ja chcem este jednu babu 😵

csikike
17. jún 2009

kokso, vy ste ale rychle...
idem k nasim nech ma tomik srdce na mieste, lebo furt len dede
mati, parada, tak rychlo pochytat babo nech sa nalepi

martinaj
17. jún 2009

no uvidime 🙂

silvika
17. jún 2009

marti nielen babo pochytat potom este aj cosi insuo nejakeho toho jednookeho pytona

centik
17. jún 2009

vcera som chcela napisat ze chlapi to beru uplne inac ako my, my sme na materskej, mame kopec casu rozmyslat, ako moj muz povedal ze mam kopec casu rozmyslat nad hovadinami 😀 . oni su v pracovnom kolotoci, citia sa dolezity pretoze nosia domov vyplatu, citia zodpovednsot za rodinu, a niekedy proste nechapu ze zena je cely den s dietatom a potrebuje aby sa jej muz venoval ked pride domov, aby s nou komunikoval. chlap je unaveny z roboty a mozno si aj povie "ach zas pridem domov, a caka ma tam zena, ktora domna bude rypat ze s nou nemam zaujem komunikovat"...
podla mna sa musia pochopit obaja, zena muza aj muz zenu, 😉

martinaj
17. jún 2009

silvi 😀 😀 😀

centik
17. jún 2009

Mati tak nech vam to dlho vydrzi, 😵 😵

centik
17. jún 2009

Mata napis mi mail do IP poslem ti foto veroniky, ty niesi na FB, ci ano?

bocmanka
17. jún 2009

😝 😝
tak ja dnes aaaasi niekoho roztrhám "jak noviny"..matej do školy v prírode nesmie, má zrejme vírusový zápal hrdla, sám si každú chvíľu kloktá, čo ho tak bolí, ešte čakáme na výtery, či bude treba antibiotiká
ja plačem aj zaňho a on je taaaak statočný, že mi nedáva najavo aký je sklamaný..tak mu idem vybaliť dnes kufre..
romina je dnes ako sto čertov, kade chodí tam zle robí, 😖 😖 kto ju nazval porcelánovou bábikou, tak dnes to na ňu nesedí, buď reve, mrnčí, alebo sa sápe na stoličky, do košov, potom padá a spať ani za svet, pritom je totálne hotovááááááá
😖
aspoň, že marko je v škôlke , lebo by som si to dnes asi hodila....uf uf uf...
a zase kolotoč s chorobami, mňa asi jeb.........................................

martinaj
17. jún 2009

centi asi mas pravdu 🙂 len ja ked som chodila do roboty a on bol skor doma, tak ja som nikdy nenosila domov zlu naladu, snazila som sa nieco vymysliet aby sme si sprijemnili zvysok dna..... aj teraz sa kolko krat snazim, ale akosi sa mu to malokedy paci co vymyslim a ked mu poviem, nech teda navrhne on..... tak sa na to zhora..... 🤐

bocmanka
17. jún 2009

😒 😒
a s tou pracovnou dobou, alinka....to je svätá pravda, ja som musela v pondelok večer oželieť aj koncert ďurovčík spieva táslera, a tak som sa naň tešilaaaaaaaaaaaa...
to ma najviac štve....ale aspoň, že romina je dnes bez teploty..
sory, vy točíte o niečom inom ako ja... 😒

martinaj
17. jún 2009

boc, to mi je luto ☹ rychlo sa vyliecte, ved vy mu to potom urcite dako vynahradite .....
a mala nech ta setri 😉 ale to poznam, ked mi je najhorsie, tak ona je ako 100 certov 😕