Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
18. jún 2009

super glor, to budes TV hviezda 😎 a co tam budes?

glorita
18. jún 2009

ivka,jedine tak mozno anti TV 😀 😀 😀 😀

idem do relacie fokus-pravo vyjadrit sa kjednej problematike a snad aj odpovedat na live phony... 😅

ivana26
18. jún 2009

fiha, tak drzim palce 🙂 ja by som to nezvladla, som hrozna tremistka 😅
raz som mala telefonat do telerana 🙂 nejak som to prezila, ale nazivo neviem neviem

anina1
18. jún 2009

to bude naživo?

anina1
18. jún 2009

už som to pozrela 15.25 by to malo byť?
Saša má zajtra zase vystúpenie v Bernolákove 😉

ivana26
18. jún 2009

anina, na akom programe?

abbi
18. jún 2009

ani v bernolakove??? tam byva TINY a moji rodicia 🙂 😉 😉

luculka
18. jún 2009

glor no zajtra budeme pozerat,,,na com??? 🙂

anina1
18. jún 2009

čo na akom programe? je ten fokus? na stv 1 😉
sa mi zdalo, že tam býva tiny aj ty tam chodievaš abbi 🙂

ivana26
18. jún 2009

hm, stv1 sa da pozerat aj cez net? asi nie ,co? 😠

aadula
18. jún 2009

glor, ak budeme doma určite si pozrieme..prípadne potom z archívu 😉

aadula
18. jún 2009

a kde sa nám stratila Košická Janka? 😕

martinaj
18. jún 2009

kde sa stratili obe janky 🙂 😕

huleni
18. jún 2009

ahojte fuuuuu se toho popisali...tak ppo prve gratulujeme k 30tke 🙂 a po druhe serblik velmi zavidime, ja neviem kedy sa niki nauciiii... 😉 a na fokus drzime paste si kukneme,ja si to neviem ani predstavit ja sa tak strasne cervenam ze by som v telke asi umrela 😀 a lucul golfac som aj ja vyberala s takou radostou tiez mam maminu taky supersky poklad ze nikuske kupila.O))))

alinka76
18. jún 2009

no ahojte, mám večernú siestu, decká mi tu vrieskali, šaleli sa na gauči a nepočula som ordináciu, tka som ich vyhodila do spálne spať a čuduj sa svete, je tam ticho 😵 😵 😵 stačilo trošku pokričať a mladší sa uvedomil 😀

martinaj
18. jún 2009

pekne ali 😀 😀 😀

huleni
18. jún 2009

no po mne tu niki liezla a hovorim ze no buvat pojdes moja a ona zobrala svojho psika a isla k postielke tak som ju tam dala dala pusu a ona mi zakyvala a klop klop je tam ticho:o)

lenka85
18. jún 2009

kocky diky za tipy, ja som to dala na mmb,ale fakt to nevidim ruzovo.. Nejake veci som dala dnes na konika, ale len malo,na skusku.. Ja by som to najradsej vymenila, nechce sa mi to predavat, mam z toho husiu kozu... Dnes som mala taky narocny den, ze uz len cakam, kym mala zaspi a idem aj ja. Idem jej este skusit dat nieco jest, lebo dnes tomu vela nedala... pekny vecer

bocmanka
18. jún 2009

😵
19. 6. MARTINSKÝ DEŇ TANCA
do 18.00 vystúpenie tanečných súborov z Martina
od 19.00 - 20.00 Dominika Mirgová
od 20.30 - 21.30 Mukatado
od 22.00 - 23.00 Para
toto máme zajtra v martine...
🙂
glor, luc....fotos som nijako neupravovala, foťák máme canon, nie je digital, klasické negatívy, dala som kodak 200ky, tie ma nikdy nesklamali....a vo foto mi to dali aj na cd---
páčia sa vám????
🙂
má kopeeec funkcií, máme ho už 7 rokov, odkedy máme mateja, teda foťák
🙂
tie, ktoré tu neboli, fotosky sú na fb...na mojej stránke

ajula25
18. jún 2009

čaute babenky

csiki
http://picasaweb.google.com/Ajulka25/OravskaLes...

janka sa už ukáže isto dnes. Mala počítač u nás, tak nemohla koňovať...

huleni
18. jún 2009

boc som akurat kukala foto a fakt su krasnucke...:o)
inak som vam niektorym co som si vsimla ze vas na fb nemam poposielala ziadosti tak ta huleni tam som ja🙂)))))
dnes som sa tak zamyslala a chcela by som nieco so sebou robit..teda vlasy..stale to nosim ulizane a vobec neviem co stym..vobec netusim aky strih by sa mi hodil:o) tak radte:o))))

martinaj
18. jún 2009

ahoj ajul 😉 aky si mala den?

janka1874
autor
18. jún 2009

Ahojte už ma tu snáď niekto zháňal?

ajula jedna otázočka ako so nastavím veľkosť písma lebo tu sú nejaké malé a ja slepá na to nevidím 😀 😀 😀 😀

huleni
18. jún 2009

ahoj jani:o))) no normalne si chybala ale dovod tvojej nepritomnosti bol vysvetleny tak mas odpustene 😀

janka1874
autor
18. jún 2009

veru a tan absťák doma 😀 😀 😀 😀 nie dosť oravská lesná a ešte aj potom pár dní ale dúfam, že už bude fachčiť ako má juj sa tesím

telinka
18. jún 2009

jani hore klikni zobrazit a potom velkost stranky zvacsit 😉

janka1874
autor
18. jún 2009

no nejako sa mi to podarilo telinka ďakujem

alinka76
18. jún 2009

huleni, keď ja som ťa ešte nevidela, tak neviem čo by sa ti hodilo 😉

janka, ty si vtedy ten foťák našla?

boc, my máme 5-ročný digi asi olympus a nie je moc profi, ale fotky sú na ňom pekné, hlavne vonku, dnu ani moc nie, trebalo by mi stabilizátor. už som aj pokukovala po novom, asi si k narodkám vypýtam, ale neviem aký by som si mala. už možno dačo ako mala luculka

janka1874
autor
18. jún 2009

hej hej alinka našla no vieš tehu demencia na mňa ide vo veľkom 😀 😀 😀 😀

alinka76
18. jún 2009

jani vážne? to aj ja som mala tuším také stavy 😀 😀 😀 😀 teraz mám na to synátora, ktorý mi skrýva veci 😀 😀 😀